Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

erin365
11. sep 2013

@lusipe idem kuknúť čo to za metódu je... 😉

erin365
11. sep 2013

@bobulab no...asi tak nejak. Ale musíme byť trpezlivé...aj na nás príde rad 😉

bobulab
11. sep 2013

@nancsy tak to ano, ale nejak si to zatial nepripustam, co sa až divim, asi sa bojim, že mi povedia, že nic a ja s nim už aj debatujem....

erin365
11. sep 2013

@lusipe práve čítam že to nie je Mojžišova metóda ale Mojžišovej metóda...ty si tomu dala 😀 😀 😀

nancsy
11. sep 2013

@bobulab bude to ok, uvidíš....daj potom vediet

bobulab
11. sep 2013

@erin365 jasne, musi príst, az tak nefer to tu na svete nemože byt..... 😉

lusipe
11. sep 2013

@erin365 je to super metoda....a hlavne aj na spevnenie chrbta a spodku...urcite by to zabralo...som si ista... 😉

lusipe
11. sep 2013

@erin365
no maly preklep 😀

erin365
11. sep 2013

@lusipe idem na to! dík za tip 😉

lusipe
11. sep 2013

@lusipe
cvici sa to v centrach v BA..aj individualne a aj skupinovo...a potom to musis poctivo cvicit doma...ale to zvadnes...a inak je z toho uzasny zadok 🙂🙂...aspon u mna to funguje 🙂....muz vravi 🙂

bobulab
11. sep 2013

je dobre, že existuje toto forum, je to pre nas dobre na psychiku, lebo vidime, že aj ked sa nepozname, nie sme v tom same...to ja len tak, odveci! 😀

erin365
11. sep 2013

@lusipe pokecala si si sama so sebou??? 😀 😀 😀 ja z teba nemôžem 😀 si zlatá 😀 No ale k veci teraz... ja som z NR...musím pozrieť či aj tu existuje nejaké skupinové cvičenie. Alebo si kúpim knihu... http://www.gorila.sk/product/216650

lusipe
11. sep 2013

@erin365 hej, kecam si tu len tak a skusam, kto sa chyti 😉 ...dakujem ze aspon ty 😉 .....v NR bude urcite nieco...a ak nie, tak si daj aspon 2 hod individualne a upravi ti pohyby a potom to aj doma sama zvladnes....len musis fakt poctivo 😉

nancsy
11. sep 2013

@bobulab pre to to ne hceme nikomu povedať, aby sa ľudia do nas nestarali a neriešili.... A hlavne aj pre dieťa bude lepšie, ked si bude myslieť, že prišlo na svet prirodzene.

bobulab
11. sep 2013

@nancsy ja zase s týmto nemam problem, ale postoj mojej matky ma zarazil....to dieta bude v prvom rade vediet, že bolo vytužene a chcene....

pancuska
11. sep 2013

@lusipe no budem rada ak ma budes informovat... inak uz aj my nejak v oktobri budeme musiet ist do blavy do GF zaplatit mrazenie na dalsi rok a som zvedava kolko to bude stat lebo naposledy sme platili 160€ a urcite dvihli ceny ved si potrebuju zarobit....

lusipe
11. sep 2013

@pancuska jasne dam🙂....a planujete este dalsie babatko?...a kedy asi? 🙂

pancuska
11. sep 2013

inak baby aj ked mate nieco s chrbticou alebo trtolom ci ako sa to povie aj vtedy je vraj problem otehotniet az kym sa to neodblokuje

erin365
11. sep 2013

@lusipe pozerám na nete a v NR nič :( Už som si ale vytlačila cviky, tak sa na to dnes večer vrhnem...aj tak potrebujem so sebou niečo robiť...moja váha je priam diabolská...ukazuje mi stále 66.6 Tri šestky 😀

lusipe
11. sep 2013

@pancuska hej presne, to mas pravdu...a na to je ta mojziska uplne skvela...a v ramci toho robia aj odblokovanie....je to velmi intimne, ale da sa to prezit 🙂....

bobulab
11. sep 2013

@erin365 vies co? este ma napadlo, mne príde prístup lekarov príjemný, ale sestricky su velmi neprijemne, na cokolvek som sA potrebovala spýtat, ako davkovat lieky, kedže niesom sestricka, ci mi vystaci taka a taka davka, aby som nemusela chodit po nový recept z kremnice, vsetko im vadilo a boli nepríjemne...ja viem, že maju vela ludí., ale aby nam rad radom yle napichli žilu, alebo pri prvom odbere, ked som este ani nevedela, co sa so mnou ide robit, sa ma spýta na datum poslednej inseminácie a potom zistí, ked na nu kukam ako sova, že ma pomílenu kartu?!...myslim, že toto je yle....a este jedna vec, niesom rasistka, ale romovia im tam nerobia dobrý obraz....

lusipe
11. sep 2013

@erin365 super, tak zacni doma...alebo este mrkni rehabilitacie...robia to aj v ramci takych centier...len dodrzuj ako pisu, ako si mas pridavat cviky.... 😉 ..urcite to pomoze...som si ista.... 😉

pancuska
11. sep 2013

@lusipe ano este by sme chceli ale uz by som si dala vlozit len jedno... muz tuzi mat este chlapca,ale to by sme chceli az ked baby budu mat tak 2-3 roky...ale tak planovat si mozme 😉

erin365
11. sep 2013

@lusipe no vidíš to...si urobila dnes dobrý skutok...si mi vliala nádej 😉

lusipe
11. sep 2013

@pancuska jasne, teraz mate toho urcite dost co robit....ale vies, ze ked planujes, tak sa to raz splni....a budete mat chalaniska 😉 ...ja mam doma babu....a este by som prijala babu a aj tretie by mohla byt baba...ale chlapca by som tiez velmi lubila 😉

lusipe
11. sep 2013

@erin365 som velmi rada.... 😉 ale uvidis, ze nie planu nadej....toto sa podari...len trpezlivost 😉

pancuska
11. sep 2013

@lusipe ano ano lebo ja co cvicim cviky po operacii chrbtice tak su presne ako mojzisovka ale treba to cvicit poctivo...
@erin365 inak som ti chcela napisat ze mne z genetiky na hematologii zistili ze mam vrodenu trombofiliu a zvysene potraty,bez riedenia krvi by som deti nemala... musela som si pichat fraxiparin este pri stimulacii

erin365
11. sep 2013

@pancuska fraxíka som si pichala aj ja od vkladu...mne v NR na hematke nezistili nič ale potom som bola predsalen u inej hematologičky na Kramároch a tá mi predpísala Fraxiparine, že keď zostanem tehotná, mám si ho hneď začať pichať a potom mám prísť na krv a uvidí sa aké hodnoty vyjdú v tehotenstve...ale k tomu som sa ešte nedostala...Takže vidíš, aj fraxíka som si pichala a nepomohlo...tak aspoň viem, že ani v tomto problém nie je.

silvik1
11. sep 2013

@bobulab jeeej tak aj Ty si mala "šťastie" na tých hlučných rómov - ja som ich tam vychytala dva krát, sa mi nožík otváral vo vačku 🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre