Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

erin365
28. aug 2013

@donatela zatial bez zmrazenia cca 2500€

donatela
28. aug 2013

@erin365 tak prave ma temer prekotilo zo stolicky. Ja som ratala so sumou cca 1.500€

blavabla
28. aug 2013

@vodnari ahojky, mojka tak uz v pondelok super...deticky do skolky a tvoje sup do bruska...a das si dve? Urcite ti budu volat a upresnia aj cas..tesim sa s tebou velmi ti prajem,aby to vysloooo..... 🙂 😵

erin365
28. aug 2013

@donatela ved aj my...ale mala som 36 vajicok ktoré sa napichavali spermiami a tam je sadzba od 21 a viac 740€, PGD stalo 1130€, vysetrenie embryí 550€ lebo vysetrili 15,z toho 5 som uz mala v tej sume 1100€ a zostavajucich 10 stalo 55€ za kus. Plus injekcie 340€... cože mi to vychadza 2760€ a to nepocitam cestovné z NR do BA 9€ bus tam aj spat... ledva sme tie peniaze naskriabali, tak verim ze prinesu ovocie. Nelutujem genetiku embryí pretoze nám zistili pri viacerych embryach potratovy chromozom!

erin365
28. aug 2013

@nezabudka8 ako ste pochodili?

matka177
28. aug 2013

@erin365 krasna spravicka,drzime palceky.kolko si platila za PGD

matka177
28. aug 2013

@matka177 uz som si to precitala.dobra palka,ale dufam,ze to bude stat za to

sizo
28. aug 2013

@vodnari
Ahoj moje, no tak ti drziiim palce🙂)))
No ja som asi len teraz chytila poriadnu depku☹((((Ani s muzom som sa nebavila,.......teraz to namne vyslo....ale uz som ok........dufam😀DDDDDDOd dnes zacinam uzivat forever pripravky na precistenie, nasla som jedneho gyndosa ktory je aj gynekolog a robi a tymi produktmi.Tak mi zostavil par produktov na precistenie a uvidime co to somnou urobi.Jednej mojej znamej kamaradka vdaka nemu-alebo produktom-zostala tehotna, sice nemala cisty ani nic ako ja..Tak uvidiiime.-)))Aj tak sa ma dat pauza, tak ju aspon vyuzijem.-)))))Jaaaj moja, tolko myslim na teba🙂))

vodnari
28. aug 2013

@blavabla ďakujem zlatíčko si zlatá....no uvidím koľko sa ich rozmrazí...a asi dve si dám....zatiaľ som si dala vždy dve a len jedno sa uchytilo...tak teraz budem nervozna do nedeľe čo mi povedia...moc by som chcela aby sa rozmrazili dve a aj dve mi vložili a dve mi ešte zostali zamrazené..... 😉

vodnari
28. aug 2013

@sizo je mi to ľúto....my sme silné všetko prekonáme....moooc ti to prajem aby to vyšlo čím skôr... ďakujem že na mňa tak myslíš...v nedeľu sa ozvem...ahojček a držkaj sa zlatíčko.... 😉

matka177
28. aug 2013

@mauerka chcem sa spytat,aj uzivas neake vitaminy,magnesium.teba neboleli na zaciatku krize.dufam,ze to neni neake zle znamenie

matka177
28. aug 2013

@vodnari ak sa mozem spytat v kolkom tyzdni si potratila.mala si blastocisti vlozene

kora77
28. aug 2013

@donatela @nancsy @zuzanka05 caute baby, tak mam prvy vpich za sebou...bolo to v pohode, najhorsia bola pre mna ta priprava🙂 vpichol mi to priatel ale dufam, ze zajtra alebo pozajtra to zvladnem aj sama

blavabla
28. aug 2013

@vodnari ano aj ja som dala vzdy dve,a jedno sa chytilo,no drzim palce mojka...zase zacina kolotoc nervou ci sa podari rozmrazit,potom krvicka...potom 12 tt stale nieco pamatam si to akoby to bolo vcera....ale treba verit,nejako sa pozitivne naladit a pojde to uvidis...citim to...a uprimne ti to prajem.. 🙂 nedela je zase tvoja!

blavabla
28. aug 2013

@sizo ahoj zlatko...aj tebe drzim palceky mojka...nejako mi tu chybas...!!!!

mauerka
28. aug 2013

@matka177 Co sa doplnkov tyka, ja som brala aj mimo stimulacie a tehu pravidenle niektore doplnky - aj teraz beriem selen, zinok, Q10, vit C, vit E, 3-omega mastne kys, collagen, nattokinaza, calcium, extrakt z hroznovych supiek, magnezium, zelezo, kys. listova - to je taky zaklad 🙂 u mna.
Krize ma na zaciatku neboleli, teraz niekedy ano, ale to uz mam riadny pupok pred sebou a neviem sa tak "ulozit" ako pred tym.

mauerka
28. aug 2013

@matka177 V takom stadiu, v akom si, naozaj nemozes spravit vela - maximalne brat Utrogestan a neprehanat to s fyzickou namahou. Zvysok je naozaj v rukach "vyssej moci". Aj ked som lezala s velkym krvacanim v 10tt v nemocnici, dr. mi jasne povedala, ze by ma mohli aj kazdu hodinu dopovat progesteronom, infuziami... ked sa to v tom stadiu ma udrzat, tak sa udrzi aj mapriek krvacaniu, ked sa nema udrzat, tak sa mozeme vsetci aj postavit na hlavu a nepomozeme tomu...

matka177
28. aug 2013

@mauerka tie doplnky si si kupovala jednotlivo? ja beriem femibion a dnes som si kupia v lekarni magne rot.s krizami ja mam problemi uz davno aj som marodovala pol roka na to.bolievali ma dost casto.mam trosku posunutu platnicku,ale nie velmi.uvidime co bude dalej.mam z toho nanic naladu.vcera som kvoli tomu ani nemohla v noci spat.bala som sa,ze sa to zhorsi.clovek si uz aj namysla trosku.nevie ci nepojdem v piatok svojmu gynesovi nech sa na mna pozrie.uz by mohol vidiet ci to tam je v poriadku

matka177
28. aug 2013

@matka177 kamosku boleli krize od 2 tyzdna a bolo vsetko v poriadku.ze sa jej plod tlacil do zadu do krizov a nie do predu

melinda1989
28. aug 2013

@blcha76 tak drzím ti palce!ja mám na výber,ale ked sme to zacali,nech je vsetko isté,lebo hovorili,ze na ultrazvuku neni 100%

blavabla
28. aug 2013

@matka177 ahoj , ked mas zly pocit kludne chod nech si kludnejsia...ale uvidis,ze bude vsetko ok...poznam to velmi dobre, tiez som si vsugerovala pred 2 tt,ze sa nieco muselo stat,ale ja som zrazu zase vobec nic necitila..ale vobec nic ...cely vikend som sa strasne bala a ukludnila som sa az v pondelok, ked som zase pocula byt srdiecko...nasho pokladika...takze pekne chod na gyndu.....nech si kludna.. 🙂

mauerka
28. aug 2013

@matka177 Ano, jednotlivo. Ked si mala s krizami problemy aj pred tym, tak teraz to bude uz len horsie, to je jasne. Nielen kvoli zvacsujucej sa maternici, ale vplyvom hormonov /progesteron/ nam v tehotenstve mäknu väziva a spoje , aby sa kosti mohli dostatocne roztiahnut - to tiez moze u ludi s predispoziciou vyvolat bolesti.
A na gyndu chod, nech si kludnejsia, hoci v 5tt - co uz ti tam povie, ci je al. nie je v poriadku?

nancsy
28. aug 2013

@kora77 jej, tak si statocna...gratulujem, mňa to caka v pondelok...a aké máš pocity?nemáš z toho vedľajšie ucinky myslím nafukovanie alebo niečo ine?

kora77
28. aug 2013

to je este skoro na vedlajsie ucinky, pichla som si to dnes vecer...uvidime po par dnoch
budem v pondelok na teba mysliet 🙂

nancsy
28. aug 2013

@erin365 gratulujem ti, to je úplne super.prajem veľa šťastia a pohody.. 🙂

nancsy
28. aug 2013

@kora77 ďakujem, si zlata . Potom napíš,ako sa ti darí...

erin365
28. aug 2013

@kora77 neboj, pichanie zvládneš...mne sa pri prvom vpichu tak strašne triasli ruky...som predýchavala asi 5minút kým som vpichla 😀 a potom to už šlo ako po masle...prvýkrát je to vždy najhoršie lebo nevieš čo máš čakať...zistila som že to je malina a už som strach nemala.

zuzanka05
28. aug 2013

@kora77 ahoj aj,ja uz pycham uz dva tyzdne 😉 uz som bola utorok na kontrole a teraz idem pondelok uz druhy krat na kontrolu........Ti kedy ides na kontrolu?

kora77
28. aug 2013

@zuzanka05 ja teraz pockam na menzes a potom ten 4.den pojdem na prvu kontrolu

nezabudka8
28. aug 2013

@erin365 dakujem dobre.dve mi vlozili tie blastocysty ci ako sa to vola.pomalsie sa delia ale inak fajn.trosku ma to nalakalo tak hadam fajn bude a uz im v brusku bude lepsie 🙂. Som citala peknu sumu ste tam nechali 😖 ako sa citis?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre