Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

lea1333
13. apr 2012

@elise oki dakujem

elise
13. apr 2012

@lea1333 neboj všetko bude uplne v pohode a ako hovorim do mesiaca budeš tehulka a vianoce s bruškom🙂

lea1333
13. apr 2012

@elise a laparku robia vzdy ?dufam ,ze ,budeme ,spolu 😀

elise
13. apr 2012

@lea1333 ja som mala prvé dieťa prirodzene tak mne nerobili inak to navrhuju skoro každej. ak ti ju dakedy robili tak nemusia

silvik1
13. apr 2012

tak štatistiku GF nevylepším - je to negatívne.

elise
13. apr 2012

@silvik1 ideš ate na jeden termin krvi?

maruskaaaa
13. apr 2012

@silvik1 to ma mrzí, neboj, nabudúce to výjde, nevešaj hlavu

silvik1
13. apr 2012

@elise nie, teta mi len sucho oznámila je to negatívne a hotovo - ako minule. na toto ja fakt nemám nervy. ako z toho nescvoknúť ???

elise
13. apr 2012

@silvik1 robila si si testik aj ty?

silvik1
13. apr 2012

@maruskaaaa musím sa z toho trochu oklepať a potom tú hlavu aj znovu dvihnem a ako vraví manžo budeme ďalej bojovať. len potrebujem trochu pauzu - bez rátania dní, cpania do seba všelijakých liekov a brania litrov krvi. rátam taký mesiac - budeme skúšať len tak doma "na prírodno" a romanticky bez lekárov 🙂

silvik1
13. apr 2012

@elise včera ráno - bol negatívny. ale ja na tieto testy moc neverím. sestra mala päť negatívnych a malý bude mať dva roky.

maruskaaaa
13. apr 2012

@silvik1 máš pravdu, treba si aj oddýchnúť a prísť na iné myšlienky. Neboj, na ďalší pokus to určite výjde

elise
13. apr 2012

@silvik1 skus si ešte urobiť zajtra ráno ja som mala z tesca test taký v sáčku 🙂 HCG si mala v akej výške? ak bolo do 0,5 ešte by mohlo sutpnuť. koľkate je to tvoje IUI?

silvik1
13. apr 2012

@elise robila som si mamatest a tie sú vraj najcitlivejšie. hcg mi nepovedala, myslela som, že keď je to negatívne, tak tam nič nie je, ani minule nič iné nepovedala. bolo to moje druhé IUI.

alibabaa
13. apr 2012

@reklamka nepoznam babu, ktorej by odpovedali na email...

elise
13. apr 2012

@silvik1 skus ešte počakť pár dni a posledný krát testni a uvidiš🙂 aknie tak april a máj je super obdobie na otehotnenie aj prirodzene🙂 ja idem na 3 KET mala som 1x ET - bábenko sa v 10 tt nevyvýjalo☹ 1 KET neujalo sa mala som cievnu prihodu, 2 KET nič a teraz idem na treti ket PRED CENTROM SOM MALA 2 potraty v prvých týždnoch. ja viem že to výjde a tehotná budem🙂

maruskaaaa
13. apr 2012

@alibabaa ja som písala doktorke Behúňovej a odpísala mi, ale to som chcela iba niečo konzultovať 🙂

alibabaa
13. apr 2012

@maco83 na salu som isla ako druha. ale o kolkej.. to si fakt nepamatam,.. ale ak ide o to kedy vas pustia domov, tak my sme boli na izbe dve po OPU. a pustili nas naraz o cca 11:30...

vvia
13. apr 2012

@silvik1 :( to ma mrzi, boze baby, ani neviete ako ☹ ja to vsetko teraz tak prezivam, ale neboj, nabuduce sa to podarí...

silvik1
13. apr 2012

@elise v tých skratkách sa trochu strácam - čo je ET a čo KET ? no zažila si si toho už fakt dosť - Ťa obdivujem, že si z toho nezcvokla (bez urážky).

elise
13. apr 2012

@silvik1 ET - embriotransfer po umelom oplodneni, a KET je vklad rozmrazených embrijik

silvik1
13. apr 2012

@st2 a ako si dopadla - napíš aspoň Ty pozitívnu správičku ...

alibabaa
13. apr 2012

@vvia a ty mysli hlavne pozitivne. ziadne depky nad malym HCG. je tam a hotovo. drzim silno palceky a pekne oddychuj aby si v pondelok bola dobre naladena, lebo ti povedia tu nadhernu veticku 😉

vvia
13. apr 2012

@alibabaa jezis, hroozne sa bojim ale aj teeeesim, veeelmi sa tesim a uzivam si momentalne tehotenstvo, snad sa budeme tesim od pondelka uz tak naplno a oznamime aj nasim lebo manzel sa nevie dockat, chcel uz teraz cez vikend,ale moj strach nam to nedovoluje

alibabaa
13. apr 2012

@vvia mas pravdu este je skoro.. pondelok bude krasny 🙂 😉

elise
13. apr 2012

@vvia v pondelok bude na tu správu super čas🙂 uživajte si to vy dvaja take male tajomstvo a hladkajte bruško🙂

vvia
13. apr 2012

@elise ved odkedy viem ze je tam, tak ho hladim asi stale a manzel sa s nim mazna od zaciatku :D

st2
13. apr 2012

@silvik1 no pozitivne som dopadla 🙂

linda81
13. apr 2012

@st2 Ahoj...gratulujem🙂.....drzte sa..

elise
13. apr 2012

@st2 super správička🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre