Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

lorena14
30. jan 2014

@zuzi20 áno aj som sa zobudila s takými očami ako angorský zajac 😝 No tak akurát preberáme s manželom možnosti, musíme zlepšiť najprv kvalitu spermií tak najprv pôjdeme k urológovi. A potom sa uvidí chceme si dať odych a potom sa uvidí možno Brno a vy ?

zuzi20
30. jan 2014

@lorena14 ja som dnes uplne out, nie som schopna nad tym ani rozmyslat... 😒 Moj muz berie tu macu koreň, ale či to pomôže, ani srnka netuší. Neviem, čo by ešte urolog poriešil, Už tam raz bol a nejak neporiešil nič. Dame si aj my oddych a rozhodneme sa či to Brno.

sizo
30. jan 2014

@blavabla Urcite moja🙂🙂🙂Potom aj ja si prosim fotky🙂🙂

waitiekatie
31. jan 2014

Babyyyy..ja sa trasiem...ten stary test je stary.. nespravil sa tam kontrolny pruh,iba kusok...ale na testovacom je duch!!!!!!!!!!!
Kym o 7 otvoria lekaren,umrem 😀 😀
Verili by ste takemu testu????

waitiekatie
31. jan 2014

Kurnik,nejde mi pridat fotka... Baby,ja som hotova..uz vo vlaku nezaspim urcite :D

vodnari
31. jan 2014

@sizo Držím palčeky....nech to čoskoro výjde... 😉

vodnari
31. jan 2014

@blavabla a kto ti pichá do ruky? Ja nad tým rozmýšlam že tiež ked mi už brucho podrastie budem musieť do ruky,ale muž mi to pichať nechce.

guginenka
31. jan 2014

@waitiekatie - ricus.... 🤐

majkulik
31. jan 2014

@leonie777 hlavneee kluuud a pozitivnu energiu nasavaj, drz sa.

waitiekatie
31. jan 2014

@guginenka ma picne, v lekarni nemaju testy.. to mi robia napocne, aby som cakala niekolko hodin??? 😎

waitiekatie
31. jan 2014

@guginenka ty si mi poslala srdeenko?? dakujeeem 🙂 🙂

majkulik
31. jan 2014

@lorena14 ahoj. mm ma tiez zly spermiogram, bol na zakroku a vobec to nepomohlo. Dokonca prestal pit pivo, bral rozne vitaminy a nic. ☹

majkulik
31. jan 2014

@waitiekatie jeeej aj ja cem vidiet kolajnickyyy. sup sem na nastenkuuu 🙂

waitiekatie
31. jan 2014

@majkulik mam iba ten spreexpirovany, neviem ci mu mozem verit, v lekarni u nas vypredali vsetky testy a teraz musim cakat na krv.. ale zobrala som kabel k mobilu, skusim vam poslat aspon toho nekvalitneho ducha... 🙂

guginenka
31. jan 2014

@waitiekatie - ja sa z teba zblaznim 😀

guginenka
31. jan 2014

@waitiekatie - obhryzem si nechty... 😀

waitiekatie
31. jan 2014

@guginenka mne to hovor!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zaniesla soom krv do labaku aj bez ziadanky, jak na potvoru mi nejde vytlacit a cakat na doktorku nevydrziiim... rozbolelo ma brucho.. no konec... myslis, ze by to mohlo byt?? aj ked.. racio mi hovori ze ano... ovulka po stimulke mohla byt, mm ma dobry spg a ja priechodne vajcovody... ja neviem ci sa mam tesit alebo radsej este nie.... no konec... opijem sa z mon cheri 😀 😀 😀 😀 😀 😀

guginenka
31. jan 2014

@waitiekatie - srdéénko ja nie ale moje srdco mysli len na teba a na tvoje dialnice... 🤐

guginenka
31. jan 2014

@waitiekatie - daj si moja, daj. pokial mozes. podla mna by to mohlo byt. nema preco nie. ale ked to tak bude ja sa dnes opijem.... 😀

waitiekatie
31. jan 2014

no dievcata, umyt karpiny a dobre zaostrite.. ale ja ho tam vidiiiiim 😀 😀

waitiekatie
31. jan 2014

no je to velice nekvalitne... ale nazivo bol vyraznejsi...

guginenka
31. jan 2014

@waitiekatie - 🤐 .... 😎 staci ti to takto... a dievcata v labaku vedia,ze momentalne je tvoja krv extra prvorada ci treba im tam zavolat? 🙂 daj cislo, nech im to vysvetlim, ze uz nemam nechty... 🙂

waitiekatie
31. jan 2014

@guginenka uz sa vysetruje... uz som exla kavu a na ranajky ani nevladzem kuknut...uz som aj doktorke povedala ze ak budem robit blbiny, tak to bude iba docasne 😀

blavabla
31. jan 2014

@vodnari mne moj manzelik, on uz mi toho napichal🙂🙂, je jemnejsi ako susedka zdravotna sestra😉, ktora mi picha ked ho mam na sluzobke😉co ti poviem...ja som si sama nevedela pichnut ani do bruska☹

guginenka
31. jan 2014

@wanda1986 - ahoj, mi uz sme boli na jednom IVF pred styrmi rokmi a neuspesne. vtedy nam robili tieto geneticke a tak a teraz ich uz nerobili. je to standardny proces. teraz sme odlozili stimulku, lebo som bola chora. zacneme niekedy koncom februara. a ty ako? nemusis sa stresovat. hlavne vsetko v pohode a so sedliackym rozumom a pojde to ako ma 😀

janan82
31. jan 2014

@waitiekatie No ani karpiny som nemusela dať preč a duch je tam viditeľný. Nech to aj krv potvrdí. Držím palčeky.

guginenka
31. jan 2014

@waitiekatie - prosím ťa tak čo ... ja musim aj robiť ale takto to nejde 🙂

waitiekatie
31. jan 2014

@guginenka ani mi nehovor.. ja uz zacinam byt protivna na ludi 😀 jednak by vsetci chceli byt prednostne osetreni, a podruhe, kazde dve minuty kukam na vysledky.. uz si to musim casovat... najblizsie az o celej sa kuknem.... ja umreeeeeeeeeeeem od zvedavosti 😀 😀

sarah00
31. jan 2014

@waitiekatie waw, čakám na výsledky z krvi a mooooooooc držím palce 😉
@leonie777 už máš babuliatka pri sebe, tak sa držte, nech to dobre dopadne 🙂

waitiekatie
31. jan 2014

@guginenka mozes pracovat.. je to NEGATIVNE... dievcata, PREEXPIROVANE TESTY SA VYHADZUJU DO SMETIIII""" 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre