Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

vodnari
1. júl 2013

@blavabla júúúúúúúúúúj tak sa teším.....je to krásny pocit keď vidíš srdiečko a keď ho počuješ....mooooooooooooc držím palce a držkaj sa.... 😉

vodnari
1. júl 2013

@mauerka júúúúúúúúúúúj zlatíčko verím ti že si zo všetkého na palicu...pevné nervy a držkaj sa....musí to konečne výjsť....moc ti to prajem. 😉

majkulik
1. júl 2013

@bimbo37 juj dakujem za vycerpavajucu odpoved. cize je tam aj zakrok, pri ktorom beru vajicka? inak to je strasne. clovek je rad, ze si nasetril peniazky do foroty, aby mal pre miminko a a a . . . viem, ze v konecnom dosledku to stoji za to a jeden pohlad, jeden usmev maleho klbocke stoji za vsetky prachy.

sizo
1. júl 2013

@vodnari
Odpocivam moja, odpocivam.-)))
No tak 11-ho budem nateba intenzivne mysliet moja🙂)))Jaaaaj, dufam, ze ti nic nenajdu, ze bude vsetko ok......

vodnari
1. júl 2013

@sizo no dúfam že už nič.....toto už stačí... ☹

sizo
1. júl 2013

@vodnari Presne tak moja.

karinuska22
3. júl 2013

@majkulik Ja som napriklad popri poistovni platila pri prvom a druhom IVF v GF okolo 900 EUR a pri tretom pokuse 700 eur +embryoskop 300 eur. V tej sume co platime my, su hlavne lieky, ktore vyjdu zhruba na 500 EUR a tie poistovna nepreplaca. No a zbytok sumy tvoria sluzby centra, ISCI ak treba a predlzena kultivacia, pripadne zamrazenie embryi. Mne bohuzial v GF nepomohli a dufam, ze vy ostatne babenky budete mat vacsie stastie. Mne sa postastilo az v Brne.

majkulik
4. júl 2013

@karinuska22 Ahojky, dakujem za odpoved. ako to, ze sa tie sumy tak lisia? je to diagnozami alebo druhom a mnozstvom liekov? asi je to jedno, kazdy par to ma inak. To ma mrzi, ze ste tu nepochodili. My sme zvazovali toto centrum a Brno a rozhodli sme sa to skusit tu. Ved uvidime, o 10 mam zistovanie priechodnosti, potom budem mudrejsia. CIm myslis, ze to je, ze vGF sa to nepodarilo a v Brne ano?

vodnari
4. júl 2013

@sizo ako sa cítiš? 😉

sizo
4. júl 2013

Ahoj moja, nooo.......lezala som do utorku-aj muz si zobral dovolenku, aby ma obskakoval🙂))
No neviem, boli ma brucho, ta lava strana, a vcera vecer ma bolela aj panva, neviemNafuknuta som, prsia nic extra.......Chute nemam, to je priskoro, inac mi nic neni.Od tych hormonov zerem☹(((((((Muz sa smeje, ze ranajky mam okolo 8.00 , prvy obed uz o pol 12, a ked on obeduje okolo 3-4 tak ja si dam tiez🙂))))))
No ale tu lavu stranu citim riadne, tak neviem☹(((

vodnari
4. júl 2013

@sizo Zlatíčko,mňa bolelo vždy riadne brucho...až som chodila so strachom na vécko že už dostanem menzes a nič. Bolo mi od začiatku zle. tiež som bola nafúknutá ako balon a prsia ma boleli a nakoniec som bola tehotná. 🙂 Tak pekne oddychuj určite si tehotná..... 😉

sizo
4. júl 2013

@vodnari Jaaaaj moja, bodaj by si mala pravdu🙂))))))Ja som si najprv myslela, ze preto ma boli brucho, lebo mi to dala ovela vysie ako minule, som si si tak pripisovala-))No ale KET som mala v nedelu a uz je stvrtok!Jest mi nechuti......ked som bola predtym tehotna, tak by som len polievky jedla, no a teraz ked aj mam chut na nieco, tak kym si to urobim, alebo ked to aj mam hotove dam si za lyzicku a dost...je to divne🙂)))))))Kamoska mi vravela, ze ona ma taky tusak, ze cakam dvojicky😀DDDDDSom jej vravela, ze staci jednooo, len aj to nech je zdrave🙂))
Ty sa mas ako moja,???

sizo
4. júl 2013

@vodnari Akoze hladna som stale.musim kazde 4 hodiny jest ale tie zvlastne chute ked mam tak kym si to urobim-palacinky,puding,banany v coko- tak ma prejde chut.Jaaaj a nieco na smotane alebo pikantne to aano🙂🙂

vodnari
4. júl 2013

@sizo ja zatiaľ stále čakám na výsledky a až potom sa pohneme ďalej....ja tak isto ako ty.....aj by som jedla aj mi nechutilo....a vždy večer som vracala.... 😉 držkaj sa...som zvedavá či budú dve alebo jedno.... 😉

gelinka75
4. júl 2013

@karinuska22 poistovna plati aj lieky, to co platime za lieky je len doplatok, tusim väcsiu cast plati poistovna

sizo
4. júl 2013

@vodnari
No ja este nevraciam, ani predtym som nevracala.Jaaaaj moja,, nech su tie vysledky dobreeeeeee, aby tam uz nic neboloooooo.juuuuj.....aby si uz aj ty mohla ist na vklad, aby bolo vsetko ok🙂))))))))))

karinuska22
4. júl 2013

@gelinka75 Praveze u mna som pri fostimone viac doplacala ako poistovna.

gelinka75
4. júl 2013

@karinuska22 pozrela som si blok z oktobra kedy som kupovala fostimon a uhrada poisftovne za 2 krabice bola 220 eur a moja uhrada 88 Eur, je mozne, ze tento rok je to inak

vahy1
4. júl 2013

@gelinka75 mozne je vsetko,teraz sa ceny liekov menia kazdy mesiac vzdy k prvemu.Je to hrozne,vsetko sa zdrazuje ☹ Ja ked si porovnam, co som platila pri 1ivf a 2ivf je to cca o 60eur viac a to podotykam,ze mi neake injekcie zostali co som nemusela kupovat... Ale hlavne aby to vyslo 🙂

vodnari
4. júl 2013

@sizo si zlatá.... ďakujem....ale určite ťa čoskoro napodobním.... 😉

sizo
5. júl 2013

@vodnari musiiiiiis moja musiiis🙂🙂🙂

lesik
6. júl 2013

Babulky, chystam sa druhy krat na IUI a lekar mi v protokole na stimulaciu ovulacie predpisal Clostilbegyt,ktory uz uzivam a injekcie Pregnyl.Lenze uplne mi vypadlo,ci si mam tieto injekcie uz pichat alebo mi ju vpichnu samotny den pred zakrokom.Myslim,ze lekar to spominal,ale taka som bola zmagorena,ze som vsetko nevnimala.Inac bola som na SIS a dopadla vyborne.
Vdaka a pekny vikend zelam.

jomini
6. júl 2013

@lesik pregnyl sa picha posledny a iba ray, v centre ti presne povedia, kedy a kolko treba aplikovat 🙂

jomini
6. júl 2013

@sizo
@vodnari
@vahy1
@gelinka75
@majkulik
@karinuska22 Baby, prosim ostal niekomu zostatkovy PUREGEN? Potrebujem surne na zajtra cca 50-100 jednotiek, posledna vcelicka. Dakujem

gelinka75
6. júl 2013

@jomini ja som nemala moja puregon a v centre ti nepredaju?

jomini
6. júl 2013

@gelinka75 ahoj, v centre som to nestihla riesit.. :( a volali mi ze poslednu davku mi zdvihli

viva13
6. júl 2013

Ahoj prosím poradíte ako je to v Gyn Five ked je vypísaný protokol na 2 IUI aký je postup pri tretom? Treba sa objednat a ziskat další protokol alebo sa jednoducho pokračuje ako do teraz /10-13 na sono a krv/ dakujem

gelinka75
6. júl 2013

@jomini no parada a zohnala si? inak mne ked som raz dvihala davku tak uz som nemala fostimon tak mi dvihli to co mi ostalo a to bol menpur, tak neviem ci sa to da aj v tvojom pripade ak mas nejaky iny liek

sizo
6. júl 2013

@jomini ja som nebrala len diphereline a menopur pred et☹

vodnari
6. júl 2013

@jomini ja som mala ale všetko som odovzdala v centre....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre