Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

katka.gzd
16. sep 2011

babulky dneska GynFiv nepracuje ci? neviem sa tam dovolat... ☹ uz minuly piatok mi z poistovne povedali ze ziadost je schvalena no z centra s ami nik este neozval... 😒

mykaellle
16. sep 2011

@katka.gzd ahoj, mali tam nejakyy oznam, ze nepracuju dnes..

mariankach
16. sep 2011

@slniecko137
@zuzancek22 Caute babulky, dlhsie som tu nebola v pipinach, ako sa mavate? Vidim, ze veci sa krasne pohli, tak vam obom drzim palec 😀.

katka.gzd
16. sep 2011

@mykaellle dakujem za info...no pekne od nich....ak nestihneme zacat s dlhym protokolom tento mesiac tak budem smutna z toho....no svet sa nezruti, zmierim sa s tym, ale...kurnik sopa....chjo....dnes uz som 14DC...ked s dlhym protokolom sa zacina medzi 20-24 DC, to by sa este teoreticky dalo, ak teda nebudu robit nejake dodatocne vysetrenia este.....snad nie....na nervy uz som.... 🙄

wewulka
16. sep 2011

@zuzancek22 nebrala som to vobec v zlom 🙂

mykaellle
16. sep 2011

@katka.gzd a ako dlho sa uz pokusate?

katka.gzd
16. sep 2011

@mykaellle toto bude nase prve IVF a natvrdo sme sa do toho pustili minuly rok...vo februari tohoto roku mi zistili PCOS a odvtedy to ide vsetko z kopca...draheho spermiogram a tak....az sme skoncili tu....pri ziadosti o IVF....oproti inym babulkam co tu su sme slaby odvar...no aj tak sa neviem dockat samozrejme ako kazda....

mykaellle
16. sep 2011

@katka.gzd takze v centre ste rok? no ja som zvedava, co nas vsetko caka.. my sme to nechali 2 roky na prirodu a vysledkom boli 3 mikropotraty..

nechsazadari
16. sep 2011

@michaelag - ahoj Miška, tiež na vás všetky rada spomínam! Dúfam, že poslúžime ako príklad toho, že snažilkovanie má svoje pekné konce. 😵

katka.gzd
16. sep 2011

@mykaellle nie, najskor som chodila mojej dokine, ta mi tvrdila ze som okej aj napriek tomu ze som nemala menzes, tak som ju zmenila za ineho dokiho, ktory mi hned povedal co mi je vo februari a zacal ma riesit, aj sme skusali stimulku clostilbegytom, ale neuspesne, potom siel drahy na spermiogram a zistili sme preco....v centre sme len dva mesiace, prisli sme tam uz s nasimi vysledkami, no porobili si vlastne vysetrenia uz na prvej konzultacii, obom nam diagnozy potvrdili a na druhej konzultacii uz aj sa vypisovala ziadost na IVF takze odkedy sme v centre uz to ide rychlo....len teda by sa mi mohli ozvat ze co a ako...

slniecko137
16. sep 2011

@mariankach dakujeem 🙂 . Ja sa mám úplne super, teda asi tri týždne mi bývalo celé dni zle, ale ja som bola za to rada, lebo minulý rok mi nebolo nič a aj tak to dopadlo... ☹ . V pondelok som bola na ultrazvuku a bobačik bol krásne veľký (teda primerane svojmu veku 😀 ). A tento pondelok si už idem pre tehu knižku. Pomaličky si vyberám ľudí, ktorým tu radostnú správu hovorím a je úžasné ako reagujú. A ty sa ako máš? Bambuľka poslúcha?

evavox001
16. sep 2011

Ja to nechapem. Z poistovne mi napisali, ze IVF neschvalili a poslali spat Drabekovi. No ja som chodila vzdy k Harbulakovi. Toto mi povedali este niekedy minuly tyzden, no z Gyn-fiv sa nik neozval, ze co dalej. Som zufala. Ked som sa pytala na poistovni, preco ju neschvalili, vraj tam nieco chybalo. Co mam robit? Poradte prosim.

alibabaa
16. sep 2011

@katka.gzd neviem ako rychlo oni volaju, ci ziadost schvalili ale mne volali 5 tyzden od podpisu ziadosti

alibabaa
16. sep 2011

@evavox001 tak si zavolaj do centra a dohodni si termin. musia ti to vysvetlit ... mozno iba zabudli nieco prilozit a teraz ked ziadost zamietli ju treba nanovo podpisat... ale neviem ci sa da po zamietnuti znova podpisovat nova... mozno nie a preto ti ani hned nevolaju. ... ale to su vsetko len moje dohady...

evavox001
16. sep 2011

@alibabaa Ja som tam dnes volala, no nik mi to nebral. Napisala som teda Harbulakovi. Ak sa mi v pondelok neozve, v utorok tam volam. Ked som volala minule, tak mi povedali, ze zabudli poslat spermiogram, ale vraj uz ho faxom zaslali. nechapem preto, co sa stalo. Som zufala, chcela by som uz stimulovat a byt tehotna.

alibabaa
16. sep 2011

@evavox001 aha, tak oni to mozno poslali neskoro.. a preto.. som zvedava ako to dopadne..

evavox001
16. sep 2011

No ja som z toho uz zufala. Dufala som, ze v polovici septambra, najneskor koncom zacnem a teraz nic. Ak mi ju neschavlili, tak tam budem asi musiet znova ist podpiat novu, co znaci den volna, dlha cesta a dalsi mesiac cakania.

sarasota
16. sep 2011

ahoj misi76 dakujem volala som tam rano mala si pravdu pan doktor sa sekol akurat rano si mam pichat podkozne ale nie je tam napisane kam takze mame zase dilemu ahoj

silviami
16. sep 2011

@katka.gzd dnes mali nejaký kongres, robili len to supernutné a potom všetci išli na ten kongres

silviami
16. sep 2011

@sarasota ja pichám diphereline do brucha, teda zatiaľ vždy všetko išlo u mńa do brucha aj pergoveris, aj gonal, aj decapeptyl, aj puregon a neviem či som ešte niečo pichala

pici
16. sep 2011

ako sa maju moje oktobrovky vkladovky???? pozitivne naladene? lebo ja az moc :D

alibabaa
16. sep 2011

@pici ojojoooooj pozitivne naladena? jasneeeee ... uz som bola v lekarni popytat sa na doplatky a tak... a chystam sa ich ist kuupit.... len naskrabat peniazteky este musim 😅

pici
17. sep 2011

@alibabaa jasne .... zlatko ake doplatky? nechapacka trosku :D

mariankach
17. sep 2011

@slniecko137 no kraasaaa 😀 a pamatam si, ked mne dal lekar tehotensku knizkua som pysne s nou vykracala z ordinacie. Poviem ti, ani ked som dostatnicovala, tak som z tej miestnosti nevysla hrdejsie, je to krasny pocit 🙂. Aj strasne zavazujuci, lebo je to uz akesi oficialne. No, kazdopadne ti zelam, aby ste s malym dobkom dobre odstartovali a ked ti bude zle, nic si z toho nerob 😀, ja som pravidelne behavala vracat v praci do suterenu, nikto nic tri mesiace netusil (svina brusna chripka, drzi ma uz tak dlho 😀)a raz sa mi zadarilo vo WC povracat kolegu, ktory si tam siel "oddychnut". To bola haluska. ja som schudla 2 kila prve 3 mesiace. Ale uz mi nebyva zle, tak je to ok. Mne by teraz nikto nepovedal, ze koncim 6-ty mesiac, nemam ziadne nejake chute a snazim sa papat zdravo ako predtym. Ozi, zarad sa aj do nejakej temicky medzi babenky s rovnakym mesiacom, my januarovky sme uz na nejakej 361stranke😀 a dost vela sa tam podozvedam, kde co a ako vysetrenia, strava, dupane a spol. tak sa drz a dufam, ze aj ostatne pipinky sa coskoro presunu 🙂.

alibabaa
17. sep 2011

@pici na gonal, diphereline a tak...

misi76
17. sep 2011

@sarasota okolo pupku, do ramena alebo do stehna

pici
17. sep 2011

@alibabaa ahaaaaaaaaaaaaaaa.. ja som nejaka mimozecka _:D

mariankach
18. sep 2011

@pici
@alibabaa babulky, aj vy uz hybajte k nam 🙂

elise
18. sep 2011

ahojte, ja čakám teda ešte do oktobra na mrchu lieky mám doma už nech je november🙂

zuzancek22
18. sep 2011

@pici
@misi76
@elise
@alibabaa
@silviami v sobotu mi vložili dve vajká, oddychujem doma, zajtra idem po PN ku, ale neviem ako vydržím tých 10 dní do krvičky.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre