Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

ivka3901
20. jún 2012

@mistisa mojka no až vtedy,ked prídeme domov teda po 14 00 hod vydržíš dovtedy? 🙂 no práve s tou mojou mrchou je to všelijako,ale nemám mať ešte 😒 no mojka s tou teplotou ti neporadím,lebo já som si nikdy nemerala 😒

mistisa
20. jún 2012

@ivka3901 no budem musiet moja 🙂 ja budem kvasit na gynde idem radsej ked mi hentak testik ukazal 🙂 videla si? nevadi 🙂 no moja budem ocakavat oki? 🙂 drzim moc moc palceky 🙂

lubkaeck
20. jún 2012

@ivka3901 ja som minule stimulkovala sa mi vidi do 16teho dna aj KET mi robili az 18ty den sa mi vidi 😒
@dadenka111 drzim silno palce, nech sa lapne aspon jedno, a ked sa im zapaci tak obe 😉

adija13
20. jún 2012

@dadenka111 ahoj, aj ja idem zajtra 09:30 na ET, presnejsie na KET. nase zmrzlinky su dve, ale museli rozmrazovat dvakrat. z prvej varky zostalo jedno a aj z druhej. snad to do zajtra pekne dobojuju a potom im uz bude u maminiek dobre 🙂 drzim palce

lubkaeck
20. jún 2012

@mistisa bazalka moze klesnut, ale nesmie klesnut pod hranicu kedy bola pisana ovu, ak ano tak nie je tehu - ak si to dobre pamatam 😅

sheronka
20. jún 2012

Ahojte babulky. Tak ja mám pregnyl za sebou 😉 Všetkým držím palce zajtra či pri ET, KET, kontroly
@ivka3901 pozitívne správičky zajtra 🙂

ivka3901
20. jún 2012

@lubkaeck no já som nikdy nemala KET možno keby som mala viacej kvalitných vajíčok a embryjok tak sme už dávno šťastný rodičia 🙂

lubkaeck
20. jún 2012

@ivka3901 no ja som "zarodila" prve IVF riadne, tak som zvedava ze ako bude toto - prve KET sa podarilo a potom uz sa sice rozmrazili, ale take slabe, aj embryologicka bola taka smutna a dalsie rozmrazenie ani neprezili ☹ tak hadam bude aspon jedno vajko dobre a lapne sa 😵 😵 😵 brucho ma uz omina statocne

mistisa
20. jún 2012

@lubkaeck aha nooo dobre vediet 😉 to som nevedela 😉😉 dakujeeeeeeeeem 😉 vidis clovek sa uci cely zivot 😉😉

maruskaaaa
21. jún 2012

@dadenka111 Držím silno palce a dnes na teba myslím 🙂 Ozvi sa potom ako si dopadla 🙂

maruskaaaa
21. jún 2012

@ivka3901 Aj tebe držím palce, aby ti oznámili super správu, že čakáš bábo. Ozvi sa nám potom 🙂

maruskaaaa
21. jún 2012

@gelinka75 Ahoj, ako si dopadla na kontrole? Bude OPU cez víkend 🙂

lea1333
21. jún 2012

@dadenka111 myslim na teba 😉 😉 😉 😉

gelinka75
21. jún 2012

@maruskaaaa cauko, no bola som na kontrole a pregnyl bude dnes vecer, alebo zajtra vecer, ale to mi povedia ked budem volat, ale OPU bude isto bud v sobotu alebo v nedelu 🙂 tak uz sa mi to krati, este povedala, ze folikov je dost, dost dlho ich aj merala, tak som sama zvedava kolko bude schopnych 🙂 a zas ze sliznica je krasna 😀

lea1333
21. jún 2012

@gelinka75 super 😉

maruskaaaa
21. jún 2012

@gelinka75 no super správička, tak vidíš, ja som ti hovorila, že to budú kraslice a bude ich veľa. No tak už sa to blíži do zdárneho konca. To ti brali aj krv že? Ktovie ako dopadne Dadenka a Ivka 🙂 🙂 🙂 🙂

gelinka75
21. jún 2012

@maruskaaaa no krv beru stale, uz som cela dopichana a mam modriny 😖 schovavam ruky v praci aby nevideli, uz len cakam, ze sa ma niekto opyta co mam 😠 dadenku som nestretla, s ivkou som pokecala, aj s jej mm a potom isli do mesta, este som stretla mortiiis, uz jej vykuka brusko, neviem ako dopadla, lebo ked som vysla od sestriciek uz tam nebola, ale vsak napise 🙂 a chvilu sme sa rozpravali aj s lubkou 🙂

maruskaaaa
21. jún 2012

@gelinka75 no prinajhoršom im povieš, že si darovala krv 🙂 čo koho do toho. No pekne osadenstvo si stretla. 🙂 no ja dnes chcem zavolať do poisťovne, či im to už prišlo, po týždni by aj mohlo že?

mortiiss
21. jún 2012

Dobreeee raaanko
Hlasim sa z 1. UTZ - jeden živý mrňúsek. 😵 😵 😵 Vsetko je v poriadku ... uz mam zacat vysadzovat utrogestan. Dostala som prepustaciu spravu uz pre mojho gyndosa.

maruskaaaa
21. jún 2012

@mortiiss jeeej, gratulujem a teším sa s tebou 🙂 sa mi páči, že tento rok je taký plodný

gelinka75
21. jún 2012

@maruskaaaa no skus, neviem ako rychlo to odosielaju z centra, ja som po tom nepatrala, volala som do poistovne az po 4 tyzdnoch 🙂

gelinka75
21. jún 2012

@mortiiss supeeer, tesim sa s tebou a som rada, ze som ta stretla 😀

lea1333
21. jún 2012

@mortiiss gratulujemmmmm 😉 😉 😉 😉 😉 😉

mortiiss
21. jún 2012

Dakujem, kocky ... straaasne sa tesim. Aj mi dali fotku - uz som sa do neho (nej) šílene zamilovala - furt na neho (nu) kukam 😀 😀 ... vecer ju sem skusim naskenovat, ak to pojde.

@gelinka75 aj ja som Ta stretla, si velmi sympatik buduca mamina - drzim palce, nech je OPU co najskor.

mortiiss
21. jún 2012

@gelinka75 som Ta rada stretla, som chcela napisat 😀 😀 Som este taka rozrusena ... 😀

maruskaaaa
21. jún 2012

@gelinka75 že vraj to už z GF odoslali, tak uvidíme 🙂

mortiiss
21. jún 2012

@gelinka75 a co ta Ivka ? Bola?

gelinka75
21. jún 2012

@mortiiss mozes si dovolit byt rozrusena 😀 😀

gelinka75
21. jún 2012

@mortiiss hej hned ako som vysla z injekcii, tak tam stala a potom som ju stretla aj vonku, chvilu sme debatili o vselicom a tak 🙂

mortiiss
21. jún 2012

@gelinka75 😵 😵
no uuuuuuuplne som namäko z tej prďolky malej.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre