Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

chruminka
21. máj 2009

dobre ranko
corine gratulujem 😉
Baby ale z mojho pohladu zhora je to brusko ovela krajsie a väcsie 😀 smejem sa na tych fotkach ze ake je smiesne 😵
Mayka jasne ze ste ok 🙂

mayka
21. máj 2009

Ahoj chrumi,
tebe nabehol uz 17 tt. To je parada. Aj ja verim ze krpcek je v poriadku ale to vies ten strach tam bude vzdy. 😀

mayka
21. máj 2009

idem si spravit rannu kavicku lebo inak dnes nepohnem ani prstom. 😀

chruminka
21. máj 2009

mayka to poznam aj ja sa stale bojim,ale to je udel nas matiek teraz sa uz budes o deticky bat cely zivot! 😀
Aj ja uz mozem pit kavicku 😝 uz mi z nej nie je zle!Sa tak tesim (klop,klop,klop!!!!!!!)

mayka
21. máj 2009

chrumi, aj ja si robim asi dva tyzden uz taku slabunku s veeela sojovym mlieckom.

Kokso akurat mi moj mnazelik prinesol do prace dve haluzky ceresni. Mnaaaaaaam .No neni zlaty. Vie co matka lubi. 😀

jangyn
21. máj 2009

Dobré ránko baby,
Nikita nesmúť, ja tiež pôjdem na 99,99% na 2. KET a ten nám určite vyjde. Hádam nám lepšie nastimulujú hniezdočko pre tých malých. 😉 Viem, že mi je to ľahké napísať, ale verím v to. Tiež som smutná, že to nevyšlo na 1.krát, ale utešujem sa tým, že sú na tom ľudia oveľa horšie ako my.
Chruminka, pekné bruško aj ten váš nácvik so Sárinkou vám pristane. 😀
Mayka, ty hlavne mysli vždy na niečo pekné, určite budete v poriadku.
Corine 😀 😀 😀 blahoželám 😀 😀 😀

jangyn
21. máj 2009

Preboha,
kde ste všetky 😒

och
21. máj 2009

Dobre ranko 😀 😀 😀 😀
milujem ruske vajca 😀 😀 😀
mayka urcite bude vsetko ok 😀 ved som ti spominala ze zla budina nevyhynie 😀 😀 😀 😀
ja si prosim niaky tehu priznak 😝

katarinka77
autor
21. máj 2009

Ahojte pipinky 🙂 !
Zase o jedle 😀 ?
Ja práve vyklopkávam susedom, lebo nás vytápajú 😲 a my máme komplet nanovo prerobený byt 😠 ...

och
21. máj 2009

katka boze ja by som neklopkala ale trieskala ako zmyslov zbavena 😝 😝

pahu
21. máj 2009

Ahojte pipinky 😀
Jangyn, teba ešte nepoznám, tak vitaj 😉

sylvyka
21. máj 2009

jee pahu 😀 ahoj ako sa mi mas?
katus dobre im natrieskaj na dvere 😠

katarinka77
autor
21. máj 2009

nikto neotvára, nie sú doma 😠 , iba pes funí za dverami....

sylvyka
21. máj 2009

tak zatvorte dolu stupacku odstavte barak od vody

och
21. máj 2009

kati bojuj ja ti verim ty to zvladnes aj hasicov by som volala 😀 😀 😀 😀 mozno sa tam najde jeden sexi 😀 😀

katarinka77
autor
21. máj 2009

no zase až také strašné to nie je, ale maľovku nám to už pokazilo 😠 .. Už som volala aj havarijnú službu, povedali, že to vyzerá, že im tečie odpad, no ďakujem pekne... Musím sa teda s nimi dohodnúť, že im to prídu spraviť.

sylvyka
21. máj 2009

katus mate smolu strasne to je nieco v baraku byvat 😠

katarinka77
autor
21. máj 2009

Sylvy 😀 , nevieš si zvyknúť, čo?

smejko
21. máj 2009

dievčatá, ako dlho od prvej konzultácie s vami začali v GF niečo robiť ? my ideme bud. týždeň a už sa nevieme dočkať kedy sa nám podarí byť tehu ... dakujem

sylvyka
21. máj 2009

no veru neviem ... ale co uz nejako to zvladnem vsak stale chodim k nasim 😉
smejko neboj prejde to raz dva ani sa nenazdas a budes stimulovat 😉

katarinka77
autor
21. máj 2009

Smejko, v podstate hneď, ja som už o dva týždne ležala na stole - laparoskopia, a hneď ďalší cyklus IUI.

smejko
21. máj 2009

tak si drzme palce, vsetky 😉

och
21. máj 2009

smejko no chvilu to potrva 😝 ale ubehne to ako voda 😀 😀
a v dome sa byva dobre?

mayka
21. máj 2009

szia GF mafia 😀

katarinka77
autor
21. máj 2009

Sylvyka, veď aspoň tam si môžeš vychutnať to susedmi nerušené ticho 😉 , a detičky sa budú radi šantiť u babičky na dvore 😀 .

corinne
21. máj 2009

Ahojte pipiny 🙂 Dakujem za gratulacie ale mam strach v stredu opät na krv ci hcg stupa 😒 Dobru chut vsetkym pipinam .Co je s Katherinesand,som ju tu nevidela?

sylvyka
21. máj 2009

presne to som mala na mysli to ticho od susedov ... vsak aj viem kedy splodili dieta prosim ta take mame hrube steny ... 😀
och v dome je najlepsie 😀

mayka
21. máj 2009

corinne ten stra ch ti uz ostane do smrti tak sa s tym zmier. hehe
Pokial nespinis a nekrvacas tak nemaj boja. 😉 Ale chapem ta, aj ja sa furt klepem . Ale dnes som tesiva lebo dvaja chlapi si vsimli ze mi rasdtie pupek. parada

sylvyka
21. máj 2009

mayka na mne si to vsimli este aj manzelovy kolegovia a to ma videli z dialky ☹ tak si predstav aky kotol uz mam ze katus

mayka
21. máj 2009

veru v dome je najnajnaj
ten klud, travicka, sukromie, teraska a len tak vybehnutie v gatkach a podprde. By som nemenila. 😀 My mame najblizsich susedov od seba asi 50- 70 m a z druhej strany mame parcik s preliezkami. A cestu mame od domu 70 m. Sme museli tahat siete daleko

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre