Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

dudinka80
8. nov 2009

ahojte babulky,
tak mala som 12 vajok,z toho 5 dozretych a aj dobre oplodnenych.vo stvrtok mam ET,tak mi drzte palce 🙂 🙂
yayama,drz sa ,daj si pauzu,dopraj si oddych,a hura na ket. 🙂 🙂

och
8. nov 2009

ahojte

Terezka je na svete 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
dnes o 14:08 😀 😀 3700 g a 50 cm 😀 😀 😀

callex
9. nov 2009

ahojte babule...
yayama to je mi luto ze sa potvrdili nase prognozy. 🙂 nabuduce pojdu embryjka tam kam patria a nebudu s atulat kadetade.neboj

jahodka no paradna uroda a dufam ze o par dni aj plodna.drzime palce.ozaj budes PN?

dudinka80
9. nov 2009

ahojte babulky...
och,gratulujem k Terezke,krasne miery 🙂 😀

callex
9. nov 2009

dudinka80..to nie och ma Terezku ale Mayka.Och to este len caka. 🙂

matiasko
9. nov 2009

ahojte pipinky 😉
jej Mayka moc moc gratulujem k Terezke
a prajem vela vela zdravicka a maminke 😵 😵 😵

smejko
9. nov 2009

dievčatá, teraz si picham diphereline, s fostimonom mam začať keď dostanem menzes alebo až po tej kontrole 2-4 deň cyklu ? som z toho cela zmagorena ☹ teraz podvakrat sme pichli injekciu aj s modrinkou ☹ taky mam pupok bolavy, au, ale nedam sa 😠

matiasko
9. nov 2009

smejko ja som tusm ze az po tej kontrole zacala pichat fostimon.
mala by si to mat napisane v tom protokole co si dostala a s ktorym tam ides na kontrolu 2-4 den
tak skus pozriet a ked nie tak tam zavolaj do ambulan. tam by ti mali poradit
🙂

dudinka80
9. nov 2009

callex,dakujem 🙂 opravujem sa necitala som spätne 😲
tak mayka gratulujem a prepac za chybu.vela zdravicka maminke a Terezke 🙂

jahodka26
9. nov 2009

mayka tiez sa pripajam ku gratulaciam, hlavne vela zdravicka...
smejko - ked pojdes 4.den na kontrolu, tak ta lekar upozorni, ze od daneho dna mas uzivat aj fostimon...
callex- ano, som na PN, zatial do toho 2.testu..

lukila
9. nov 2009

Mayka, blahozelam k dcerenke... 🙂

selmicka
10. nov 2009

ahoj smejko, tiez som zacala pichat diphereline, 2-4 den MS zacnem s gonalom, tak som zaciname zhruba rovnako🙂) dnes aj vcera som si bola dat pichnut inj. v GF, ale je tam dost ludi, tak od zajtra si zacnem pichat sama...tak som zvedava ako si to zajtra pichnem🙂
nejak to snad zvladnem🙂
neviem cim to je ale uz som pribrala 2kg, tak dufam ze sa o 2t nebudem gulat

uz by to mohlo vyjst
prajem to nam vsetkym🙂))))

callex
11. nov 2009

ahojte babule...
smejko ano na kontrole ti povedia kedy zacnes pichat fostimon.
babenky ja som bola v druhom centre vcera na konzultacii a poviem vam citila som ako v raji v porovnani s GF.bolo to nieco neskutocne.
pan doktor mi dokonca povedal ze v GF ma pekne pohnojili pri laparoskopii a teraz musim ist na dalsiu.to mam teda radost.bude to uz moja 4laparoskopia a dufam ze posledna.ja to tak neluuuubim.

slniecko01
11. nov 2009

Ahoj Callex, tak hovoríš 4 laparka ? To je strašnéééé 😠 To si neviem predstaviť.

nelly3
11. nov 2009

ahojte 🙂 callex neviem, ci je dobre ist na dalsiu laparku, mne lekar povedal, ze kazdy zasah operacny znizuje cinnost vajecnikov a povacsinou vzdy nieco odstrania a ty potrebujes mat funkcne vajecniky na IVF. ja by som skusila najskor 2 IVF a ked potom nic tak az vtedy na laparku. tot moj nazor. ja o chvilku palim ku svojmu gynekologovi, chcem nech mi nejake tie vyseterenia porobi a tak, bojim, bojim som vzdy taka vysrata z tych lekarov ze az 😠

nelly3
11. nov 2009

hallo kde ste vsetky 😉 tak bola som u gyn. zobral mi krv na kontorlne vselijake vysetrenia, bol rad, ze som na KET nesla hned, ze idealne je pockat take 3 mesiace, on sa zaobera dlhe roky aj liecbou neplodnosti pre info. no kukol mi aj cystu, ktoru mi vysali pri OPU, mala vtedy okolo 4 cm teraz ma 31 mm, takze super a videl nieco v maternici, aj som ja kuk take nieco male mrnave, nevie ci je to gest. vacok, ze to by este nevidelo, zobral mi krv na hcg a zajtra alebo v piatok si mam volat, ty brdo uplne sok, ale povedal, ze to moze byt aj zacinajuci menze, ktory mam o tyzden dostat, uz ma pobolieva podbrusko a sliznica vysoka, ale takisto to byva pred menzesom. tak asi tolko, v piatok budem mudrejsia, nedavam tomu velku sancu, neva januar isti KET 😵

slniecko01
11. nov 2009

Nelly tak ti budem držať palce nech je to čo, čo si myslíme 😀 a nech sa to zahryzká 😀 😀 😀 , tak dufam že v piatok podáš dobré správičky 🙂 🙂 🙂 a mrcha nech sa neukazuje až o 9 mesiacov 😉

A posielam niekoľko vírusikov 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀

matiasko
11. nov 2009

ahojte pipinky 🙂
tak mna caka zajtra laparka v gf 😕
dnes som bola na tej anesteziologickej ambulancii odniest tie papiere a predooperacne vysledky
no ta dotkorka bola proste supisnaaaaaaaaa 🙂
budu mi odstanovat uz nefunkcny vajickovod a v januari hura do dalsieho ivf

krakulka
11. nov 2009

Ahojte snazilky, Matiasko, drzim vsetky paste na zajtrajsi zakrok. Uvidis, vsetko dopadne dobre a v januari budes tehulka. 😉
Posielam tehu virusy: 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

matiasko
11. nov 2009

ahoj kraku 🙂
no vidim brusko uz krasne 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
dakujem pekne mojka. tak v to dufam aj ja.
dakujeme za tehu virusiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiky 😉
krasny datum porodu ako moj ocino 🙂

matiasko
11. nov 2009

to myslim ze sa vtedy narodil
a nie ze ide tiez rodit 😀 😀 😀

slniecko01
11. nov 2009

Matiasko bola si u dokrtorky Valachovej ? To je teda super žena. Po laparke prišla a pekne sa spýtala ako sa mám. 😀

dara112
11. nov 2009

ahojte callex mozes napisat o ake centrum islo ked hovoris ze omnoho lepsie ako GF 🙂

matiasko
11. nov 2009

slniecko ano doktorka Valachova 😵 tot super super zenicka normalne ma presvedcila a uz sa tolko nebojim
super odporucam kazdej ktoru caka laparka 🙂

lubka0506
11. nov 2009

ahoj babulky 🙂 matiasko drž sa...budem na teba mysliet 😉 nelly dúfam že tvoja mrcha príde najskor o 9 mesiacov... 😵 karkulka dakujeme za vírusíky 🙂 🙂 🙂

matiasko
11. nov 2009

lubka 🙂
ahoj moc moc dakujem 😵

lubka0506
11. nov 2009

baby mne sa to kráti...na druhý týžden ideme do GF...aj sa bojím ale som aj rada...

callex
11. nov 2009

ahojte babule.
dr Valachova je super doktorka..keby vsetci anesteziologovia boli ako ona clovek sa ani neboji ist pod noz.
nelly musim ist na laparku..pretoze v GF mne povedali ze poskodeny vajickovod odstavili a vcera doktor s hrozou zistil ze ho prerusili a tak vsetok bordel ktory tam bol vyplavili do dutiny brsunej.ze pri naleze ktory nasli mi ho mali hned odstranit aby nerobil v bududcnosti sarapatu.takze ten sa ide odstranit a ten druhy je diskutabilny.najprv mi povedali ze je ok..potom ze je nepriechodny a tretia info bola ze je zly alebo dobry v rohovej casti.takze uzasne info.tento doktor mi navrhol znova doneho napustit kontrastnu latku a zistit ako to s nim je a ked je KO tak ho tiez odstavit zrejme,lebo je otazkou casu kedy sa aj v nom nahromadi bordel ako v tom prvom.
a po laparke si dam pauzu tak ci tak lebo mi povedal ze pre mna je vhodne IVF tak v maji.

dara112 to nove CAR je v Piestanoch..najdes aj temu ktora sa venuje len a len jemu.

matiasko
11. nov 2009

lubka a ty ides na prvu konzultaciu? 😉

lubka0506
11. nov 2009

ano na prvú...možeš mi povedat ako to prebieha? ....callex držím prsty... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre