Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

misi76
1. sep 2011

@zuzancek22 neboj tak ako píše @pici, nič sa nedeje, aj mne teraz pri poslednom IVF prišla mrcha skôr. Len choď na sono zajtra, pozrú, či nie sú cysty a 4 deň pokračuješ menopurom a stále s dipherelinom, ale to ti doky na sone hneď povie, žiadne stresy.

misi76
1. sep 2011

@miskab však je to krásny pocit vidieť si svoje dieťatko a to bude ešte super, keď ho začneš cítiť ako kope.

zuzancek22
1. sep 2011

@pici takže budem musieť isť zajtra, lebo dnes je 1 den, a 4 je v nedelu, tak radšej v piatok asi ?

pici
1. sep 2011

@zuzancek22 jasne chod zajtra moja

zuzancek22
1. sep 2011

@pici to mi budu robiť len sono, však? a povieda asi čo dalej kedy mam zase prísť? som z toho uuuuuuuuplne vedla, vôbec som nečakala takýto priebeh, este že ma včera osvietilo a šla som dať zobrať krv, teda dať urobiť tie výsledky čo trvajú najdlhšie, to ostatné aj s EKG vybavím do dvoch dní.tusím nič nemôže isť ako má, stále sa musí niečo do toho pritrafiť.

slniecko137
1. sep 2011

@zuzancek22 neboj, aspoň budeš skôr maminka 🙂 . Mne tiež prišiel menzes skôr ako som ho čakala a nikto to v centre neriešil. Len zajtra choď na ten ultrazvuk. Dôležité budú nasledujúce dva týždne aby išlo všetko tak ako má. Držím palce 😉

pici
1. sep 2011

@zuzancek22 klud mojenko. zajtra pojdes na krv a sono. a poobede si podla hormonalneho profilu zavolas ze co je vo veci... na krvi povies ze si dostala menzes skor aby o tom vedeli ... a poobede ti povedia ako pokracujes ktore injekcie atd...

misi76
1. sep 2011

@pici na krv sa nechodí, len na sono na 2-4 DC, myslím, ak si to dobre pamätám

@zuzancek22 však pozri v protokole ako je to presne napísané, ak by sa dokymu na sone niečo nezdalo tak ťa pošle na krv, ale stačí zajtra len sono a povedz, že mrcha dorazila skôr

pici
1. sep 2011

@misi76 fakt? tak potom pardon ja si uz nepamatam... mne sa zdalo ze kazda kontrola bola krv a sono... ale je mozne ze tato bola len bez krvi?

zuzancek22
1. sep 2011

@misi76 ano na protokole je napísane recepcia potom ambulancia 2, kde mi urobia sono.

zuzancek22
1. sep 2011

@misi76
@pici fakt moc dik za radu. bo dnes to bolo ráno dosť zlé, ved zajtra uvidím

pici
1. sep 2011

@zuzancek22 jaj zlatko tak potom prepac.. ja som si to pomylila , kazda dalsia navsteva je uz s krvickou

zuzancek22
1. sep 2011

@pici zajtra ráno ideme do Ba a uvidíme, moj mi už pichol druhú injekciu, ale trošičku to bolelo, som mu povedala, že tatino mi pichol lepšie a on nato , že samozrejme ked on už zajkov očkoval tak to má natrénované 😀 dobre sme sa nasmiali, len dúfam, že aj zajtra z centra prídem vysmiata.

tinasc
1. sep 2011

@zuzancek22 určite to nič neznamená, zajtra choď na kontrolu, urobia Ti sono a bude to v pohode... mne meškala mrcha týždeň a nebolo to ono... trošku sa mi to predĺžilo... tak držím palce...

pici
1. sep 2011

@zuzancek22 ale prides. nesmies byt takto zle naladena.. v momente sa pozitivne nalad zuzik... musis mysliet len na dobre veci... pusti z hlavy stresik

zuzancek22
2. sep 2011

@pici
@tinasc
@misi76
@slniecko137 no , už aj zarezávam v práci, urobili mi sono, vôbec nič nehovorila, že by to bolo niečo zlé, v nedeľu začínam s menopurom, a o týždeň v piatok kontrola, joj ani si neviete predstaviť aká som bola šťastná, tak a teraz to pôjde už len dobre aj sa to dobre skončí. 😀 😀 😀

pici
2. sep 2011

@zuzancek22 no vidis. naozaj tie prve dni dipherelinom nie sui take podstatne, ide o dni kedy uz stimulujes.. a tie mas pred sebou

misi76
2. sep 2011

@zuzancek22 super, teším sa s tebou, diphereline je len na prípravu vaječníkov pred stimuláciou, tak od nedeľe ideš do toho naplno

zuzancek22
2. sep 2011

@misi76
@piciano idem,a teším sa, a na koľký deň ste mali punkciu?

misi76
2. sep 2011

@zuzancek22 ja neskoro až na 18 DC

zuzancek22
2. sep 2011

@misi76 takže môžem čakať hocičo. 🙂

wewulka
2. sep 2011

@zuzancek22 to je super, ze si uz pozitivnejsie naladena 🙂

zuzancek22
2. sep 2011

@wewulka to som, ako málo mi dnes stačilo k radosti 😀 , už sa ničoho nebojím a teším sa , lebo pôjde to poriadne rýchlo o chvíľočku príde drahý a pichne mi 3 injekciu

misi76
2. sep 2011

@zuzancek22 žiadne hocičo, čakaj len to najlepšie

dadaba
2. sep 2011

ahoj baby...tak sa ku vam pridavam...20.9 idem na konzultaciu,,,a caka ivf aj mna,,,tak si vas idem pocitat,,,co ma caka....

tinasc
2. sep 2011

@zuzancek22 tak už to pôjde dobre 🙂 to je dobre, že je to v poriadku... a bude aj šťastný záver 🙂

elise
2. sep 2011

babulky mám náhradný protokol, ešte 2 mršky a idem na trasfer🙂 vraj sa musí krček po kyrete zregenovať 🙂

ivka3901
2. sep 2011

ahojte baby zdravím vás všetky.dlho som tu nebola,ale máme za sebou návštevu Brna u pána dochtora štelcla a mám z toho dobrý pocit dohodli sme sa na minimálnej stimulácií,že možno mi ten clostibegit pomože viacej ako to veľké množstvo hormonov čo som si pichala a podľa neho by to bolo asi zbytočné zas mi dávať také dávky tak uvidíme možno sa to tentokrát podarí 🙂

misi76
2. sep 2011

@elise tak teraz len oddychuj ako sa ti bude dať a verím, že KETko výjde

@ivka3901 veru dávno si sa neozvala a držím palčeky za hranicami

elise
2. sep 2011

@ivka3901 určite sa podarí uvidíš🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre