Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

katarinka77
autor
29. mar 2009

Myslela som, či necítiš tam dolu, že by si mohla mať nejaký zápal alebo či Ťa nereže pri močení? Najlepšie by Ti povedal asi lekár, či to môže mať na svedomí ET. Možno uhniezďovaním... Neviem... Každopádne pokým nemáš viac ako 38´C, radšej nič neber. Počkaj do zajtra, keď sa to nezmení, tak šup k dr.

matkamatko
29. mar 2009

dakujem ti, nič ma nereže ani nepáli atd., len mam nafuknuté bruško ale to asi z toho že pijem...ešte som rozmyslala či to nemôze byt rozbiehajuci OHSS...

katarinka77
autor
29. mar 2009

Bruško môže byť nafúknuté aj z hormónov. Ak sa obávaš OHSS, tak sa určite poraď s lekárom. Snáď to však nič vážne nebude 😉 . Držím palčeky 😉 !

zukrik
29. mar 2009

😀 Ahojte pipinky

zukrik
29. mar 2009

😀 Katarínka,môj manželík je tiež mäsožravec,ale je aj dobre maškrtný.
Ja mám stále na niečo chuť.
Zajtra asi urobím vypr.karfiol a zemiakovú kašu mňam.
Cítim sa dobre,len ma dosť bolia prsia a stále grgám.

zukrik
29. mar 2009

😀 Mima,neboj bude pozit. krvička.
Ideš zajtra?

zukrik
29. mar 2009

☹ Pipinky,kde ste všetky???

zukrik
29. mar 2009

😀 Mima,zajtra tam budem o 7,30
Tak dobrú nôcku pipinky.

vika34
29. mar 2009

ahojte ,zukrík potichu gratulujem 😵

sivusa
30. mar 2009

Dobré ránko 🙂
Zukrik, zlatko tak si ma potešila 😉
Veľmi gratulujem, teším sa s Tebou.
Krvička bude dnes 100% pozitívna, to je jasné 🙂
cmuk

Mayka kde si? Dnes som Ťa predbehla 😀

mayka
30. mar 2009

Dobre ranko dievcata,

Sivuska Ty si ma fakt predbehla. Ale ja mam dovolenku tak som si dlhsie pospala. Inak by sa to urcite nestalo. 😀
Zukricek, takze bolia prska a grgas? No tym som zacinala. To grganie bolo aj 500 x za den. Teraz uz pomenej. 😉
Inak ja sa trosku az bojim ze mi nebyva zle. Ale je fakt pravda ze tymi stresmi okolo otca sa nemam cas sledoat ako predtym. ba som castejsie hladna a mam odpor k urcitym jedlam ktore som predtym mala rada. Napr. bagety oblozene a MC Donald. No a vcera som piekla kuracie stehna na ktore som si robila chute uz par dni a ako som si dala par kuskov do seba tak sa mi to normalne sprotivilo. No nemohla som to dalej jest. Muz sa mi smial ze som jasna a musel po mne dojedat. No a ja som si neskor spravila lansmid. 😅

Zukricek som zvedava na tovje dalsie stavy. Podla mna ty aj dvojky budes mat. Som zvedava na hcg tak sa nezabudni opytat. 😉

Mima myslim aj na teba. A drzim palceky. Este nie je nic stratene.

zukrik
30. mar 2009

Ahojte pipinky 😀
Je tu niekto?
Potrebovala by som tel.č. do GF,som v Ba a zabudla som si ho doma.
Chcem volať o 14.00 ako dopadol testík. Dík 😀 😀 😀

zukrik
30. mar 2009

Sivuška,Mayka 🙂 🙂

zukrik
30. mar 2009

😉 Mayka,držím palce,nech sa otec uzdraví,a nech je čoskoro doma cmuk.

och
30. mar 2009

dobre ranko zienky divozienky 😀 😀

tak 4 injekcia uspesne ukotvena v brusku 😀
zukrik mas uz to cislo?

mayka
30. mar 2009

zukricek, si ako ja.

02- 50102923

😀

mayka
30. mar 2009

och noo pekne si sa rozbehla ani sa nenazdas a deti budes ma v pupku.
Uz nefajcis? 😀

och
30. mar 2009

maykaaaaaa 😀 😀

som bola cez vikend ako fetacka 😀 som si pichala na zatuchnutych vysokoskolskych toaletach 😀

mayka
30. mar 2009

oooooooch no teda. 😀 No ale hlavne aby to malo ucinok. A ak tie zachody k tomu maju dopomoct tak ok. Kazda mame nejaku uchylku. 😀

mayka
30. mar 2009

zukrik si doma alebo pracujes? Sice tu okolo druhej nebudem ale neskor pridem urcite vysondovat ake bolo hcg. Ozaj a tu ciarku druhu bolo pekne vidiet alebo slabucko?

och
30. mar 2009

mayka ani mi nehovor s ami tak ruky triasli a srdce mi islo vyskocit z hrude 😀 ale teraz je to uz oka, uz sa nebojim len sa na to netesim 😝 neznasam bolest a stipanie 😀

a ty ako co si robkala cez vikend ha 😀 😀 si sa krmila co 😀

mayka
30. mar 2009

och ale kdeze krmila. mne akosi moc ani nechuti a ak jem tak kraviny. Ani neviem co budem obedovat nemam totiz na nic chut aj ked citim hlad. Mozno je to tehu alebo stresmi. Neviem. Nebo vobojiiiiii. 😀

AAle ved to pichanie je hracka. Uvidis na konci . Inak mna moc nestipali. Iba do zadku ku koncu ale to som uz mala rozpichany zadok tak asi zato.
😝

Ja som bola u svagrinky sa dat ostrihat v sobotu a potom doma a nedelu som varila obed ktory som potom nemohla jest a bola som v nemocka za ocinom.

😢

mima11
30. mar 2009

Ahojte babulky!

Zukríček, ja už som asi o 7.30 odchádzala. Tak sme sa asi nestretli. Alebo možno áno len som nevedela, ktorá si. Bolo nás tam dosť!

Na krvičku už neverím, rozprávala som sa aj so sestričkou, hovorí bolo to tam, že som bola tehotná, hovorila som jej, že krvácam, povedala, že uvidíme, ale krvácanie nie je moc dobré. Takže už som optimistickejšia, všetko to so mnou trošku zamávalo, manžel mi nadával, že som ako kôpka nešťastia! Ešte že on ma podrží!

Tak hor sa na mrazáčiky a už len veriť, že aspoň jeden sa už konečnu usalaší a spokojne si bude hovieť 9 mesiacov!

mayka
30. mar 2009

mima je super ze mate mrazacikov.Tes sa aj z thoo . Kopec dievcatam nezostane ani to. Aj to je stastie. Ale aj tak aj to nevzdavam u teba a budem cakat na krv. 😉

mima11
30. mar 2009

Ahoj Mayuška,

máme 5 mrazáčikov, tak hádam sa aspoň jednému bude u mňa páčiť, keď už týmto 2 drobcom sa zapáčilo a potom si to rozmysleli. Život ide ďalej a my musíme bojovať. Nič iné nám nezostáva. Ak keď mi je niekedy dosť na "prd", ale vždy to nejako ustojím.

Máš pravdu s tými mrazáčikmi, viem, že niektoré nemajú nič, ja som tiež veľmi šťastná, že mám ešte aspoň ich, to je moja nádej!!!

mayka
30. mar 2009

mima 😉 moc drzim palce

zukrik
30. mar 2009

Mayka ahooooooooooj 😀
Ďakujem za číslo,veru už som ako ty 😉
Tá čiarka sa hned ukázala a bola dobre viditelná 🙂
Som v Ba,u svokry v robote a čakám na manžela do 17,00-je v práci.

Mima,asi sme sa nevideli,lebo sme meškali kôli zápche,to bola hrúza
pri miletičke.Ja som tam prišla už o 7,45
Nevzdávaj sa,počkaj na krvičku 😉
Ja som tiež na nervy,som teda zvedavá čo bude 😅

och
30. mar 2009

zukrik sa ty sa nemas coho obavat 😀 si jasna 😀

zukrik
30. mar 2009

Mayka,kedy si išla druhý krát na krvičku? 🙂

mima11
30. mar 2009

Zukriček my sme tú zápchu videli, ako sme išli domov, o 7.45 sme už boli v polovičke cesty domov!!!

Ty budeš tehu, neboj to je jasné!!!

Ja si vážim už len to, že už som počula, že som tehotná, aj to bolo pre mňa niečo neskutočné!!! Tak na budúce to už dopadne dobre!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre