Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

luanna
26. mar 2013

@vodnari dakujem.... test negativny, slabe spinenie 3 den.... neviem ci z toho este nieco bude, ale staaaale dufam...........

manita
26. mar 2013

Ahojte, chcela by som sa spýtať, či niektorá z vás v GF absolvovala SOFT IVF. Chcem do toho ísť, tak by som rada čo najviac informácií. Na konzultáciu k SOFT-u idem až 2. 4., dovtedy by som bola rada povzbudená, že to niekomu na SOFT-e v GF aj vyšlo... Ďakujem!!! 😉 😉 😉

danulienka78
27. mar 2013

@lesik nie som priamo z HC, som z okolia

marverka
27. mar 2013

ahojte snazilky, tehulky, maminy 🙂 🙂 🙂
ako vzdy ked neviem ako dalej ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ idem Vás poprosit o pomoc. Je tu niektora z Vas kt. prekonala mimomaternicove tehotenstvo po ET, alebo KETe a dobojovala to az do uspesneho konca?? alebo ste prestali bojovat s prirodou a IVF ukoncili?????????????????????????????????????????????????????prosim Vás o akekolvek info. napr. aky dlhy cas ste potrebovali ci uz po fyzickej ale hlavne psychickej stranke na zotavenie, mali ste liečbu , ake vitaminy ste uzivali, no proste cokolvek. Budem vdacna kazdej sprave a vopred Vám DAKUJEM.

bimbo37
27. mar 2013

@vodnari ja som som si nikdy nerobila a treba vydržať, o to krajšie to bude, uvidíš🙂. Zbytočne sa nerozrušuj, lebo tie testy to ukazujú ako sa im chce 🙂

semela
27. mar 2013

Ahojte baby, ako ste prosim vas zvladali pichanie injekcii? ....Zvladli ste to same alebo ste to nechali na odbornikov? Mam dlhy protokol a v istom stadiu si budem musiet pichat tri injekcie naraz .....ja si nejako neviem predstavit, ze by som si to mala pichnut sama

luanna
27. mar 2013

@semela Ahoj, ja som si tiez nedokazala pichnut sama, pichala mi moja polovicka... spolu sme to pekne zvladli. ono to fakt nie je nic strasne....

bimbo37
27. mar 2013

@semela ahoj, ja som mala dlhý tiež a dá sa to úplne v pohode zvládnuť, to pero je úplný pohodička, to ani nevieš ako to pichneš. ja som ku koncu nemala už skoro ani kam, lebo tým že som ľaváčka tak som si to pichala do jednej strany a do tej druhej nie a nie pichnúť, takže som mala dobodkovanú jednu polovičku brucha 🙂)). ja aj keby som chcela tak musím sama, my keď sme boli na poslednej konzultácii pred začatím a sestrička sa opýtala kto bude pichať, tak priateľ skoro odpadol a že ja nie nie nie 🙂))), takže ostalo to na mňa. Tiež som sa bála, ale je to pohodička. Tak držím palce a veľa zdaru 🙂))

semela
27. mar 2013

@bimbo37 no to pero si este viem predstavit, ze si to pichnem sama, ale ja mam aj klasicke injekcie ....moj manzel sa od toho taktiez distancuje🙂

vodnari
27. mar 2013

@bimbo37 ja viem....len ma to láka.... 😉 budem sa snažiť vydržať.... 🙂 🙂

sizo
27. mar 2013

Ahojte...ja som uz asi dobojovala☹
V pondelok hcg 12,7 dnes krvacanie a zajtra kontrolny test.....uz bude asi nulovy.
Ale vam drzim palce aby vam to vyslo....🙂🙂

luanna
27. mar 2013

@semela aj moj sa distancoval, ale ked ma videl ako sa snazim pol hodinu si pichnut prvy diphereline, tak stratil nervy a pichol on 🙂 nastastie to bolo hned po prichode z navstevy, na ktorej si dal par drinkov 🙂 takze asi to ma zachranilo 🙂))

delphina
27. mar 2013

Ahojte, som 3 dni po iui a dnes mam cely den dost silne bolesti vajecnika, na ktorom som mala dominantny folik. Ta bolest sa podoba bolesti ako pri ovulacii, ale je silnejsia. O co by sa mohlo jednat?

danky24
27. mar 2013

@semela @luanna manžel práve povedal že v pohode "ja nebudem mať problém ti to pichnúť" tak som zvedavá, dám potom vedieť či ho to hrdinstvo neprešlo 😎 vraj pohoda, hrdina 😀 uvidíme

annamary27
28. mar 2013

@semela ahoj,kedže manžel na injekcie nie je,tak mi to robievala mama-zdravotná sestra,ale puregon do brucha som zvládala sama a ked nebola mama po ruke a rýchlo som si musela dať dávku,tak som zmákla aj injekciu do svalu,pekne pomaly do stehna. 😀 a potom neskor,ked sa nám zadarilo som si musela celé tehotenstvo pichať injekcie pod kožu tiež do stehna kvoli krvným výsledkom .Niekedy ked máš šťastný den a ruku,tak tie injekcie ani necítiš ako ti idu do tela.Držím palce,aby si to zvládla a vyšlo Vám to 😉

annamary27
28. mar 2013

@sizo nádej ešte stále je.držím palce.

sizo
28. mar 2013

@annamary27 dakujem si zlata🙂
Uz som na ceste domov a teraz zase to cakanie do 14.00.

bimbo37
28. mar 2013

@semela neboj zvládneš to, ja som mala tiež dve injekcie a jedno pero, takže pri konci tri vpichy 🙂)). Treba sa nebáť.

bimbo37
28. mar 2013

Takže dnešný ultrazvuk - sliznica super, KET v utorok. Už sa tešíííím na našich mrazáčikov 🙂

sizo
28. mar 2013

@annamary27
tera som si kukla tvoje fotky a Terezka je kraaasna,gratulujem🙂🙂🙂

vodnari
28. mar 2013

@bimbo37 držím palčeky....ja už mrazáčikov mám... 😉 😉 ja už v utorok idem na krv ale pripadá mi to ako večnosť...tých 14 dní je nekonečných a potom čakať do 14-tej to bude celá večnosť....

annamary27
28. mar 2013

@sizo dakujem 😀

luanna
28. mar 2013

...... takze uplne negativne..... ☹

vodnari
28. mar 2013

@luanna to mi je ľúto....

sizo
28. mar 2013

Mne narastlo na 27, nemame vyhrate, ale nadej zomiera posledna.-))))))))))
Dalsia kontrola 2.4 akurat na moje narodky, tak duuufam, ze bude vsetko ok🙂)))

sizo
28. mar 2013

No uz prisli velke krce.....ledva som vysla na toaletu .....a uz je koniec☹☹

pacuga
28. mar 2013

ahojte baby som tu nova mam za sebou 1ivf neuspesne a 1 ket neuspesne

jomini
28. mar 2013

@pacuga vitaj 🙂 drzim palce, chystate sa este na ket?

pacuga
28. mar 2013

mam zasebou aj 1 ket neuspesne

jomini
28. mar 2013

@pacuga ostali vas este mrazacikovia? neboj, podari sa to, aj ja som z prveho ivf mala negativny et aj ket a ideme dalej .. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre