Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

majkulik
10. jún 2013

@maru333 aha, tak to ste dalej nez my. mna priechodnost este len caka. ja mam 34, co je dost. skor som nemohla uvazovat o babtku - mam 2x operovanu chrbticu v riekovej casti. musela som si dat najprv tu do kopy a potom rozmyslat dalej. a ty mas kolko rokov?

sizo
10. jún 2013

@vodnari ahoooj uz mas vysledky??

sizo
10. jún 2013

@vodnari ahoooj uz mas vysledky??
@vodnari teraz citam ze ano...je mi to luto ale budem ti drzat palce 19-ho aby vsetko bolo ok moja 🙂🙂🙂🙂

vodnari
10. jún 2013

@sizo Ahojček už mám.....už aby toho 19-ho bolo. Som zvedavá. ☹

siinda
10. jún 2013

@sarin a tak nech si fešák zvyká..ešte to bude musiet absolvovat niekolkokrát 🙂

sarin
10. jún 2013

@siinda tak dufam ze nie .... nestras...

siinda
10. jún 2013

@pancuska neviem preco mi povedala, že to sa neda takto vypočítat,,a 27 je až po 4 týždnoch,,co sa mi zda velmi neskoro, ale musim vydržat,,inak sa citim super len čo je zvlastne vobec mi nechutí nič sladke,,ani len sladke jogurty,,tak to sa tesima dufam, že mi to vydrží🙂) a asi skusim tento týžden už tehotensku jogu,,skusim ist na kurz ci tam nezaspím

siinda
10. jún 2013

@sarin a ked pojdes na odber oni chcu čerstvé spermie🙂)

sarin
10. jún 2013

@siinda na jaky odber zas? 😀

sarin
10. jún 2013

@siinda ja neviem ci som sa niekde zle vyjadrila ale ja sa na umele oplodnenie nechystam (aspon zatial) my sa snazime chvilu len,...

siinda
10. jún 2013

@gelinka75 strasne držím palce🙂) a ja som teda na sebe necitila vobec nič a adokonca ani teraz,, 🙂 ani sa mi verit nechce

gelinka75
10. jún 2013

@siinda dakujem, ake velke ti vkladali? 🙂

pancuska
10. jún 2013

@siinda ja viem ze ty si zvyknuta cvicit a cvicit ale ja by som radsej este pockala az do ultrazvuku .... pretoze uz len to ze si po IVF je riziko,to nie je ako ked zena otehotnie normalne..... ale ako chces len aby si nelutovala a cvicenie urcite pocka!!! Ja som v 10tt zacala dost spinit a nebolo mi vsetko jedno a to som si myslela ze mam uz vyhrane!! Inak utros som brala az skoro do konca 12tt aj ked v centre mi povedali ze uz mozem vysadit..... tie chute to je rozne,aj moze to byt z tehotenstva ale aj z hormonov co do nas tlacili.... si predstav ze ja mam teraz v tehu kazdu chvilu zapal tam dole a je to z tych hormonov,som taka nachylna a nijak to neovplyvnim len to musim mat stale liecene....

sizo
10. jún 2013

@vodnari to ti verim moja ale sranda ze ti to pri prvom nezistili.....nechapem ale neboooj vsetko bude ok🙂🙂🙂

vodnari
10. jún 2013

@sizo pýtala som sa tiež nato a my povedala že sa to prejavuje až v staršom veku... ☹ že v tedy bolo pravdepodobne všetko v poriadku.

stanka810
10. jún 2013

@mauerka diky moja...mne to vychadza 6tt+5

siinda
10. jún 2013

@gelinka75 6 bunkove ak sa pýtaš na toto,,ale ja som mala len dve vajíčka ,,ja som po odbere tak plakala,,že pol roka beriem hormony a čakám a že len dve vajíčka, ani v embrioskope neboli dlho len dva dni a šup k mame 🙂

siinda
10. jún 2013

@pancuska to vážne? a nemožeš na to brat ani liekky, či? jasne s cvičením počkam do ultrazvuku,,aj tak o pol piatej si musim vždy ist lahnut pri telku🙂) tak kedy by som cvičila?

siinda
10. jún 2013

@gelinka75 a už si testovala? ja na 8 den a nemala som ani ducha..

gelinka75
10. jún 2013

@siinda mne vkladali 4 bunkove a 3 bunkove, boli zmrazene ako 1 bunkace a hned ako ich rozmrazili tak sa zacali pekne delit a na dalsi den uz mali tolko buniek, tak dufam, ze su silne 🙂

gelinka75
10. jún 2013

@siinda niee, ved som len 3 den po vklade, tak to najskor az na 10 den 🙂

siinda
10. jún 2013

@gelinka75 no už stracam prehlad,,tak len tiško oddychuj, papaj a hladkaj bruško a hlavne netestuj!!! a ako sa citis?

gelinka75
10. jún 2013

@siinda normalne, je to ine ako mat transfer hned po OPU, vtedy kde co boli, teraz je to ovela miernejsie 🙂

siinda
10. jún 2013

@gelinka75 tak ešte 7 dni vydržať🙂)

vodnari
10. jún 2013

@gelinka75 držím palčeky.... tieto dni teraz budú nekonečne dlhé..... 😉

pancuska
10. jún 2013

@siinda myslis na tie moje zapaly? To mi daju vzdy antibiotika ale neskor sa mi to znova vrati. Uz to nejak vydrzim ale vraj je to nebezpecne pre babo ked sa to nelieci! A zacalo mi to ako mykoza!
@siinda
@gelinka75 jooj baby,strasne vam to prajem! Myslim tie babatka!

sizo
10. jún 2013

@vodnari Je to zaujimave, ale neboooj, vsetko bude ok🙂))Musíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí😀

donatela
10. jún 2013

@vodnari ahoj. čítam, že už máš výsledky. Držím palce, aby to nebolo nič vážne! Daj potom vedieť. Aj ja už mám výsledky z hematológie a všetko negatívne! tak sa celkom teším aj keď múdrejšia nie som🙂 Len dúfam, že už konečne budeme úspešní...

vodnari
11. jún 2013

@donatela Prosím ťa a tebe tiež vyšli v BA zlé výsledky keď ťa poslali na hematologiu a tam ti vyšli v poriadku?

donatela
11. jún 2013

@vodnari v gf mi zobrali krv a testovali iba na vrodenu poruchu zrazanlivosti krvi. Mala som to negativne. Ale kedze som aj tak musela ist na hematologiu kvoli anemii,tak som dr.povedala aj o nasich neuspechoch pri iui a dr.testovala co sa dalo a to bolo negativne. Chcela mi dat urobit aj komplet genetiku,ale to neurobili,kedze ta zrazanlivost bola negativna,tak ze nie je dovod... Preto som cakala az 5tyzdnov,leno sa nevedeli dohodnut co vsetko mi mozu testovat...
Tebe urobia vsetko,kedze sa nieco naslo uz v gf.mas vyhodu🙂🙂 drzim palce,aspon budes vediet na com si a dostanes spravne lieky a uz sa nebudes musiet bat. Ber to pozitivne🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre