Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

boobaa
17. okt 2012

čaute kočendy, taak sa velmo teším, šicko je OK, v piatok bude punkcia, zatial mám 17 vajíčok a ževraj podľa Harbuláka mám krásnu maternicu aj sliznicu. juch sa teším, konečne sa blížim k cieľu 🙂

slivecka0404
17. okt 2012

ahojte, som od dnes nova clenka a citam si vase diskusie, ja som bola teraz na umele, dnes je vlastne piaty den od vlozenia, hrozne ma boli spodok ako keby som mala dostat menstruaciu no a aby nebolo malo na druhy den po vlozeni som dostala teploty a tak teraz iba cakam co bude, ci pride mentruacia alebo zazrak 🙂

alibabaa
17. okt 2012

@given icsi nebolo treba. spg bol na prirodzene oplodnenie. klop klop. a dala som aj embryoscope, tak ako aj 1krat tak aj teraz pevne verim ze je to naposledy 🙂 tak nech sa maju ako v bavlnke prdolky male 😉
oplodnilo sa 8. 2 dali hned zamrazit a 6 som dala na PK do embryoscopu..

@chrustik10 nic, len ze vela pit.

alibabaa
17. okt 2012

@sarah00 ano fajn 🙂 pocitala som s 10 .. tak mi dr. hovoril ze napocital pri kontrolach. to som ani necakala ze 14. oplodnilo sa 8 tiez super ciselko. 🙂

maruskaaaa
17. okt 2012

@gelinka75 Ahoj moja, tak ako si dopadla v GF?

rojica
17. okt 2012

@pancuska jááááááááj moja do zajtra už nejako vydržím.....a má stále také mierne bolenie v podrbuško, ale naozaj len mierne viac som to cítila keď som brala clostil.... 🙂

boobaa
17. okt 2012

@alibabaa ahojky, no čo spoznala by sim ma podla mojho opisu? 🙂 ako si dopadla?? ja idem na punkciu v piatok, zatial mám 17 vajíčok, tak sa teším, hlavne aby boli aj kvalitné ... ☹

rojica
17. okt 2012

@boobaa teším sa s tebou, že máš tak skvelé perspektívy byť čoskoro tehu.....držkám palčeky. 😉 ....

gelinka75
17. okt 2012

@maruskaaaa dostala som to iste ako minule a zacinam 7.11. s dipherelinom, lieky tie iste fostimon a menopur, len davkovanie mi zvysili od zaciatku na 300 IU takze 4 ampulky 😅 😔 😝

gelinka75
17. okt 2012

@boobaa slusna zbierka 🙂

maruskaaaa
17. okt 2012

@gelinka75 no super, o chvíľu začínaš, tak sa teším s tebou, jupííí 🙂

gelinka75
17. okt 2012

@maruskaaaa mam zmiesane pocity a vobec sa zatial netesim 😠

maruskaaaa
17. okt 2012

@gelinka75 Ešte si pekne do 7.11 oddýchneš a na Vianoce bude krásny darček 🙂

gelinka75
17. okt 2012

@maruskaaaa no ved uvidime teraz uz viac ratam s tym, ze to nevyjde 😀

maruskaaaa
17. okt 2012

@gelinka75 podľa mňa vyjde 😀

gelinka75
17. okt 2012

@maruskaaaa si si ista? 😀 😀

annamary27
17. okt 2012

@chrustik10 v druhom ivf som mala jedno Ket,lebo sme mali len 3mrazákov a v tomto treťom ivf nám ostali ešte 2zmrzlinky v centre.

maruskaaaa
17. okt 2012

@gelinka75 Áno drahá 😉 Uvidíš 🙂 Práve balím veci do krabíc, o týždeň, max. 2 sa sťahujeme. Jaaj, keby si vedela, koľko máme vecí, už aby sme boli presťahovaní. 😀

gelinka75
17. okt 2012

@maruskaaaa joj ani nevrav, my sa stahujeme na jar do noveho domu, to este len bude, pol veci vyhodim, vsak sa ani nepomestime 😝

maruskaaaa
17. okt 2012

@gelinka75 aj ja už začínam vyhadzovať, hlavne, keď manžel nie je doma, lebo on všetko zhromažduje, ja zase vyhadzujem 🙂

gelinka75
17. okt 2012

@maruskaaaa mne je hlavne luto urcitych veci, potom vsak aj tak to nepouzivam alebo nenosim, asi nato treba ist inak

maruskaaaa
17. okt 2012

@gelinka75 aj mne, ale niekedy mám také obdobie, že sa toho zbavujem. My budeme mať teraz poriadnu fušku. Lebo berieme aj časť nábytku do manželovho bytu a z manželovho bytu, ktorý sa prenajímal berieme nábytok do môjho bytu, ktorý budeme prenajímať. Takže také motanice. Ale byty máme od seba len pár metrov, takže to je výhoda. Len teraz sme na prvom a tam budeme na 5 bez výťahu. Ešteže nemôžem dvíhať ťažké 😀

chrustik10
17. okt 2012

@pgaba snažím sa, ale pri toľkých chorých okolo mňa je to veru ťažké...som rada, že som mohla poradiť 🙂 .....jo a ešte jedna vec mi napadla - kočeny - dnes som si pýtala v zdravotníckych potrebách oranžové ihly a lekárnička ma zabila otázkou:"Dlhé, či krátke?" Tak som kúpila krátke a doma som zistila, že tie, čo som už mala, boli dlhšie, takže odo dnes používam tie kratšie, hlavne pri injekcii do ramena, keďže tam nejde urobiť taká riasa ako pri brušku ...

chrustik10
17. okt 2012

@annamary27 jasné, takže preto si mala druhé ivf komplet od začiatku....a to bolo vlastne ako tretí pokus...chápem to správne? 🙂

chrustik10
17. okt 2012

@maruskaaaa pozor nielen na ťažké veci, ale aj na dvíhanie vecí nad hlavu...neprospieva to placente

maruskaaaa
17. okt 2012

@chrustik10 ja som také malé tintítko, moc toho ani nedvihem. A musím dávať pozor na bábo, to máš pravdu. Balím len také knihy, cd a také drobnosti. Už sa moc teším, keď budeme presťahovaní 😀

boobaa
17. okt 2012

@gelinka75 dakujem, len v našich prípadoch koľkokrát nemá až taký význam kvantita ako kvalita ... ale ja dúfam že mi priletí bocian zaklopať na okno budúce leto

chrustik10
17. okt 2012

baby, mala niektorá z vás pred odberom zvýšené množstvo leukocytov v moči? bojím sa, aby mi kvôli tomu internista neodmietol vydať predoperačné potvrdenie....dnes som bola zaniesť novú vzorku, lebo pri prvej som bola akurát po menštruácii, tak dúfam, že to bolo spôsobené len tým... ☹

chrustik10
17. okt 2012

@maruskaaaa to ti verím, nové bývanie má svoje čaro....no ale toľko nových zmien...bábo, bývanie... 🙂

annamary27
17. okt 2012

@chrustik10 kým máš mrazákov v jednom ivf,tak môžeš chodiť na Ket kým ich neminieš a až ked ich minieš začínaš druhé ivf.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre