Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

tinasc
7. feb 2012

@elise a malý aspoň poslúcha, keď si taká unavená? lebo to naše tornádo má akúsi pubertu, niekedy nestíham, tiež som nejaká unavená asi z tej stimulky 🙂 aspoň že cez deň je v škôlke 😉

mirus11
7. feb 2012

@nr_martinka hej mne sa to podarilo na prvy sup.aj ja som brala clostylbegyt a potom sono,a potom pychnut pregnyl a sup na IUI.a dnes je tu nas 5 mesacny pokladik

tinasc
7. feb 2012

@mistisa hm pri iui to percento nie je bohvieako vysoké 😒

tinasc
7. feb 2012

@mirus11 jeeeej zlatúšik maličký 🙂 veru niekomu to vyjde aj na 1x 😉

mirus11
7. feb 2012

@mistisa aj ja som chodila Drabekovi.ten je super doktor,vsetko ti pekne povysvetluje a comu nechapes,tak sa len pytaj.nie je to ziadna hanba.aj my sme boli taky,ze sme vela veci nevedeli a tak nam pekne vsetko vysvetlil

mistisa
7. feb 2012

@tinasc no ved to len dufat ze zapadnes do toho mala percent 🙂

elise
7. feb 2012

@tinasc aj ja sa teším ked je v škôle tornádo máme aj my😀 ale nestresujem sa v práci

vvia
7. feb 2012

baby, co ste boli na genetike v GynFive, za kolko vam dosli vysledky?

mistisa
7. feb 2012

@mirus11 tak super som kludnejsia zajtra tam ideme prvy krat tak uvidime ako postupime 🙂 ale verime ze dobre 🙂 dakujem 🙂 citam ze sa vam to podarilo na prvy sup? bola si na IUI ? tak super gratulujem k malinkemu je chutnucky 🙂 ate radosit domka co? 🙂

tinasc
7. feb 2012

@mistisa ja nejdem na iui ale na ivf 🙂

mistisa
7. feb 2012

@tinasc chacha preklep tam malo byt zapadnem 🙂 viem si mi tusim pisala ze vas caka IVF 🙂 no to su tie preklepy 🙂

tinasc
7. feb 2012

@mistisa no vidíš čo urobí jedno písmenko 🙂 a hneď má veta iný význam 😉

mistisa
7. feb 2012

@tinasc no ved to 🙂 chacha este ze to nebolo nieco uplne ine 😉 moze aj urazit ta veta cha 😉

mistisa
7. feb 2012

@tinasc cha ja tusim pisem uplne ako tatar 😀

augusta
7. feb 2012

ahojte, absolvovala som moje 1.ivf a v piatok som bola prvý raz na krvy 9. DC, hodnotu HCG som mala 92.
Neviete akú hodnotu HCG by som mala mať zajtra na 14.DC, idem ráno na odber a neviem ako do 14.00 vydržím do výsledkov, už teraz sa bojím, že bude nižšie...

katla
7. feb 2012

@babulka123 No dnes uz ma az tak nepobolieava a mam pocit, ze som ani taka nafuknuta uz neni, ale citim sa jak pred menzesom 😒 Boze, tym, ze som doma sa asi moc sledujem, ale neviem na to nemysliet.

katla
7. feb 2012

@augusta Tak to Ti blahozelam. Neboj,bude to len stupat.
Ja ta obdivujem ako si vydrzala tych 9 dni. Ja cakam na piatok a to idem 1x na krv. Ako si sa citila po vklade? Lebo ma do vcera dost pobolievalo brucho,ale dnes uz ani nie, ale mam taky pocit ako pred menzesom trosku a to ma desi ☹
Za tu hladinu HCG som nasla na nete tuto stranku, ale neviem ci ti nejak pomoze: http://www.zbynekmlcoch.cz/informace/medicina/a...

tinasc
7. feb 2012

@mistisa aaaaale veď aj ja po sebe koľkorazy opravujem 🙂

elise
7. feb 2012

@vvia podla papiera to malai do 3 dni ale mne kázali až 3 týždne čakať a potomsa spýtať

elise
7. feb 2012

@vvia podla papiera to mali do 3 dni ale mne kázali až 3 týždne čakať a potomsa spýtať

mistisa
7. feb 2012

Babenky este otazocka sa u mna nasla.co stoji IUI v Gin five? Diky 🙂

silvik1
7. feb 2012

@mistisa ahoj. tiež ma čaká IUI v GF a Drábek vravel, že to stojí 50 eur 🙂

mistisa
7. feb 2012

@silvik1 ahojko.dakujem no to je oki 🙂 aj ja idem zajtra k Drábekovi prvy krat na konzultaciu tak som zvedava 😉 ale vraj je dobry doktor 🙂

silvik1
7. feb 2012

@mistisa áno tiež si myslím, že to sa ešte dá. už pri IVF je to o inom - to už je drahší "špás" 🙂 Drábek je super, ja som s ním veľmi spokojná aj mm a on je teda o dosť kritickejší čo sa lekárov týka ako ja 🙂

mistisa
7. feb 2012

@silvik1 no to je teda.hm 🙂 ale tak ked nebude ina moznost tak dame do toho vsetko nech to stoji co to stoji.🙂 no tak super to sa dobre cita keby nemal byt dobry hned sa cloveku tam nechce ist.ale ked cita same chvaly na neho hned sa ide z lepsim pocitom tam 🙂

augusta
7. feb 2012

@katla Tých 9 dní bolo i pre mňa strašne dlhých, prvé 3dni ma bolelo podbrusko, ale úplne dolu, ET som mala v stredu a v pondelok som odpočinutá išla do práce a tu začalo úplné utrpenie, nevolnosti od žalúdka a doma večer i zimnica a zvýšená teplota, v útorom 6. deň po ET som zašla k mojmu lekárovi s podozrením na OHSS, robil mi i sono a ani syndróm ani jedno embryo nevidel. Vo štvrtok 8. deň od ET som začala špiniť a v piatok mi vyšlo HCG 92, takže po tomto všetkom sa bojím že bude HCG nižšie.

silvik1
7. feb 2012

@mistisa tak to určite - tiež by som dala asi aj to posledné - keď nevyjde IUI. ale dúfam, že tak ďaleko sa nedostanem 😉

katla
7. feb 2012

@augusta No lahko sa mi napise, aby si sa nebala a vsetko bude ok, lebo vieme, ze strach tu bude stale. Ale drzim palce. Budem na teba mysliet, daj potom vediet. A na krv si sla na 9. den? Mne robili vklad 31.1. a kazali mi prist az 10.2. Uz ratam minuty. Ja som ostala doma na celu dobu a je to na hlavu lebo sa stale len pozorujem, rozmyslam nad tym, ale aj vela spim a oddychujem 🙂 A v tomto pocasi som aj rada, ze niekam nemusim.

augusta
7. feb 2012

@katla To je pravda, že keby som bola doma lepšie by som sa cítila. Ešte mám 5 ročného syna a v školke než ho navlečem do oteplovakov a zimných topánok už ma brucho bolí, potom nalodenie do autosedačky, teraz je pre mňa všetko nejko namáhavejšie. Stále dúfam, že všetko dobre dopadne, ale len abyx som zajtra nebola sklamaná. 10. deň vychádzal na sobotu, tak mi povedali prísť v piatok 9. deň.
Píšem si s jednou spoluležiacou po OPU a mala 10. deň HCG 24, bola s toho smutná, že je to v riti a 14. deň HCG 325 potvrdené tehotenstvo o tri týždne na sono. Ja som mala PK preto mám testy o dva dni po nej.

mistisa
7. feb 2012

@silvik1 no to dufam aj ja ze sa tak daleko nedostaneme.a kedy ta caka IUI ? staci ked skoncime pri IUI dalej nemusime ist 😀 ze na prvy max. druhy sup to vide 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre