Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

sylvyka
27. júl 2009

nie iba ked sme si naposledy pisali tak som isla dokymu sa opytat na tie opuchy noziek a zmeral mi tlak a mala som vyssi tak sa ani so mnou nebavil a rovno do nemocky asi sa boji o mna 😀

evitkamalicka
27. júl 2009

juuj tak drzim palce...a aky si mala? davaj na seba pozor

sylvyka
27. júl 2009

ale sak 130/90 neni to nic vazne ale aspon mi urobili vysetrenia a som ok zatial 😉

moniq
27. júl 2009

citim sa niekedy, ze som total idiot - hlavne v tych skratkach sa vobec nevyznam 😅
ale ja dufam, ze to bude napoprve tz zatial mi dufam pomozete sa zorientovat a pak uz ziadne skratky ohladom IVF nechcem pocut
a dik za palceky - robim si zbierku 🙂

evitkamalicka
27. júl 2009

ja som mala 140/90

evitkamalicka
27. júl 2009

silvi sak co sa niekedy nezastavis ked si doma na kafe?

sylvyka
27. júl 2009

no vidis ale prestala som uplne solit a asi mi to pomohlo 😉
ja mam uz skratky v malicku iba s nimi machrujem hihi a o take dva roky si jednu skratku dam KET ked si pojdem pre brunka 😀

sylvyka
27. júl 2009

ale evit ja kafe nee 😉 iba bezkofeinovu ale vsak mozem dobehnut niekedy ale pridem az o dva tyzdne to ti hned ukazem zo 4d foto a dvd oki ?

evitkamalicka
27. júl 2009

silvi bezkofeinovu kupime neni problem 😉 ...budem sa tesit

sylvyka
27. júl 2009

no ide manzel ideme gratulovat mojej mam k narodkam papa zatial

zukrik
27. júl 2009

Ahojte
Sylvyka,Evitkamalicka 😀 😀

evitkamalicka
27. júl 2009

silvi pa a pozdravuj

zukrik ahoooooj 😀

zukrik
27. júl 2009

Ahoj Evi,ako sa máte?
Tvoj drobček je zlatučký,pozrela som foto 🙂

evitkamalicka
27. júl 2009

mame sa super, rastieme ako z vody...a ty ako mamina cakatelka?

zukrik
27. júl 2009

Máme sa fajn,len už premýšľam nad pôrodom a tak.
Chcem si už nakúpiť neaké veci,lebo ešte nič nemám.
Drobci si robia disco v brušku a dosť ma tlačia dolu 😀 😀

evitkamalicka
27. júl 2009

no mas to v tom brusku vesele ked ich tam mas dvoch...a ako znasas tieto tepla?

zukrik
27. júl 2009

Je to v pohode,máme pri dome bazén,tak ked mi je moc
teplo,idem tam 😀
Ak sa môžem spýtať,kde si rodila?

evitkamalicka
27. júl 2009

rodila som v Galante

och
27. júl 2009

fuj je mi zle prave mi vypocitali cenu na komplet kocik aj s autosedackou 😠 😀 do kelu co kradnem? 😖

no idem to niako zredukovat totok alebo do ciech ci viedne bo 1060 eur je trosku tazka palka 😠

mayka
27. júl 2009

och, dik za ten zakon. Dokelu z nicim sa neda vyhupat. 😀
No veru dnes sme sa rozsupli s och.

Sak ale niekto to tu musi strazit.

mayka
27. júl 2009

och zvykaj si na tie ceny.
😀 Aky ti odporucili v BM . Teutoniu? Ta tam j najdrahsia ale aj najkvalitnejsia. V Rakusku kupis mozno opar korun lacnejsie. Alebo v Polsku ale bacha lebo bude problem pri rieseni zaruky.

och
27. júl 2009

mayka 😀 tiez sa pridavam do partie teutoniek 😀 😀 po vyse hodinovej prednaske jedneho strasne mileho pana v babymarkete sme sa zhodli ze Cosmo je pre mna najlepsi 😀 😀 len ta cena 😝 prrrr budem s tym musiet nieco vymysliet lebo to je moc silna palka 😅 ale ked si uvedomim ze je v tom aj autosedacka s tym nastavcom do auta 😕 tak to zase neni tak moc 😀

najhorsie na tom bude presvedcit stareho ze trojkolko neni max idealna a radsej 4 kolieska su predsa len lahsie ovladatelne a trojkolku by si mala drzat oboma rukami (uz sa vidim ako telefonujem tou tretou rukou co mi narastie)

slniecko01
27. júl 2009

No baby vy ste sa tu dnes ale rozkecali, Ja som si vybehla s manželom na zmrzku a kavičku, tak sa nám dobre sedelo. 🙂

luciamk
27. júl 2009

Ahoj pipinky,už to nestačím ani čítať 😀
Boli sme s drahým týždeň v Krkonošiach, trochu si oddýchnuť a "rozdýchať" to naše šťastie.

A už sa to začalo, je mi zle keď som hladná, keď som najedená, keď sedím, ležím, cikám 100x denne a prsia boliáááá a tomuto všetkému sa hróóózne teším 😀 😀 😀

mayka
27. júl 2009

no ta cena je najkrajsia vsak? Poherala som v Polsku v eshope. Nieco sa da usetrit ale ked sa ti kocar pokazi tak pruuuuuuuuser veliky. V rakusku mozno tiez bude nejaky rozdiel ale podla mna moc velky eee.
slniecko tak ty chodis s muzom po kavickach... 😀

mayka
27. júl 2009

luciamk aaaaale ved to si chcelaaaaaaaaa. 😀

luciamk
27. júl 2009

juuuj a tak vééééľmi 😀 😀 😀
drahý sa už rozpráva len s mojím bruchom 😠

och
27. júl 2009

luciamk 😀 😀 aspon ze sa vie tesit aj navonok 😀 tomu mojmu sa to stale nedari, stale sa nechce tesit predcasne 😝 asi ho uskrtim 😀 😀

mayka pamatas cenu v babymarkete? bo mne najlacnejsi vychadza z kiky 😝

slniecko01
27. júl 2009

no sem tam nezaškodí ísť na kávičku. Včera sme mali rušnú noc vo veľajšom dome, s ktorým máme spoločný múr si užívajú mačky adnes to už zase začalo. Tak sa asi zase nevyspíme. Včera tam mali orgie od polnoci do rana

mayka
28. júl 2009

dobre ranecko,

och, a ty si si dala nacenit ten isty kocar v Kike, Lebo ja som tam bola v sobotu pokukat a ten co chcem tam ani nemali a ani predavacky tam nebolo ktora by mi co to povedala. Ale nezda sa mi zeby boli lacnejsi. Ja zatial kupim v baby markete kvoli sluzbam.
V pripade ked sa mi kocik pokazi tak daju nahradny alebo aj keby neprisiel nacas do porodu tak zapozicaju . Nehovoriac o rieseni reklamacie . Ak by som aj kupila kocik v zahranici tak tu mi ho neopravia. 😠 A vyhradny dovozca pre SR je baby market a kika si zabezpecuje sama ale pochybujem ze maju take sluzby. POdla mna tie predavacky ani neviedia co to je teutonia. hehe
Ale ak sa mylim tak ma vyved z omylu. 😀 Neviem su mi sympatickejsi v BM. Ale z tej ceny mam stale nocnu moru do kelu. ☹
Na druhej strane neviem ci si pozerala aj ine kociky alebo skusala podobne teutonke tak mne sa este paci ten casualplay ale o moc lacnejsi nie je nehovoriac o tom ze nie je tak kvalitny.
Som zmatena. na jednej strane sa mi to zda byt mooooc vela penez a vobec sa mi to nepaci ale na druhewj kvalita je kvalita. a sportak nekupujes na rok ale minimalne na 2 a pol roka. Ale tiez som z toho rozhodena. Do kelu.

slniecko odkedy mame doma jazvecice som macku nevidela. vsetky ich rozohnali . Predtym po dvore behalo asi 5 divych skaredych maciek - ja som ich volala potkany. Hrozne boli ani k ku mne nedosli a aj tak by som sa ich nedotkla.
😀 Ale nase dievky jazvecice si cih podali a odvtedy macka u nas nebola. Zdaleka sa nasmu dvoru vyhybaju.
Poziciam ti ich? 😀

My sme boli vcera na pizzy a dala som si potom horuci bozk ako dezertik. No dobre to bolo mnam.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre