Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

krakulka
24. júl 2009

Dobre rano pipinky. Tak este nieje ani 10h. a vy uz tu mate velku debatu. 😉

Mayka, som v soku z tvojho dr.? To co je a blbecka? Ja ked som bola u Dr., ze som v 6tt, spinim a som po 2.IVF automaticky ma dal na PN. Hovoril, ze vsetky pacientky po IVF maju automaticky narok na PN, pretoze oni nemozu normalne otehotniet a uspech IVF = zazrak. Takze asi tak. Ten tvoj Dr. si to ulahcil. Nemam nanho slov. Stacilo, keby si mu povedala, ze ta boli brucho, alebo ze si trosku spinila, a uz by bol ticho a PN vypisal. Nechapem, preco z toho robil kovbojku. 😠 😠 😠 😠

Inak pekny piatok. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

slniecko01
24. júl 2009

Leonie na začiatku som vôbec nemala žiadne pocity, len som strašne verila a modlila sa nech sa nám to podarí.
Ale potom to už začalo. Pred IVF som si hovorila, že nech len grckám celý čas, aspon budem vedieť že som tehu, ale už by toho aj stačilo. Ja neviem či to malé je anorektik alebo čo 😒

mayka
24. júl 2009

leonie, ja som bola dost unavena po et asi ctyzden a mala som tiez take pocity ako ty. Predsa len to mnozstvo hormonov co sme si pichali ... Ale o priznakoch sa hovorit teda nedalo. Ja som zo zaciatku mala dost casto migreny ale vobec som netrpela nevolnostami. Akurat brutalnym hladom niekedy.
😀
Jaj a svrbeli ma dlane - som si robila z toho srandu ze som si vymyslela novy tehu priznak ktory este nikto nemal. A potom som sa docitala na nete ze to fakt existuje aj ked ojedinele. 😀

slniecko aj ja u mna to tak bolo - zivot za zivot. Ocino. ☹ Som bola v 6 tt.
A na IVF som bola vtedy ked hoprvykrat operovali.

mayka
24. júl 2009

krakulka fakt zalezi od lekara ale mne fakt nic nie je a mam priam ukazkove tehotenstvo zatial bez priznakov vacsich. Aj ked ta migrena ma trapi ale vraj to by u neho nepreslo. 😒 A to IVF tym padom nie je dovod. Mozno by to bol dovod na zaciatku. Ale co uz.
kaslat na to. Povedal mi akurat ze mam nizko placentu ale zeby sa mala vytiahnut.

mayka
24. júl 2009

slniecko a stale ti byva tak zle?

krakulka
24. júl 2009

Mayka aj mna svrbeli dlane. Tiez som potom citala, ze to je tehu priznak. Som sa z toho smiala. 😀 😀

leonie28
24. júl 2009

inac aj mna svrbia obcas dlane mozno budem tehu alebo dostanem peniaze 😀 a to vas svrbeli stale velmi?

krakulka
24. júl 2009

Vkuse nie, len obcas, alebo bolo to take zvlastne. Drzim ti paste Leonie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mayka
24. júl 2009

leonie stale nie ale dooost intenzivne v tej chvili. Iba v jeden den som to mala. 😀
krakulka ono sa to aj nejako vola dokonca - ten priznak. Ale zabudla som ako.
leonie tak zrejme si tehotna. 😀

leonie28
24. júl 2009

no bodaj by ste mali pravdu dakujem 🙂 no to by bola sranda keby toto bol naozaj moj prvy tehu priznak 😀
ale radsej sa drzim pri zemi aby som to nezakrikla

mayka
24. júl 2009

prinajhorsom dostanes tie peniaze. 😀 Ale treba verit. Gynfivackam to v poslednej dobe celkom vychadza. a ja pre istotu ta oplujem.

pfuj pfuj pfuj. 😀

leonie28
24. júl 2009

dakujem mayka 🙂 🙂 🙂

mayka
24. júl 2009

nedakuj. neni zaco. Zvlastne ludia na teba pluju a ty im zato dakujes. hehe 😀

leonie28
24. júl 2009

tak tebe je to zvlastne? 😀 ved to nie su take obyc. pluvance to su tehupluvance 😀

a uz to tu davno nik nenakazil tehu-virusikmi ☹

labutienka
24. júl 2009

ahojte pipinky 🙂
leoni - tak ja ti posielam take uplne cerstve tehulkovske virusiky 😉
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

staci? 😀

och - tie bolesti hlavy mozu byt aj z toho ze pijes vela vody, mala by si to znizit na 2 litre denne

nelly3- protokol som mala kratky, pred mrchou som uzivala estrofem - tabletky od 21. dna cyklu az do dalsieho 2.DC, od 3.DC clostilbegyt -tabletky, od 7 DC injekcie menopur a od 8 DC menopur + cetrotide.

mayka
24. júl 2009

labutka, takze cerstve? No super. Neivem sice ako cerstve ale moc gratulujem.

slniecko01
24. júl 2009

A kedy si bola Labutienka ?

Mayka no je mi zle skoro každý deň 😝
Mužova kolegieren mu poradila že nech si dám na lačno piškoty, ale nepomohlo 🤐

leonie28
24. júl 2009

staci labutienka ale dakovat uz nebudem pretoze za lieky sa nedakuje 😀

inac ja som mala taky isty protokol len este puregon k tomu

labutienka tak uz mas potvrdenu aj druhu krvicku? a kolko HCG? 🙂

krakulka
24. júl 2009

Dobru chut k obedu pipinky 🙂

mayka
24. júl 2009

slniecko tak to mi je luto ze ti tak byva. hm Aj kamoske bolo zle cele tehu. Musi to byt otrava.

slniecko01
24. júl 2009

Mayka dufam že celé tehu to nebude 😉 Inak manželovi sa pozdaval aj ten kočík concord

mayka
24. júl 2009

concordy som nekukala lebo to su mestske kociky a priserne drahe

Kocky prajem vam pekny vikendik. papa

slniecko01
24. júl 2009

Aj ja želam pekný vikend, ale kuknem sem. 😕

labutienka
24. júl 2009

uz mam potvrdenu aj 2. krvicku. z pondelkovych 189 mi to vo stvrtok (vcera) vyskocilo na 659 🙂
o 3 tyzdne mam 1. ultrazvuk 🙂 uz som aj aj objdenala 😀

babulka123
24. júl 2009

lalbu parada.. gratulujem..

leonie28
24. júl 2009

gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem labutienka to je super 😀 😀 😀 tesim sa s tebou tak tu mame zas novu tehulku 🙂 drzim ti palce nech ti vsetko dobre dopadne 🙂 😉
dufam ze aj ja budem 😲

labutienka
24. júl 2009

leoni, ty si od vlozenia embryjok tehotna, tak sa podla toho spravaj! 😠 😀
drz si ich pri sebe, resp. v sebe a nikam ich nepusti 😉

leonie28
24. júl 2009

rozkaz labutienka 😎 drzim a nepustim budem sa drzat tvojich rad 🙂 😉

slniecko01
24. júl 2009

Labutienka to je super aj to pekne vyskočilo, asi sa tam dobre zavrtalo 🙂

Babulka nezavidím byť teraz v najvyššom štadiu tehu, dufam že to zvladaš dobre. Ja som mala včera večer tlak asi 60 na 40, ledva som dýchala 😝

leonie28
24. júl 2009

a ty si mala ake pocity resp.priznaky po ET?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre