Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

och
28. júl 2009

dobre ranecko pipinecky 😉 to kukate co ja tu tak skoro co 😀 😀 😀 hladna som a hlava ma velmo boli zase raz 😠 mozno vecer aj zaprsi 😝

nie mayka len na internete som pozerala 😀 😀 zatial ale dnes tam asi skocim cestou na zlate 😀

ale tiez sa mi zda ze tie ceny su vsade rovnake, kukala som na ceskych strankach a su tam veeeelmi podobne ceny ako u nas, dokonca aj na rakuskom ebay a tam je dokonca este drahsi 😲 tak som z toho jelen, mozno pozriem este niaku inzerciu ci niekto nepredava 😕 kamoska co ma 9 mesacneho syna mi doknca povedala, ze ked mas auto tak najviac vyuzila to vajo 😀 tiez byva v dome tak malo kedy vybehla na poriadnu prechadzku 🙂 maly sa narodil v novembri cize kosa max ho vystrcila na dvor 😀 ale ked ja neviem ani kde budeme v januari byvat 😲 😀 😀 a tie ceny su fakt veelmi podobne a teutonia tusim dava najviac muziky za tie peniaze 😀 😀

inak trosku som upravila ten tvoj zoznam o dost vela veci 😉 len este nemam ceny tak ti preposlem 😀 😀 ak chces

😉

a dobre ranko vsetky neskor pridenym pipineckam 😀

mayka
28. júl 2009

och, nejdes cvicit do bazena do centra zdravia o 16,00 hod? Som sa dohodla uz s jednou kockou z novembroviek.
Pridaj sa.

mayka
28. júl 2009

A 😀 slniecko nam dnes akosi nevychadza... Este asi spinka mica jedna

Pocuj och nedame stretko v babylande na Pestovatelskej. Viac hlav viac rozumu sa vravi.
Vraj tam maju tiez velky vyber detskych povozov. 😀
Ale mozem asi az vo stvrtok. zajtra pride navsteva a dnes mam to cvicko.

Cesi a SLovaci maju najdrahsie kociky inak. kamoska pozerala v Rakusku a hovorila ze da sa usetrit tak 5-6000 ale zasa prevezes benzin nedajboze sa ti kocik pos...ie. 😀
No neviem ci sa to tak oplati tym padom.
No aj ja chcem autosedacku co sa da dat na konstrukciu vozika. Podla mna to je prakticke k lekarovi a do obchodu ked ides kupovat nejake handry atd.
Ja som rozhodnuta urcite pre teutonku ale este aj gessleny su podobne ale vraj tazsie. Chcem ist okuknut nazivo.Ale moc vymyslat uz nechcem ako som tu teutonku chytila do ruk tak sa mi ju tazko pustalo.
😀
Hlboky ma moc netrapi kvoli zime presne ako pises. Kam sa budem chodit s nim otrcat . V zime aj tak kazdy cumi do bedne tak ma nikto neuvidi s opotrebovanym povozom. 😀 Ale spoertak musi byt tip top.
Zakladny sportak s tou rucnou brzdou a adapterom na autosedacku mi povedal ze vyjde na 570 EURI.

mayka
28. júl 2009

zoznam preposli.
Ozaj aka farba sa ti pacila z toho vyberu?

och
28. júl 2009

no ja mam dnes tiez cvicenie 😀 akurat v tom case 😀 idem robit tany tany 😀 😀 do toho babylandu rada skocim 😀 urcite vo stvrtok je to idealis len daj vediet o kedy 😀

tu autosedacku chcem aj ja na konstrukciu, adapter stoji 10 eur co je nist a ponukli mi Romer a fakt ma zase presvedcil, len mi tlacit aj niaku umelohmotnu hovadinu co sa mi zda zase trosku pritiahnute za vlasy, vies taku tu podlozku pod vajo kompletku za 210 a to asi nee

ved to ze ja budem musiet kupit aj vanicku nemam po kom dedit 😕 ale neva, do toho rakuska pojdem urcite na nakup veci a oblecenia a tychto hovadin, mozme ist spolu popripade cela tucna banda pipiniek ked bude niektora chciet a usetrime aj na benzine 😀 ved nee daleko mozno len sem do pandorfu alebo to pokupim v tescu tam su supis ceny

mne sa najviac pacila ta siva jednofarebna 😀 to je neutral co sa hodi ku vsetkomu a vzory nechcem tie sa mozu zunovat a na niake haky baky ja nie som

skor mam dilemu s postielkou 🙄 rozmyslam nad takou co sa jej da ten bok odstranit a bude aj pre vacsie decko ale taka zase stoji cez 110 eur a normalis dostanem aj za 40 tak teraz mysli zena, co bude lepsejsie 😝

zoznam preposielam 😀

mayka
28. júl 2009

och ja mozem vo stvrtok tam byt cca o 15,45. Skor nie lebo sak makam ako taky sroooooob. 😀
Uz sa tesim ako blska ze ta uvidim s pupkom.

Och do toho rakuska by som sla veeelmi rada. Ale musela by si soferovat lebo ja som v cudzom kraji dezorientovana a urcite by som to niekde vpalila. To radsej zaplatim ten benzin. 😀
A bude to bez ohrozovania zivota nasich deti a pipiniek tiez. hehe
Ale mohol by to byt super vyletik. Muza na to nenahovorim, lebo on ani na seba nerad kupuje handry.
Inak ta zn. cherokie maju tiez krasne vecicky. A pozerala som na mimibazare tie znackove ze disney , adidas, mothercare atd. PO jednom babenku velkosti 56 alebo 62 nemozu byt znicene a take krasne tam maju tie koceny niektore No uzas. A za par supek.
No postielku mam asi vyriesenu taku obycajnu od kamosky. Kupim akurat novy matrac. Ale maju nadherne v ponuke. Ale drahe ako das poniektore teda.
😕

mayka
28. júl 2009

pocuj neviem ci by sme nemali zalozit novu temu aby sme neotravovali ostatnym pipinam zivot tymito kecami o vybavickach. Chudatka ved uz sem ziadne nove nechodia urcite nevladzu citat tieto blaboli.

och
28. júl 2009

ok tak vo stvrtok stretneme sa tam 😀 to rakusko dohodneme 😀 slubujem ze pojdem pomaly a nie ako nervozna tehula co kazdemu za volantom nadava 😀 😀 😀

ok a ideme uz do tehuliek ci ostavame tu? nazov by mohol byt
vybavicka pre pipiny 😀 ale nechavam to na teba 😀

mayka
28. júl 2009

hehe. dohodnute.
no mohli by sme dat nazov tehotne pipiny z gynfivu . 😉 To staci a budeme v teme tehotenstvo

och
28. júl 2009

ok idem tam 😀

tak tesilo ma damy 😀 😀 😀 drzim vsetkym palce 😀 😀 a urcite vas pridem pozriet, povzbudit a kto bude velmi chciet aj poradit 😉

mayka
28. júl 2009

no sak my sem tam sem prideme na kontrolu a oplut vas riadne 😀

leonie28
28. júl 2009

no dakujeme pekne som tu zostala sama snazilka 😢 ste sa na nas vypr...ali mile tehulky z ginfivu si asi budem pisat sama so sebou 🙂

slniecko01
28. júl 2009

Ale nie ja sa sem určite zastavím. Keď je tu človek sám tak je tu tak otupno. Tak my ťa prídeme pozieť sem a ty k tehulam. Veď a ty tam cupidup presedláš 😀

mayka
28. júl 2009

leonie kontrolaaaaaaaa. 😀
Veru my cakame kym postupis do vyssieho levelu. A to je o chvilu.
Co mas nove?

esther80
28. júl 2009

Vidím, že máte nakupovací ošial tak sa chcem spýtať či si kúpite odsávačku do nosa na baterky napr. Living Lab, alebo na vysávač? A tiež teplomer nechcem ten do riťky a cumle nie sú dobré asi si priplatím za ten drahší čo meria z čela prípadne z úška. Vy uvažujete nad ktorým?

leonie28
28. júl 2009

no ze ste si na mna spomenuli 😖
no to uvidime ci sa k vam pridam ja nemam nic nove citim sa na mrchu ☹ ale dnes aj v pondelok mi bolo dost zle rano tak neviem ci to mozu byt uz tehu nevolnosti som 8den po ET a sem tam ma dost svrbia tie dlane tak poraddte bolo niekomu zle tak skoro? a som unavena dost ale mozno je to tym utrosom a ste niektora aj testovali? ja sa bojim bojim lebo pri prvom IVF som testovala uz 7den a boli dve ale ta druha taka slaba a aj tak z toho nic nebolo 😒

mayka
28. júl 2009

leonie kluuuuud moja. Tazko povedat ci su to priznaky ale treba mysliet pozitivne a veriiiiit. A my ti verime a aj tym malym embrijkam co mas v pupku. Vo stvrtok to zistis. Ja som mala slabunke ciarky na 9 den po et. Siedmy den je moc skoro. Velmi ti drzim palceky.

leonie28
28. júl 2009

Mayka dakujem za povzbudenie ved urcite si pamatas aka je ta neistota ked cakas a cakas 😲
a ja mojim embrijkam tiez verim dufam ze ma nesklamu 🙂

mayka
28. júl 2009

velmi dobre si to pametam. dva dni pred testovanim som bola nas prasky a ked som cakala na 14,00 hod v 10 den po et tak som skoro skolabovala. 😀
Neviem ale to ako sa citis je myslim dobre znamenie . 😉

leonie28
28. júl 2009

no Mayka dufam dufam ze budes mat pravdu 😉
a ako sa ma tvoja Terezka? 🙂 🙂 🙂

mayka
28. júl 2009

No asi sa zobudila lebo cez den bol klud a teraz ma asi potrebu ma dokopat. 😀

leonie28
28. júl 2009

no bohvie co sa jej nepacilo asi to ze si ju poriadne vytriasla na tych cestach 😀 tak teraz to mas vratene 😀

corinne
28. júl 2009

Bry vecer pipiny.Mayka velke dakujem za stranky tehotenstvo-academia su suprove.Kedze som musela vratit kamoske knihu a jednu mi dali v Car+ tie stranky mi uplne postaci.Este k tomu tie kamoskyne boli pisane takou francuzstinou ze som davala manzelovi prekladat a kukal jak puk 😀

callex
28. júl 2009

caute babulky..uff trvalo mi hodnu chvilu kym som si precitala ako ste sa mali...a tusim vam tu bolo horuco 🙂
labutienka..gratulujem..zelam nech hodnoty stupaju a tupaju..
leonie28...drzim palce aby to bolo uspesne.

ja som dnes dostala mrsku takze zacinam brat antikoncepciu aby si moje vajecniky oddychli.a o 21 dni pojde prvy pichaneeec.

leonie28
28. júl 2009

ahojte corine callex tusim si bola na dovolenke ako bolo? dakujem a aj ja tebe drzim palce aby ti to vyslo 🙂 😉
tak tebe bude hej ked si ti idu aj vajecniky na dovcu 😀
moje sa z tolkych hormonov este nespamatali 😀 a ani dovcu nemali

slniecko01
28. júl 2009

Ahojte PIPINKY 😀

mayka
29. júl 2009

dobre ranko a pekny den ti prajem vsetkym snaziacim sa.
callex dnes bude teplo mozes ma prist schladit?
Vidim ze uz sa nevies dockat tych pichancov. 😀
Corinne nemas zaco. Ja tam tiez rada chodim aspon raz za tyzdne precitiat si co sa deje nove v bruchu.

slniecko01
29. júl 2009

Dobré ránko Pipinky ako sa mávate ?

pahu
29. júl 2009

Čauko slniečko 😀 To tu dnes nikto nie je? Akurát keď mám trošilinku voľnejšie v práci?? 😕 No nevadí, ja Vás telepaticky pritiahnem 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre