Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

st2
7. apr 2012

@fles no urcite som tam bola, v stredu mi robila behuova, a cakala som pred tou izbou kym nas zoberu dovnutra

fles
7. apr 2012

@st2 tak vidis, skoro sme sa stretli. Ja som vtedy isla tiez dovnutra. Dokonca som si pozrela aj kusok z Mama mie !! akurat to tam slo. Co ma caka najblizsie ? sono a krv - idem na prvu kontrolu po 7 dnoch..

st2
7. apr 2012

@fles pockaj ty myslis asi tuto stredu ze? ja som hovorila o minulej 😅 , tak tuto stredu som tam bola az o 9,00 😀 a robil drabek 😝 ach jaj cela som domotana 😀

fles
7. apr 2012

@st2 😝 o tejto strede jasne...

st2
7. apr 2012

@fles no tak bola som tam 😀

ivka3901
7. apr 2012

@fles dočítala som sa,že máš tiež krátky protokol já som si dneska pichla prvú inekciu a antikoncepciu mi nedala ☹ neviem prečo

fles
7. apr 2012

@ivka3901 no uz mas po ??? zvladla si 😝 sme herecky - v zivote by mi nenapadla ze si budem pichat 3 inj. naraz! Difer.. - Meno ... - Pure. pero...asi tak

fles
7. apr 2012

Oddychujete baby ? inak mi sme hotove sestricky a aj nieco navyse ako to tu citam - dokazeme vsetko 😀 😀 😀

st2
7. apr 2012

@ivka3901 pockaj ale pri kratkom protokole sa nedava antika 😕

fles
7. apr 2012

@st2 len sa pekne rozmaznavaj ved si to zasluzis ? inak co si myslis u mna kedy bude termin?opu... ratam tak o 2 tyzdne

st2
7. apr 2012

@fles a kedy si zacala pichat? no u mna bola opu na 12dc

fles
7. apr 2012

@st2 Vo stvrtok prvy krat a na kontrolu idem v stredu zas

st2
7. apr 2012

@fles no len aby to nebolo aj koncom buduceho tyzdna uz, ved uvidis co ti povedia v stredu, ja som tie kontroly absolvovala len dve

fles
7. apr 2012

@fles aaaaaaaaaaaale v piatok som zacala sorry a to som mala3 DC

simonkazga
7. apr 2012

@gelinka75 ďakujem, si zlatá. Držím Vám všetkým silno palčeky, nech cesta k bábätku nie je až taká tŕnistá.

simonkazga
7. apr 2012

@ivka3901 naozaj nechápem, prečo nemôžu mať dieťa ženy, ktoré po ňom túžia. Veľmi ťa obdivujem, že aj po toľkých rokoch vieš byť pozitívna. Prajem ti, aby rok 2012 bol tým pravým. 😀

karkana
7. apr 2012

@st2 no najskôr siedmy deň treba testovať,skôr nie,

ivka3901
7. apr 2012

@fles já mám susedu sestričku je to rodina svokrina sestra tak som prešla len cez záhradu a ona mi každý deň je veľmi zlatá narozdiel od svokry 😝

ivka3901
7. apr 2012

@st2 no moja já som mala len pri 1 cykle antikoncepciu a potom mi nedávala a já som jej inak hovorila,že som mala minulý mesiac divoko menzes a predsa mi nedala antikoncepciu neviem prečo 😲

ivka3901
7. apr 2012

@simonkazga no ved preto s prepáčením cigáni ich majú koľko chcú a my čo túžime aspom po jednom nás bocian obchádza no my sme manželia už 7 rokov a máme zázemie máme rodinný domček a bývame sami a je nám dobre,ale predsa tá jedna izba je zaťiaľ prázdna,ale zaťiaľ je užívaná ako hosťovská 🙂 no a čo sa týla optimizmu je u nás viacej optimistický moj manžel a nie ja,já už skoro vobec neverím po toľkých sklamaniach čo sme prežili,že to vyjde ☹

simusca
7. apr 2012

ahojte gynfiváčky. 🙂 Chcela by som Vás poprosiť o radu, ktoré ste užívali Gonal F 900. Ja si ho pichám druhý deň, včera som podľa návodu vytlačila všetky vzduchové bubliny, tekutina hneď vytiekla a dnes sa tam opäť objavila vzduchová bublina. Ako by sa dala vytlačiť, treba zopakovať postup zase na najmenšiu dávku 37,5 alebo si to skrátka pichnúť aj s bublinou? Som z toho trošku zúfalá, nechcem zbytočne plytvať z dávky. ☹

silvuska47
7. apr 2012

@gelinka75 no pekne a mne povedali že bude platiť tuším 10eur ..no nevadí uvidíme..ale to čakanie je hrozné...len dufam že do práce ma zavolá šéfka o niečo neskor inak neviem..fuuu bude to zložité...

ivka3901
7. apr 2012

@simusca ahoj já si idem pichať zajtra gonal F 900 takže budeme maturovať aj my zo sestričkou ☹

maco83
8. apr 2012

@maruskaaaa ahoj v centre robili aj cez víkend ja som bola v piatok na krv a tuším robia ešte v nedelu ale to neviem presne no ale to už je jedno a k tomu predopreračnému ako píše st2 aj ja som išla najprv k obvodnej tá mi zobrala krv na vyšetrenie krvnej skupiny a ešte niečo potom som sa objednala u internistu a ten urobil zvyšok všetko som mala urobené cca 1,5 týťdňa

maco83
8. apr 2012

@simusca ahoj ja som dneska už dopichala prvé pero gonalu 900 začínam už s druhým žiadne vzduchové bubliny som neriešila ani v centre mi o nich nič nehovorili proste som si to nastavila natiahla a pichla 🙂

ivka3901
8. apr 2012

@maco83 ahoj já dneska začínam s gonal 900 a je to komplikované pichnutie tie jednotky nastavíš?ja mám 300 iui natiahnem a musí to cukať,aby mi tá dávka išla do tela?možeš mi to bližšie vysvetliť?

simusca
8. apr 2012

maco83 ďakujem za odpoveď, pichnem to tak, ako to je. Máš pravdu, tiež mi nič o tých bublinkách v centre nehovorili. Bola som rada, že mi to pero aspoň ukázali a narýchlo vysvetlili. Niekedy mám z niektorých sestričiek dojem, že ich náááramne otravujeme. 😠

ivka3901
8. apr 2012

@simusca aj já mám z tých sestričiek niekedy taký dojem naposledy ma nasrala aj dochtorka stenová v centre 😠

ivka3901
8. apr 2012

baby bojím sa toho,že tie inekcie si pichám zbytočne,lebo odvčera večera mi zas prestali krámy a nemala som sa s kým poradiť tak dneska sme pichli aj dipfereline aj gonal čo myslíte budú účinné tie inekcie?
máte niektorá s takoutou situáciuo?

kvetka111
8. apr 2012

@simusca ja si myslim, ze to nevadi, ved ked pero das do polohy pichania, ta bublinka pojde presne na opacny koniec a tebe ta davka, ktoru si nastavis sa aplikuje.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre