Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

mauerka
21. máj 2013

@84moni Myslim, ze @lagunasa zhanala Puregon

lagunasa
21. máj 2013

@mauerka diky za upozornenie.

abubka
21. máj 2013

ahojte dievcata, zajtra idem prvykrat na odber... chystate sa niektora tiez?

vodnari
22. máj 2013

@abubka držím palčeky....

manita
22. máj 2013

Sú tu nejaké kočky z GF, čo mali krátky protokol na IVF a pichali Fostimon? Chcem sa spýtať, že koľkokrát denne ste ho mali a aká bola úroda z toho + úspešnosť. (Bola som konzultovať SOFT IVF s minimálnou stimuláciou a doktor odporučil stimulovať 3x denne Fostimonom, mne sa to zdá veľa).

abubka
22. máj 2013

@vodnari ďakujem... mám to už za sebou, zajtra výsledky ... verím a dúfam,že dopadnú dobre....

sizo
22. máj 2013

@vodnari
Ahoj moja, no ja som uz bola vcera, chvala bohu mam dobre vysledky, mam brat antikoncepciu nadalej........vyvolat menzes-vcera mi skoncil, tak budem cakat mesiac-no a ide sa nato.-)))))
Prepac, ze som tu nebola, ale medzitym staviame,tak mam teraz dost rusno☹(((
Ty uz mas vysledky???

sizo
22. máj 2013

@vodnari
Inac ja volam na recepciu niekedy aj na vsetky cisla, kym sa dovolam☹((((
http://www.novedieta.sk/kontakt/

gelinka75
22. máj 2013

@manita ja som mala fostimon ale mala som dlhy protokol

vodnari
22. máj 2013

@abubka držím palčeky....určite všetko dobre dopadne.... 😉

vodnari
22. máj 2013

@sizo no mne povedala Behúňová že výsledky budú za tri týždne tak som tam v pondelok volala a tam mi povedali že oni budú až za dva týždne...že to trvá kolo 5 týždňov,tak ešte budem čakať dva týždne.... a to už ideš na vklad???? júúúj držím palčeky.... 😉

vodnari
22. máj 2013

@sizo domček????? júj to je náš sen....my sme kúpili v oktobri byt...ale raz možno aj domček bude.....chceli by sme viacej detičiek,tak sme kúpili väčší byt.... 😉

manita
22. máj 2013

@gelinka75 Asi aj niečo ešte k tomu, že...

martinkahc
23. máj 2013

Ahojte spolubojovnicky 🙂 Buduci tyzden idem na sono, ci mam dost velke vajicka a potom by som mala ist na vnutromaternicove oplodnenie. Viete mi prosim vas napisat tie co ste to uz absolvovali ako to vsetko prebieha? Myslim tym od prichodu na sono. Dakujem vam strasne moc a prajem pekny den

gelinka75
23. máj 2013

@manita ano mala som k tomu este dipherelin a menopur

gelinka75
23. máj 2013

@martinkahc neviem ci dobre chapem, ides na IUI?

danky24
23. máj 2013

Ahojte Baby, 16.5. som začala pichať dipherelin a v pondelok som mala dostať ... a dnes stále nič ... test 16.5. nič neukázal, večer vždy trochu spinim a cez deň opať nič 😲 stretli ste sa s tým niektorá? Ďakujem za akúkoľvek správu 😀

gelinka75
23. máj 2013

@danky24 mne naposledy meskalo 4 dni a potom dosla a co viem tak viacerym sa mrcha poposuvala

martinkahc
23. máj 2013
jomini
23. máj 2013

@danky24 mne meskala tusim tyzden

danky24
23. máj 2013

@gelinka75 ďakujem, tak teda budem čakať 🙄

luanna
23. máj 2013

@danky24 aj mne meskala tyzden, aj som volala do gf ze co mam robit, vecer som si dala cervene vino a na druhy den prisla 🙂

danky24
23. máj 2013

@luanna tak teda skúsim dnes to vínko 😀, vďaka

luanna
23. máj 2013

@danky24 mne to podarila kamoska a pomohlo 🙂

sizo
23. máj 2013

@vodnari
No moja, je to chata, ale ja ho volam domcek.-)))Je to drevenica poschodova.-))))
Byt mame, ale chodievam tam len kvety polievat.-))))))

sizo
23. máj 2013

@vodnari Moja aj mne vravela, ze od 3 do 5 tyzdnov, ale chvala bohu som mala za 3 tyzdne.Poistovnu mam doveru, tak mozno preto, ze to moze byt ine v kazdej poistovni.......
Ano pockam uz len na menzes a ide sa na vklad.-)))))Uz mam aj vsetky tabletky, takze uz idem len 10-14 den na ultrazvuk sliznice🙂))))
Dakujem moja, si zlata🙂))Uz sa to musiiiiii podarit!!!!!!!!

vodnari
24. máj 2013

@sizo aj ja mám dôveru.... 😉 ....júúúúúúj neskutočne ti držím palce....a v auguste ťa napodobním.... a budeme pupkaté.... guľaté.... 😉 strašne sa teším...teraz to výjde...musí.... 😉 ale....výjde to a hotovo..... 🙂

siinda
24. máj 2013

@abubka a na odber coho?

siinda
24. máj 2013

@manita ahoj,,ja som mala kratky protokol a brala som Fostimon 3 ampulky rano , menopuru a dipherine,,už druhý krát som mala tento protokol

viva13
24. máj 2013

Ahoj, nájde sa tu prosím niekto kto bol v Gyn Five na IUI s darcovskými speriami? prosím ozvite sa niekto 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre