Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

silvik1
13. apr 2012

@st2 áno už som videla - gratulujem 😉

maruskaaaa
13. apr 2012

@st2 no veď ja som to vedela 🙂 gratulujem a teším sa s Tebou 🙂

ivka3901
13. apr 2012

@st2 gratulujem veľmi sa teším s tebou 😅

ivka3901
13. apr 2012

@vvia tiež gratulujem a teším sa tiež s tebou a neboj všetko bude dobré 🙂

ivka3901
13. apr 2012

ahojte baby teším sa s vami,ale já som dopadla na figu ☹ som smutná,IVF sa stoplo mám tam len 3 malé folíky a jednu veľkú cystu a to čo som si myslela,že je menzes to nebolo ono mám počkať na ten riadny čo mávam a na budúcu stredu ideme sa dohodnúť čo dalej.mali ste niektorá takúto skúsenosť?

ivka3901
13. apr 2012

@silvik1 to mi je lúto ☹ vieš,ked ti mám pravdu povedať nemala som ani ja dobrý pocit z tochto pichania inekcií a pozri ako to dopadlo a nechcem sa moc upjať,že nám 4 pokus vyjde,lebo budem veľmi sklamaná a veľmi smutná potom ak to náhodou nevyjde musím myslieť aj na zadné vrátka,že sa vrátim do roboty a všetko sa vráti do starých koľají len s tým rozdielom,že vlastné detičky mať nebudeme,ale ty musíš veriť a raz to vyjde len to treba čas,čas vylieči všetky rany osudu posielam cmuk 🙂

linda81
14. apr 2012

@ivka3901 ach moja....to mi je strasne luto..... 😖 😖 😖 ,ja viem , ze 4 pokus....ale nevzdavaj to prosim este....ja mam tiez uz obcas chut sa na vsetko vykaslat....ale to prejde casom...

elise
14. apr 2012

@ivka3901 ivuška aj ked male folikuly to sa može zmeniť a môžete otehotnieť prirodzene🙂 cystu som mala aj ja a praskli miju neboj všetko bude dobre dočkáte sa bábenka, ved tolko neskutočne velkej lásky máte v sebe že to bábenko váš anjelik musi citiť a pritiahne ho do bruška🙂

vvia
14. apr 2012

moje testiky, do 11poET nebolo vidiet vobec nic 😀

ivka3901
14. apr 2012

@linda81 ahoj,ked ti mám pravdu povedať,že sklamaná,já som to v celku čakala,lebo ten menzes sa mi moc nezdal som neni len trošku smutná,že sa ten kolotoč musí začať odznova,ale čo už.já som ešte na PN a v stredu sa ideme dohodnúť čo a ako a dneska som už začala trošku krvácať takže sa ide odznova a určite to nevzdávam až po negatívnom teste až potom to hodíme za hlavu aspom na dlhší čas

tinasc
14. apr 2012

@ivka3901 nezúfaj, však je ešte nádej, že budete pokračovať, pri riadnom menzese pôjdete do toho opäť... dúfam, že takto ste to mysleli 🙂

ivka3901
14. apr 2012

@elise ahoj moja dakujem ti si zlatučká 😉 no takto v stredu ideme k dr a dohodneme sa čo a ako uvidíme či to necháme na budúci mesiac a pojdem do roboty alebo no neviem čo bude dalej ☹

ivka3901
14. apr 2012

@tinasc to ano akurát som dneska začala trochu krvácať tak možno sa ten pravý menzes rozbieha až teraz ☹

ivka3901
14. apr 2012

@tinasc jasné tak som myslela,že pojdeme čo najbližšie do toho znova,ale já som na PN a neviem či mám ísť do roboty alebo ešte zostať doma ved uvidíme čo povie v stredu pani dr.

ivka3901
14. apr 2012

baby musím sa vám priznať včera sme si dali s drahým taký romantický sexík myslíte,že by sa mohlo podariť?lebo mi to už nejaký čas robíme s kondomom a mám tie protilátky tak beriem už asi 2 - 3 mesiace prednison a mala som asi ovulku,mala som taký priesvitný ťahavý hlien 🙂 zázraky sa dejú aj ked niekedy len v ríši zázrakov 😝

tinasc
14. apr 2012

@ivka3901 po kontrole budete vedieť viac, určite to pre vás vyzerá nádejne 🙂

jahoda333
14. apr 2012

@maco83 vdaka za odpoved este len zacinam a ako citam vy vsetky ste uz skusene babenky 😉

fles
14. apr 2012

@st2 gratujujem, a tes sa 🙂

fles
14. apr 2012

@ivka3901 si odvazna a raz to musi vyjst. Tvoj manzelik citil co potrebujes 😝 a urcite to vyjde !!!

fles
14. apr 2012

Ahojte baby ! no uz som po - punkcii dnes rano som bola. Vsetko prebehlo v poriadku - trochu to bolo neprijemne a potom sme sa tam vyspinkali a sup domov. Stretli sme sa tam 2 🙂 ako sme sa tu dohodli 😝 . Cestou domov sme 2x museli zastavit tak mi bolo na zvracanie 😠 no a teraz oddychujem a hladkame tu brusko - lebo dost boli, citlive je. Ozaj mala som 12 vajok 😅 zajtra volaju..

ivka3901
14. apr 2012

@fles dakujem pekne myslím si o sebe,že som silná osobnosť a dosť toho vydržím 😉 a moj manžel vie a pozná ma natoľko,že vie ako si písala čo v tej chvíli potrebujem 🙂

ivka3901
14. apr 2012

@fles super k tomu počtu vajok 🙂

lea1333
16. apr 2012

@st2 gratulujem!:

st2
16. apr 2012

@fles jeeee gratulka k vajickam, dufam ze teraz sa uz pekne delia a cakaju na maminkine brusko 😵

lea1333
16. apr 2012

@st2 mozem sa opytat ako casto robia laparoskopiu ?

st2
16. apr 2012

@lea1333 fuuu tak to vobec netusim, ja som na takom nebola

lea1333
16. apr 2012

@st2 aha ok dakujem

all kocky boli ste niektora na ,laparoskopi ?

vvia
16. apr 2012

@fles parada, uz bude iba lepsie, drzim prsteky

pechlinka
16. apr 2012

🙂 🙂 @lea1333 Ahoj...ja som bola...22.03.

pechlinka
16. apr 2012

@lea1333 Ahoj...ja myslim...ze robia kazdy stvrtok...ja som mala termin 29.03....lenze mi prisla skor menstruacia...a zobrali ma uz 22.03. ... 🙂 Takze to mam uz za sebou... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre