Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

vahy1
12. jan 2014

@tyli je mi luto,ze sa embrijka nerozmrazili ☹ ,tak moc som na teba myslela.

zuzi20
12. jan 2014

@vahy1 dakujem, len som taka z toho nanic, ze sa to tyli nepodarilo...mala tiez len dve embrijka, tak ako ja.. 😒

vahy1
12. jan 2014

@zuzi20 ono je to asi trochu aj o stasti,...Raz sa mi embrijka z PK nerozmrazili,a teraz to vyslo.Je tom moj posledny pokus v GF,a ked to nahodou nevide( ale dufam,ze ANO) tak skusim to Brno.

zuzi20
12. jan 2014

@vahy1 a ty mas toto uz druhy KET? Ja este neviem co spravime. Brno je daleko...

kklaudia
12. jan 2014

Ahojte ja mám ešte 6 embryí ale pokiaľ by to nevyšlo tak už Volím iné CAR. Už som to tu v minulosti pisala.. Tak dúfam že to už vyjde, lebo začínam byť na prášky...

donatela
12. jan 2014

@sarah00 myslím, že utroš by nemal byť pred utz vyšetrením problém...

donatela
12. jan 2014

@vahy1 držím palce na zajtra, nech sa to podarí!

majkulik
13. jan 2014

@leonie777
ja som sa snazila spomenut na datum a ptiblizne to bolo 22.12. takze uvidime. fakt je ten, ze po tych hormonoch si netrufam nieco predpokladat. som si povedala, ze kedy pride vtedy bude.
@zuzkagal
no vypadnut, vypnut, zmenit prostredie - to treba. mne hodne pomohli vianoce - boli sme na chate, takze sme boli uplne mimo - aj mimo netu, aj mimo bytu a tohto vsetkeho.
v piatok mi oznamila kamaratka, ze je tehotna - v 13 tt. tak ma to tak obarilo - silno veriaca a nie je vydata a az ked otehotnela, tak zacali riesit bytovu otazku. toto je 5. kocka v mojom okoli. taky som mala vikend. . . len som spravila mm depku

majkulik
13. jan 2014

@tyli ahoj, to mi je luto. my tiez zvazujeme po pripadnom neuspechu Brno. Moj gyndos spolupracuje na dialku, takze by sme nemuseli kv kazdej kontrole do Brna. ale velmi dufam, ze sa nebudem muset rozhodovat.

leonie777
13. jan 2014

@zuzkagal ahoj zuzka, dufam si mala prekny vikend a dnes sa uz citis ovela lepsie a aj tvoj postoj k drahemu sa posunul k lepsiemu 🙂 chapem ta, aj ja mam obavy, ze to zas nevyjde ... mam 6 hned mrazenych icsi oplodnenych a uvidime co bude ... po pk mi nezostalo na mrazenie nic ... musime verit, ze aspon jeden medzi nimi je ten pravy bojovnik a caka na nas 🙂

leonie777
13. jan 2014

@majkulik vikendik za nami, zajtra mam konzultaciu o ket a snad tento tyzden dorazi aj ms. mas pravdu, ze po ivf mam tie cykly aj ja rozhadzane a dlhsie ... mavala som 26 - 28, teraz 2x az po 30 -32 ... ale to je jedno, a idealne by bolo snivat, ze ms nedorazi a budeme tehu zazrakom prirodzene 🙂 och moja, tolko tehuliek okolo, to viem presne ako ti je ... ale tento rok je nas!

elisabethwoodville
13. jan 2014

Ahoj dievcata, nebola som tu mesiac, lebo som si chcela odohnat myslienky okolo IVF a troska sa odreagovat. Pozeram kolko dobrych i menej dobrych sprav sa tu nazhromazdilo... Dufam, ze tento rok bude pre mnohe z nas uspesnejsi 😎
Dnes som bola na prvej kontrole pocas stimulacie, som 5.den kratky protokol (moja prva stimulacia na IVF). Dr. pozeral - a vpravo mam 3 aj vlavo mam 3 folikuliky. Netvaril sa nadsene, to co som citala na forach mi tiez napoveda, ze 6 folikulikov je podpriemer 😒 Pytala som sa ci mi este mozu nejake pribudnut ale vyjadril sa skor negativne. Mozno mi dnes zvysia davky hromonov, budem volat poobede a dozviem sa. Asi boli tiez malicke. Sliznicu vraj mam fajn. Som z toho poctu folikulov nejaka vyplasena... Ake mate skusenosti vy? Moze to byt vekom? Mam 41. Dakujem vopred za odpovede 😉

zuzkagal
13. jan 2014

@majkulik
@leonie777 Ahojte, ano po vikende mi je lepsie.Zacala som chodit cvicit, tak vybijam energiu tam. Zamerala som sa inym smerom. Pisala som si s muzovou tetou - ona je "jasnovidka" - a pytala som sa jej len na babo. a ona mi pise, ze coskoro otehotniem, ale ze nebudem vediet ze som tehotna (zeby sa nam to podarilo prirozdnene? 🙂) a ze budeme mat dievcatko, len musime verit. Tak ma ukludnila, preto som aj taka lepsie naladenejsia po vikende. Maji v mojom okoli su same male babenka a same tehotne... tak uplne viem o com hovoris. Ale ved aj my budeme brazdit ulice s kociarikmi a stastne sa usmievat, pride nas cas 🙂

waitiekatie
13. jan 2014

@zuzkagal ja mam tiez z podobnych "zdrojov", ze sa dockam, ze vidi dusicku pri tej mojej a ze to nebude dlho trvat.. len co je to "dlho" 😀

leonie777
13. jan 2014

@zuzkagal
@waitiekatie to su pozitivne spravy, ked vas niekto aj takto povzbudzuje 🙂 kazdej zelam vytuzene babatko, len musime byt trpezlive ... idealne keby to prislo prirodzene, lebo necakane to takto cielene byt asi nemoze 🙂 v mojom okoli sa to hemzi malymi prckami, ale nateraz neviem o ziadnej tehotnej kamoske, tak sa tesim na tehotnenie s vami 🙂
@elisabethwoodville
nemaj strach, este si len 5 dc, tie foliky urcite dorastu, nastavia ti stimulku, aby dozreli ... a pocet pri kratkom protokole je v poriadku ... len som sa s lekarom bavila o tom, ze pri prvorodickach starsich ako 35, skor davaju dlhy protokol ... ku komu do gf chodis?

elisabethwoodville
13. jan 2014

@leonie777 ahoj leoni 🙂 ja uz mam jedneho chlapca, ma 13. Po rokoch som stretla partnera s ktorym vsetko klape a on deti nema, takze skusame. Chodim k Drabekovi.

adulka1979
13. jan 2014

@sarah00 Ahoj, mne kázali zapiť utorš vodou....

leonie777
13. jan 2014

@elisabethwoodville neboj sa, bude to dobre, ver tomu, staci jedno dobre vajicko a kvalitny spermiogram a vydari sa to 🙂 vobec nema efekt vela vajicok ... drzim ti palce

elisabethwoodville
13. jan 2014

@leonie777 dakujem za slova podpory, aj ja ti drzim palce 😎

majkulik
13. jan 2014

@leonie777
@zuzkagal
baby ja som taka rada, ze STE. ze tu je niekto, kto vie presne co prezivam, a vie ako sa citim.

sizo
13. jan 2014

@blavabla Ahoj mojaaa,ako sa mate??

sizo
13. jan 2014

Ahojte ako sa mate?Uz som tu daaaavno bola....

sizo
13. jan 2014

@vodnari Ahoj moja citam ze uz sa chystas na pichanie.Moooc ti drzim palce🙂🙂🙂

sizo
13. jan 2014

@mauerka Jeeeej gratulujeeem🙂🙂🙂Hlavne vela zdravia Leuske aj mamicke😀😀

leonie777
13. jan 2014

@majkulik to si pis, ze sme tu jedna pre druhu a som rada, ze v tom nie som sama ... chlapovi nikdy nepoviem tolko co vam, oni su super, ale naco ich tolko stresovat okolo toho 🙂 ako sa mas moja dnes? kramy nic? mna uz nejako pobolieva brusko a som zvedava, ci ma zajtra bude doktore ako kontrolovat/prehliadkovat 🙂

zuzi20
13. jan 2014

baby ja som bola vcera v ikei a tam kde som kukla tam tehotná!!! Ja neviem, či to človek tak nejak podvedome viac vníma, ale kedysi mi to tak neprišlo, že je ich tolko ale teraz su tuším všade!!

lesik
13. jan 2014

Vrrrrrrrr.Zasa som sa presvedcila,ako ludia,dokonca zenske,dokazu byt zakerne,hrube a netaktne..Suseda pri stretnuti mi hovori,a co babo kedy budete mat?Myslim si,dobrou taktikou na mna ides,co chces ziskat info,ze navstevujem CAR,alebo co?A vzapäti z jej ust.A to umele sa vam podarilo ci nepodarilo?No tak toto ma riadne dostalo...Som si ista,ze ja na takuto vysostne intimnu vec by som sa urcite nepytala niekoho koho ani dobre nepoznam.Mozno ani svojej kamosky,ktora by o tom sama nezacala rozpravat.Baby,zistujem,ze zacinam byt riadne precitlivela na tuto otazku ☹ ☹ ☹ .Nech mi vsetci daju sväty pokoj a nech ma zbytocne nevytacaju takymito typmi otazok.Ako ste na tom vy?

zuzi20
13. jan 2014

@lesik tak to je sila, ked ti to takto bafla do oci. Reci idu, ani nevies, kto vsetko to vie. U mna to vie najblizsia rodina a blizki priatelia. Nas sa uz akosi prestali pytat tento typ otazky, mam pocit ze uz sa asi domnievaju, ze to riesime, kedze sme s mm uz dlho zobrati, uz sme aj dom postavili a furt nist...Ale mas pravdu, mne sa vlasy dupkom stavaju, ked mam niekde ist a mam vnutri takeho tusaka, ze budu na nas pozerat a urcite padne takato otazka. Tak neboj, hlavu hore, myslim, ze vsetky to tak nejako prezivame....

waitiekatie
13. jan 2014

@lesik este by ma zaujimalo, co si jej na to povedala... 😀 nastastie mna sa nikto takyto cudzi nic nepytal, ale svokra rozpravala ze my este deti nechceme, ze mame stale "cas", a pritom sa ani neopytala, ze co.. neviem, ci to bol sposob ako sa vyhovorit alebo to myslela vazne.. ale zaskocilo ma to...

lesik
13. jan 2014

@waitiekatie No poviem ti,ze som bola riaaaadne zaskocena a nevedela som v tej chvili najst adekvatnu odpoved,aby pochopila,ze taketo otazky sa skutocne nemaju co predkladat.Povedala som jej,ze babo bude ked sa podari a ze ma teda zaujimavy zdroj informacii.Na viac som sa nezmohla...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre