Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

leelloo
3. júl 2016

@ivkastevko ja som isla prvykrat do GF, tam mi vsetko ukazali a druhy den som si uz pichala sama. Tiez som sa toho dost bala, lebo nemam rada injekcie, ale nebolo to take hrozne.

leelloo
3. júl 2016

@lucika121 nemas sa coho bat, spravia vam vsetky testy, aspon budete vediet, ci je nejaky problem. Hormony posobia na kazdeho inak, ja som toho brala celkom dost a nic som nepocitovala, odber bol tiez v pohode. Ak sa vam nedari, tak je asi lepsie to zacat riesit, ako sa stale zbytocne trapit. Vsetky sme na zaciatku mali strach, ale tuzba je silnejsia a prekona vsetky strachy 😉 tak smelo do toho

janula2003
3. júl 2016

cauko tie co ste boli ma imuno a hemato, kto vas tam poslal? sprievodka od GF alebo vas gynekolog? chcela by som ist na tie vysetrenia, ale harbulaka teraz mesiac dovolenku a termin mi dali az na august..tak ci si to mozem spravit medzitym, mame za sebou prvy cyklus ivf neuspesne...

baby24
3. júl 2016

Babulky vsetkym van drzim palceky a budem na vas mysliet nas to este Len vsetko caka cakame na schvalenie budte silne zlaticka vsetko dobre dopadne ,🙂

wewika1
4. júl 2016

@janula2003 kludne aj obvodny gynekolog. Na hemato treba doporucenie pre teba, ale na imuno a genetiku uz pre oboch ako par.

zuzsat
4. júl 2016

dievcata chcem sa opytat. po pozitivnej krvi vas objednali o 3tyzdne na ultrazvuk.vydrzali ste to? lebo ja by som chcela vediet ci je vsetko ok lebo nemam absolutne ziadne tehu priznaky a to som 6tt+4 na ultrazvuk idem az o 10dni... nesla ziadna z vas pred tym na kontrolu k svojmu lekarovi?

ria294
4. júl 2016

@lucika121 ahoj, myslím si , že po prvej návšteve v centre uvidíš, aké sú možnosti. Urobia vám tam vyšetrenia a aspoň budete vedieť na čom ste......a je potom len na vás, ako sa rozhodnete. Nikde nie je napísané, že tam musíte chodiť aj naďalej.......ale nemusíš sa ničoho báť, všetko bude v poriadku 😉

ria294
4. júl 2016

@radiologia1 držím palce, aby všetko dobre dopadlo 🙂

saska6867
4. júl 2016

@zuzsat ja som pred par dnami presne riesila to iste, tie 3 tyzdne boli nekonecne a nemala som tiez ziadne tehu priznaky. Potom po 3 tyzdnoch na kontrole od krvi ma vzali na ultrazvuk a potvrdili akciu srdiecka. Som tam sla s malou dusickou a naspat s fotkou, sa mi chcelo aj plakat od dojatia. Teraz som sa objednala uz ku svojej gynekologicke, z centra mi dali zaverecnu spravu rovno

zuzsat
4. júl 2016

@saska6867 a prosim ta bol vo vnutri s tebou aj manzel? fotku ti dali bez opytania? tak teda musim pockat do toho 15.7. dufam ze pojdem odtial rovnako stastna ako ty

sintuska06
4. júl 2016

Baby prosim vas kto mal dlhy protokol??

wewika1
4. júl 2016

@sintuska06 ja, co potrebujes vediet?

sintuska06
4. júl 2016

@wewika1 pisala som ip

sonulienka13
4. júl 2016

Babulky,takze prave my volali s emryocentra.Tranfer v stredu.Bolo ich sest a styry krasne oplodnene.A ze niektore sa krasne same delia a niektore pomalsie.Tak drzte palce v stredu 🙂

bubinko1506
4. júl 2016

@zuzsat ahoj, ja som isla na 24. den po transfere na ultrazvuk do GF - zacala som spinit, svojej byvalej lekarke som nedoverovala a na pohotovosti na sone nic nevideli.
sono mi robil Harbulak a videli sme dve bijuce srdiecka. zavolal do ambulancie aj muza, nech sa pozrie na vlastne oci, ze nas bude o dvoch viac. na dalsie sono ma objednali o dalsich 10 dni - vtedy mi uz vypisali aj prepustaciu spravu, ktoru som zaniesla uz novemu lekarovi.

zuzsat
4. júl 2016

@bubinko1506 velka gratulacia k dvom babatkam

bubinko1506
4. júl 2016

@zuzsat dakujem, a rovnako gratulujem aj tebe, nech si mozes uzivat bezproblemove tehotenstvo 🙂

zuzsat
4. júl 2016

@bubinko1506 dakujem. no musim pockat na ultrazvuk ci je vsetko tak ako ma 😀 moj muz akoby stale moc neveril

bubinko1506
4. júl 2016

@zuzsat ani moj nechcel verit. den po krvnom teste sme isli na lyzovacku (ja uz som nelyzovala), ale akurat na dovolenke mi zacalo vadit mäso a zelenina mi smrdela ako mokry pes, tak vtedy trosku zacal verit. ale inak pochyboval az do toho sona - potom predychaval, ze budu dve 😀

zuzsat
4. júl 2016

@bubinko1506 tak ja nemam ani jeden priznak tehu... ani nevolnost ani spavost ani nalady ani chute ani pachy ☹ mne povedal aby som urobila test. on veri akoze.. po krvi to vsetkym povedal loho stretol... ale kedze mi neni ani zle nic tak asi sa cuduje. ked som ukazala test ze dialnica obe rovnakej farby tak sa ukludnil... ale asi az ked bude vidiet tak uveri

saska6867
5. júl 2016

@zuzsat fotku ti daju bez opytania, najkrajsia foto ever 🙂 Ja som sla sama ale urcite by aj manzel mohol, Behunova bola velmi zlata. Este par dni a aj teba caka takato pekna fotka, zatial oddychuj, nic tazke nedvihaj a bez priznakov som aj ja stale, prsia troska vacsie, ale inac takmer nic

zuzsat
5. júl 2016

@saska6867 no sa zblaznim do 15.7 vrrr ale dakujem za povzbudenie 😀

miskab
5. júl 2016

@zuzsat Ahoj no tak dnes som testovala rano a nic :( som z toho nestastna :(

zuzsat
5. júl 2016

@miskab tak to ma mrzi. kedy ides na krv... len ta je 100% tna

miskab
5. júl 2016

@zuzsat v pondelok idem na krv , ale myslim ze to je zbytocne ze to nevyslo kedze test na 8 den je negativny :( vkladali mi jedno / blastocystu / tak test by uz mal ukazat nieco a nic :(

saska6867
5. júl 2016

@miskab ja som mala na deviaty den iba jednu ciarku, ani ziadneho ducha nic, az desiaty den na krvi potvrdili tehu, hlavu hore

miskab
5. júl 2016

@saska6867 dakujem za povzbudenie, no ja tiez dufam trosicku ze hadam to vyjde , v piatok mam dostat menzes tak uvidim ci dostanem, a v pondelok na krv ,tak uvidime

zuzsat
5. júl 2016

@miskab ja tiez verim ze sa testy zmenia 😀

baby24
6. júl 2016

Babyyy v poistovni to mame schvalene zajtra 16.30 u pana DR. Harbulaka co bude teraz nasledovat?? Ma niekto skusenost s DR. Harbulakom ?? Dakujem velmi sa tesime 🙂

misela103
6. júl 2016

@baby24 pojdete na konzultaciu daju ti lieky povie ti o protokole... pockas na MS a mozte stimulovat.... to obnasa injekcie do brucha podla protokolu kontroly potom odber vajicok... a nasledne vklad drzim palce 🙂 pekny den prajem 😉 ja chodim k dr. stenovej ale u haburlaka som bola na kontrole a je moc fajn 🙂 mozes ho zasypat otázkami na vsetko ti odpovie 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre