• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

22. novembra 2017 
ahojte, dnes som mala tiež druhý odber, 14. deň po transfere, a veľmi dúfam, že HCG bude ešte omnoho vyššie ako pri prvom odbere, to čakanie je nekonečné :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. mar 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzananames to ti verím, stále na niečo čakáme, ale asik to je náš udel :wink: držím palce :slight_smile:
29. mar 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky ja viem ze to cakanie je hrozne, ale oplati sa, vydrzte a nevzdavajte sa, z vlastnej skusenosti potvrdzujem ze to stoji za to!. Ked vas v brusku bude babo kopkat zabudnete na vsetko trapenie a cakanie. Drzim vam palce, kazdej jednej!
29. mar 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika 71 už vieš aj kedy ideš na ultrazvuk? :slight_smile:
29. mar 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, 3 týždne mi vychádzajú na 15.4. takže rátam dni ako vojaci strihaju meter do civilu :sweat_smile:
29. mar 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipiny akurát pozerám nový seriál na Prime(ide to len cez internet) z prostredia repr.kliniky. super seriál, odporučam, je tam všetko čím sme prešli a vlastne aj zákulisie toho všetkého.názov: Zázraky života
29. mar 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika, to ti verím :slight_smile: :slight_smile: :wink:
práve som sa dozvedela výsledky - HCG 1600 myslím, že je to na veľmi dobrej ceste- veľmi sa teším :grinning: :grinning: :grinning: , a samozrejme držím palce všetkým ostatným :wink:
29. mar 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super, krásne čísielko, gratulujem! mala si PK?
29. mar 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taaaaaaaak, ak ste poculi strasny buchot, tak to mi padol kamen zo srdca, lebo aj druhy test je ok :grinning:
zajtra uz len skonzultujem s drabekom to krvacanie a uvidime....

pipinky drzte sa a pekny zvysok dna :grinning:
29. mar 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidíš babulka , gratulujem :grinning:
29. mar 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika, ďakujem, mala som PK a na ultrazvuk mám prísť 20.4.- už teraz sa neviem dočkať :slight_smile:
29. mar 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulka gratulujem a aké si mala HCG?
29. mar 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, verím že sa nevieš dočkať, ja prežívam to isté :wink: ale verím že sa dočkáme a pak už budeme o niečo kludnejšie, teda dufam :wink:
29. mar 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzankanames: prave som volala do GF, HCG 640 a v stredu idem znovu na krv kvoli tomu krvacaniu.snad to bude ok...
29. mar 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulka isto to bude ok, mysli na to, kolko žien nevedelo koli mrche že su tehu.mrcha je mrchou nezabudni, robí naprieky a je nepríjemna či ako človek, alebo menzes :wink: :wink:
29. mar 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulka , veľmi ti držím palce, a musíš veriť že to bude ok :wink:
29. mar 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte chcela som sa opýtať či má niektorá skúsenosť s darovanými vajíčkami v gynfive?Ďakujem za odpoveď
29. mar 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
darla...nebud smutná, ja som mala PK a po transfere sa zvyšných 5 embryjok prestalo vyvíjať a ani ich nemrazili, tiež ma to vzalo a myslela som si že aj tie čo su v brušku sa prestanu a našťastie zabojovali a test som mala pozitívny, teraz len čakám či je jedno alebo dve slniečka...

babulka....to máš pekné číslo...to máš n 10 deň?

zuzanames ty si tu hodnotu mala na 14 deň:
29. mar 2010 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute pipiny,vsetkym novym tehu gratulujem a buducim držím palčeky.....ja idem na uzv 1.4. pekný dátum :slight_smile: uz sa neviem dočkať.....vždy mi tie posledné dni čakania idu veľmi pomaly

majka ako sa citiš?všetko v pohode?
29. mar 2010 o 19:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ppismenko..super že si sa ozvala, už som sa bála čo je s tebou
zatiaľ všetko v pohode, na sono idem v utorok po tebe, už som mala nutkanie ísť aj ja vo štvrtok, ale počkám..ako sa cítiš? mňa ešte pobolieva brucho
29. mar 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dva dni mi bolo trocha nevolno myslím pred týždňom a brucho ma pobolieva spávať chodím so sliepkami a mam citlive prsia
dni si už počítam ako malá
29. mar 2010 o 19:24  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mám také sni že mi nič nechutí a jem na silu, stále som unavená a každé pobedie zaspím a aj večer pri telke. To čakanie je hrozné...
29. mar 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo už ale oplatí sa nám to :wink:
29. mar 2010 o 19:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len aby to dopadlo všetko dobre...včera som mala taku depkovu náladu, všetko mi vadilo...na nete som čítala o babách čo išli na kyretáž alebo na sone zistili že nie je všetko v poriadku...veľmi som sa bála
29. mar 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa bojím stále ......sono nech dopadne dobre a hadam potom budeme kludnejšie ....stále sa budeme bat o nase zlaticka....
ja som mala uz aj divoke sny ze som krvacala a take hovadiny a radsej nič zle nečítam
29. mar 2010 o 19:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako vás tak čítam, tak nie som sama v týchto pocitoch, jedlo mi chutí až večer, cez den nemám chuť na nič a večer bysom aj kona zjedla(maso s masom)sladké fuuuuuuuj, snívanie sa objavilo aj u mna, a o ceckoch ani nehovorím, jeden den v poho a na druhý ani prejsť okolo mna, lebo aj vánok cítim, brucho zduté ako v 5.mesiaci,a čakanie? dnes som si založila kalendárik a škrtám si :sweat_smile: len dufam, že to všetko dobre dopadne :wink:
pipiny najradšej by som bola, keby sa každej z nás urodilo zdrave krásne stvorenie, je mi niekedy ťažko, ked čítam ako sa niektoré trápia a nevychádza to.až mám z toho výčitky a vžívam sa do ich kože ako im može byť a ako sa im ťažko čítaju niektoré riadky.život býva krutý k tým čo si nezaslužia.takže pipiny držím palce všetkým a nech zvýšime porodnosť :wink: nám želám :wink:
29. mar 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj teba pobolieva podbruško? Mne už aj narástlo bruško....
29. mar 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budeme sa báť to maš pravdu ppismenko, ja ani pomyslieť nechcem že by na sono nebolo všetko v poriadku, už som tým raz prešla a poviem vám nikdy viac, je to hrozné, najprv obrovská radosť a pak....
takže teraz sa sustredím radšej len na to dobre a odmietam v duchu(pokušam sa)myslieť na niečo zlé
29. mar 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne ešte som zabudla napísať je dosť často zima zohrejem sa a som v pohode zo začiatku som mala aj herpes
citim sa plna hoci nezjem vela a o nejaky cas som hladna ako vlk
ked mi je zima musím sa aj teplejsie obliect a sa mi aj vysmejete aj dvoje ponozky alebo celkom hrube
brusko ma dnes boli ale iba poobede viac ale citim ze to je od noh
29. mar 2010 o 19:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cez den je to s jedlom tak, že okolo obeda si spomeniem, že som ešte nejedla a nasilu do seba natlačím aspon pol rožka, ale večer sa to rozbehne o 106 :grinning:
zimka aj mne je a to som si myslela že som akási uzimená stále a niečo na mna lezie :grinning:
29. mar 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok