Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

dadaba
20. nov 2012

@siinda prepac nechce sa mi vsetko citat ty ako si na tom???????? mam este 3 embrya ale jedno 60 bunkove a to sa zle rozmrazuju a dve 14 bunkove...ja som mala po ET 11 zamrazenych...zasob mam a nie som tehotna...so mnou bola jedna kocka mala len dve vajicka a ma krasneho pol rocneho synceka...takze bud v klude...je to na prirode,,, 🙂

if
20. nov 2012

Prosím Vás potrebujem radu ohľadne dlhého protokolu. Od 25 DC pichám Dipherelin. Dnes je 29 DC a menzes nikde. Zajtra som mala začať s Puregonom a Menopurom ale z krvi mi asi niečo zistili, lebo mám stále pichať len ten Dipherelin. Trochu som trvácanie mala ale zastavilo sa to. Tak tomu nerozumiem. Nemali ste niektorá podobný problém?

siinda
20. nov 2012

@dadaba ja som bola pred mesiacom na OPU a mala som tri vajička tak sme jedno dali zmrazit a dve embrijka mi vložili ale neujali sa ,,len sama embriologicka vravela že neboli moc velke,,neviem to na čísla,,v piatok idem na konzultaciu tak som zvadava kedy budem moct ist na KET

dadaba
20. nov 2012

@if neviem ti poradit ale aj mne meskal menzes 5 dni...zavolaj sestrickam do ginfivu oni ti poradia...mne vzdy poradili ked som bola bezbrannaaaaaaaaaaaa....

dadaba
20. nov 2012

@siinda podla mna mozes ist hned na vklad tento cyklus co ti pride...aj ja som tak bola...

siinda
20. nov 2012

@dadaba ano? to by bolo super a kolko ti vložili? a mas skusenosti či sa rozmrazia v poriadku?

siinda
20. nov 2012

@dadaba je pred KET aj nejaka stimulacia?

annamary27
20. nov 2012

@pancuska utroš ma odspodu začal svrbieť,ale nie moc ako pri mykozach,ale po stere to predsa vyšlo zle,preliečila ma takými priesvitnými globulkami vyrobenými podla receptu,medzitým som brala utroš zhora a po preliečení už v pohode odspodu až do 12tt.

dadaba
20. nov 2012

@siinda mne tri krat dve vkladali a raz ked som otehotnela mi vlozili tri...mne sa vzdy rozmrazili v poriadku,,,
@annamary27 aj ja som mala s utrosu take zvlastne pocity skoro ako svrbenie ale preslo to same...

dadaba
20. nov 2012

@siinda pred Ket prvy DC sa zacne uzivat estrofem 3 x denne a 14DC utrogestan a 16DC som mala vklad...14DC sa robi kontrola maternice ci je dost vysoka...je to uplne bezbolesne a rychleeeeeeeee......nie je coho sa bat...

eri6
20. nov 2012

@annamary27
@given Ďakujem veľmi pekne za podporu a svoje postrehy. Viem, že všetko chce svoj čas, a že tam majú svoje postupy, trochu ma zamrzelo ich jednanie, nakoľko bol k nim človek slušný, ale možno mala sestrička len zlý deň. Však sa dočkám ako mi sama povedala , tak budem čakať😉

gelinka75
20. nov 2012

@if ahoj ja som zacinala 25DC a mrcha prisla az na 31 DC a tiez sa veelmi pomaly spustala, treba brat differeline kym nepride, a potom ist na kontrolu medzi 2-4 DC alebo ty to mas inak? lebo sama od seba nemas zacat pichat stimulacne, musis ist na kontrolu 😕 radsej si to over

eri6
20. nov 2012

@pancuska 🙂 vystihla si to.Hovorím si, že všetko zlé je na niečo dobré. 🙂

gelinka75
20. nov 2012

@eri6 netreba kazde slovo vzat na seba, budu podla mna aj horsie veci co budes musiet prezit a potom co, kiez by vsetko bolo take jednoduche ako to cakanie 😉

kvetinka32
20. nov 2012

@nr_martinka Ahoj, tak dufam, ze take kratke to bude aj u nas 🙂

ova11
20. nov 2012

Ahojte, takze dnes som bola v GF a tak ako som predpokladala zacnem az buduci rok, lebo tento cyklus som to uz nestihla ☹ a december je pasé... dostala som dlhy protokol a zacinam cca v polke januara...

kvetinka32
20. nov 2012

@given @pancuska
ahojte, no sama som zvedava ako vsetko dopadne, potom dam vediet. Kazdopadne vsetkym tu drzim vsetky prsty, aby dopadlo vsetko a cokolvek na vybornu!

siinda
20. nov 2012

@dadaba dakujem za info,,vsetko to co by som sa mala dozvediet v centre sa dozviem nastastie tu 😉

mig219
20. nov 2012

babulky, ja sa musim zdoverit. 12.11 som bola na ET. dnes cely den mam intenzivny pocit ze sa to podarilo. zalial ma akysi podivny pokoj. ale napriek tomu citim nervozitu, zo stvrtka ked mam ist na krv. "bojim" sa negativneho vysledku, napriek tomu ze som zmierena s tym zeby sa to nepodarilo. bojuje vo mne aspon 15 osobnosti..
jedna je predsvedcena ze to vyslo
dalsia si mysli ze je ta prva presvedcena len preto ze si to vsugerovala atd..
pisem ako magor. ani hlava ani pata.. ale tak nemusi, len som to potrebovala zo seba dostat.

linda_32
21. nov 2012

@siinda Ahoj 🙂 Bude mi to pichať manžel. Uvidím, možno sa aj ja potom odvážim..... Akurát rozmýšľam, že keď pôjdem na kontrolu do centra, tak si to ráno budem musieť pichnúť sama vo vlaku..... Ja cestujem dve hodiny :( Doteraz sme tam išli stále s manželom spolu na aute, ale teraz že tam musím často chodiť, nemôže z roboty toľko chýbať... Ak si ten Dipherelin pichnem hodinu skôr , tak to vadí? Alebo to musím byť presne na čas? Alebo si to mám večer pichať? Ja neviem... 😖 😖 Držím palce, a ten mrazáčik nech sa podarí 🙂

annamary27
21. nov 2012

@ova11 naber sily,uži si sviatky a v novom roku šup do toho 😀 😵 😉

gelinka75
21. nov 2012

@mig219 ahoj, tie pocity su normalne, myslim, ze kazda to tak mame a su hodiny ked je to raz tak a raz tak, keby to nevyslo aj tak ta to polozi, je to jedno ci si to nahovaras dopredu, bude dobre, vydrz to nejak, zajtra cakame pozitivne spravy, testik si nerobila?

gelinka75
21. nov 2012

@linda_32 kludne si to pichni o hodku skor, ta hodina nic neznamena...ja zvyknem o pol 8 ale ked idem na kontrolu musim o hodku skor..

siinda
21. nov 2012

@linda_32 ta hodina vobec nevadi,,radsej si to pichni pred cestou doma,,alebo je aj ta možnost že ti to pichnu v centre ,,len pokial sa dostanes do amb..to može trvat dlhšie,,ja by som si to pichla doma,,ani mne sa nedarilo stale presne dodržat čas..a ďakujem 🙂

siinda
21. nov 2012

@mig219 tak sa otestuj,,už by sa ti mal ukazat výsledok,,tie pekne dve čiarky...

mig219
21. nov 2012

@gelinka75
@siinda
Slubila som si ze test robit nebudem, uz len kvoli tomu, ze si chcem dokazat sama pred sebou ze mam dostatok pevnej vole 🙂 uz to do zajtra vydrzim, dakujem za vypocutie., len to vecer na mna tak dolahlo 🙂

gelinka75
21. nov 2012

@mig219 beriem si z teba priklad ani ja nechcem robit test az do krvi

siinda
21. nov 2012

@mig219 ved preve pre toto je tu forum..aj na mna to už niekolko krat dolahlo a nasla som tu útechu,,tak daj hned vediet

if
21. nov 2012

@gelinka75 Bola som na ultrazvuku 29DC, lekár povedal, že sliznica je nízka takže to slabé kvácanie asi bol menzes a že ideme do stimulácie, lenže z krvi niečo zistili a povedali, že ešte nemám stimulovať len pichať dipherelin a zajra idem zasa len na ultrazvuk. Mrcha sa nespustila, tak neviem či to vobec do vianoc stihneme. Som z toho zmatená.

gelinka75
21. nov 2012

@if no mas to teda zaujimave, som zvedava ako to dopadne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre