Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

luanna
2. máj 2013

Ahojte. Tak od dnes zaciname s Estrofemom - nase prve KET 🙂

vodnari
2. máj 2013

@luanna držím palčeky... 😉

luanna
2. máj 2013

@vodnari dakujem 🙂

sizo
3. máj 2013

@vodnari nemas zaco moja🙂🙂🙂

vodnari
3. máj 2013

@sizo 🙂

mauerka
3. máj 2013

Zajtra ET, prvykrat... drzte palce, baby 🙂

vodnari
3. máj 2013

@mauerka držím palčeky aby všetko dobre dopadlo.... 😉

danky24
3. máj 2013

Ahojte baby, prosím Vás niekde som stratila link kde je presný popis ako si pichať všetky inj pri protokole, viete mi ho poslať? Ďakujem veľmi pekne a @mauerka zajtra sa drž a oddychuj a rada od úspešnej kamošky, plný močový mechúr, ale echt ... ona až tak že ju museli vycievkovať a zabralo podarilo sa 😀 .. drž sa

sarah00
3. máj 2013

@mauerka držím moc palce 😲

semela
6. máj 2013

Ahojte baby, prosim Vas ako ste sa citili po vklade? Ja som cakala, ze sa budem citit velmi zle, ale prave naopak je mi vyborne.

vodnari
6. máj 2013

@semela je to individuálne....mne asi na tretí deň začalo bývať zle, začalo ma pobolievať v podbrušku a aj prsia sa mi začali nalievať a bolieť..... držím palčeky.... 😉

mauerka
6. máj 2013

@semela a kedy si bola? Ja v sobotu - citim sa uplne normalne, teda som este len 2 dni po ET. Dnes som uz nemala ducha po Pregnyle - konecne.

semela
6. máj 2013

@mauerka aj ja som bola v sobotu, ale teba som tam nevidela..... viem ze sme boli spolu na odbere🙂 Teraz som tam stretla len tu kocku co mala druhe IVF .....kedy si bola?

mauerka
6. máj 2013

@semela Jeeej, ja som ta nespoznala... 🙂 Lezala si oproti mne pri odbere alebo pri okne? to je aka haluz 🙂 Ja som sla na 9,45, dnu ma zobrali na 10.00, Stenova ma robila asi o 10,15. Kolko ti vkladali? co vravela embryologicka? Jeeej, tesim sa, ze citam "znamu" osobu 🙂

anleka
6. máj 2013

ahojte, neviete mi niektora povedat, ci maju v tej lekarni a-medical (v budove ako je gyn-fiv) uz puregon? v aprili nebol dostupny na trhu. mam zacat so stimulaciou na ivf, no ak ho nezozeniem, tak to nema zmysel ☹

mauerka
6. máj 2013

@anleka Ja som tam vyberala lieky na stimulku 10.4. - aj Puregon 900IU aj Puregon 300IU tam mali.

anleka
6. máj 2013

@mauerka som bola 16.04. na konzultacii a Dr. Stenova mi povedala, ze vypadol z trhu, tak ho tam nemaju. Ale pytat som sa nebola....hmmm

gelinka75
7. máj 2013

@anleka no a nechapem na co ho predpisuju ked nie je na trhu..

sizo
7. máj 2013

@mauerka Drziim palce.-)))))

anleka
7. máj 2013

@gelinka75 vraj docasne nie je na trhu. Som si volala do lekarne a buduci tyzden by ho mali dostat, tak uz mi zostava len dufat, ze ho naozaj dostanu.

pancuska
7. máj 2013

@gelinka75 ahojky.... tak ako? este nie je cas na KET?

gelinka75
7. máj 2013

@pancuska ahoj, mozno na dalsi cyklus 🙂

annamary27
8. máj 2013

@anleka môžeš sa spýtať aj v centre či ho nemajú,baby zvyknú vrátiť nepoužité,tak majú aj svoje zásoby pre takýto prípad,mne takto vypomohli,ked vypadol pred tromi rokmi pregnyl.

2lil
9. máj 2013

@anleka ahoj,.. skús si zavolať do lekárne u Kozej brány 🙂 ... ja keď som ho potrebovala a nikde ho nebolo bola to jediná lekáreň čo ho mala...vraj mávajú veľké zásoby ....

anleka
9. máj 2013

@2lil
@annamary27
dakujem Vam moc za reakcie, uz to je vybavene. Sestricka v gynfive mi povedala, ze v lekarni pod nimi nie je puregon 300 ale ze puregon 600 maju 🙂. A dnes mi este dodatocne volala, ze uz to mam v lekarni vybavene, aby mi miesto 300vky dali 600vku... Mam dalsiu dilemu, vcera som dala 1. inj. dipherelinu a dnes sa mi uz rozbieha menzes. Hadam to nebude problem.

vodnari
10. máj 2013

@sizo Ahojček chcela som sa spýttať kedy treba volať kvôly tej zrážanlivosti...ráno alebo poobede? Ty už máš výsledky? mne povedala aby som si zavolala za tri týždne a ak budú tak sa mám objednať na konzultáciu. Tri týždne mám od pondelka za týždeň.

gelinka75
10. máj 2013

@vodnari normalne od 14tej treba volat, mne uz dosli vysledky

sizo
10. máj 2013

@vodnari
Ahoj moja, no mne hned povedala behunova, aby som si dala termin na konzultaciu presne o mesiac-to vychadza na 21.maja ale den predtym mam volat po 14.oo-ako ked volas koli HCG a spytat sa ci uz su vysledky.Lebo zevraj to trva od 3 do 5 tyzdnov.Tak ja uz termin mam, len budem volat a ked nemam este vysledky, tak sa musim preobjednat☹((((
Kludne si zavolaj na recepciu a daj si termin na konzultaciu a den predtym cinkni a ked nebudes mat, tak sa preobjednas.Aj mne tak vraveli na recepcii, ze nic sa nestane, ked sa preobjednam, len aby som im dala vediet....

viva13
10. máj 2013

Ahoj, prosím je tu niekto kto bol v GF na IUI s darcovdkými spermiami, mala by som nejaké otázočky, poradí mi niekto? prosím IP 🙂

vodnari
10. máj 2013

@sizo ahá tak to mi nepovedala...tak tam zavolám a objednám sa. A dokedy sú na recepcii? Akosik sa neviem dovolať. Alebo skúsim v pondelok.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre