Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

nr_martinka
17. sep 2010

@karing to je mi luto ze ti to nevyslo.ved raz urcite sa to podari.a kolko si das pauzicku?ja som si nedala pretoze roky idu a ja nemam na co cakat.ahoj:-)))

karing
17. sep 2010

@nr_martinka až po novom roku pôjdem..ved uvidíme..záleží aj ako bude na tom manžel,ako dopadne u urologa,či mu zlepší spermiogram alebo čo...takže tak..ahoj 🙂

smejko
17. sep 2010

ahojte kočule, je tu niekto kto ide v nedeľu na odber ?

tecus
20. sep 2010

dneska som bola na kontrole krv+ultrazvuk 12den cyklu. Vysledok: mam ist stvrtok na dalsiu kontrolu krv+ultrazvuk to uz budem mat 15 den cyklu. Mozu mi este tento mesiac spravit IUI? Mne nikto nic nepovie, ked sa chcem nieco opytat, tak dostanem odpoved potom ☹. 😠 🙄 😖

alexa27
20. sep 2010

@tecus ja som tiez bola dneska na kontrole a mam ist na dalsiu v stredu a to som si myslela, ze uz mozno minuly piatok budem na odbere. vidis, pri stimulke je to ocividne uplne inak ako pri prirodzenom cykle. musime byt trpezlive.
ty sa pripravujes na iui? urcite ti to mozu este tento mesiac spravit, preco si myslis, ze nie?

jejo
20. sep 2010

@tecus zakrok IUI nadvazuje na dozrete folikuly a ak mas napr. dlhsi cyklus mas este cas. mne robili IUI aj na 19 DC (ale vsetky pokusy boli neuspesne) , nakoniec sa nam podarilo prirodzene, hlavne klud a trpezlivost

tecus
21. sep 2010

@alexa27 ja neviem, idem prvy krat na IUI ale nikto mi nic nevysvetlil. Asi mas pravdu ze pri stimulke je to uplne inak🙂, len musim byt trpezliva, co nie som ☹. Moj manzel nemoze mat deti, preto budeme mat darcovske, doktor nam navrhol 2x IUI a posledny krat IVF. Ale ja dufam ze na prvy krat sa to podari 🙂. Ty ides na IVF?

tecus
21. sep 2010

@jejo dakujem jejo 🙂 prave to mi chyba trpezlivost.

alexa27
21. sep 2010

@tecus ahoj, tak to mas pravdu, tieto veci si vyzaduju obrovsku trpezlivost. Hej, ja idem na ivf, mali sme tri iui, zial neuspesne, takze teraz je na rade ivf 😵 , tak sa drz a potom daj vediet ako sa podarilo 😵 .

tecus
21. sep 2010

@alexa27 dakujem, aj ja ti drzim palce 🙂

alexa27
21. sep 2010

vdaka 🙂

nr_martinka
21. sep 2010

ahojte babenky.moze mi niekto poradit?priatel bol v BA u urologa a ten mu povedal ze ma pomale spermie a ze si ma kupit Profertil a za tri mesiace ma ist na kontrolu.mali sme ist v oktobri na iui tak by som chcela vediet ci to mame odlozit alebo nie.dakujem

annamary27
21. sep 2010

@nr_martinka tak my osobne máme s Profertilom zlú skúsenosť,manželovi bývalo po nom každé ráno blbo až na odpadnutie,ked sa nenajedol a po jeho užívaní,mal spermiogram pri mojom odbere vajíčok o polovicu horší ako pred tabletkami.Ale čítala som v iných témach na ne aj chválu,takže je to asi individuálne.Ak si ho budete kupovať,skús cez inernet,mne sa to vtedy podarilo kúpiť o 20eur lacnejšie ako bola cena v lekárni.

annamary27
21. sep 2010

@nr_martinka inak som teraz pozerala,že nám ostalo doma 96kusov toboliek z Profertilu,ak by ste sa rozhodli to užívať rada Vám to pošlem za nejakú primeranú cenu,nech mi to tu zbytočne nestojí.Berú sa 2tobolky denne. 😉

annamary27
21. sep 2010

@henika30 ahoj,ako sa mávaš,všetko o.k?si doma a užívaš si tehu?

nalada
21. sep 2010

ahojte - som nova, rada by som sa k vam pridala.... dnes ukoncene druhe IUI, vysledok negat. ,nalada na bode mrazu... ake odstupy ste mali medzi IUI?

henika30
22. sep 2010

@annamary27 Ahoj! Máme sa dobre chvála bohu! 😉 😉 😉 Ano som doma a užívam si tehu! 🙂 🙂 🙂

A ty ako?Ako dopadla konzultácia?alebo len idete?Držím ti palce aby všetko bolo ok!Čoskoro budeš aj ty tehu uvidíš 😀 😀 😀 😀

annamary27
22. sep 2010

@henika30 ďakujem,ja čakám na schválenie žiadsti,podali sme ju 20.8. a protokol by som mala mať ten istý .Ak sa nestihnem pichať od.1.10.,tak sa mi to posunie zas o mesiac,radšej by som teraz,nech sa nemusíme v tej velkej zime trmácať do BA:

nalada
22. sep 2010

Prosim - ake odstupy ste si nechavali medzi IUI? Kolko trva schvalenie ziadosti na IVF?

nr_martinka
22. sep 2010

@annamary27 asi by som si ich zobrala.a nevies mam si odlozit iui ?a volat do centra?dakujem

annamary27
22. sep 2010

@nalada ahoj,schválenie žiadosti na IVF trvá asi tak4-6týždnov.

annamary27
22. sep 2010

@nr_martinka tak to ti neviem poradiť s tým iui,ja mám za sebou len ivf. Ak by ste sa rozhodli pre tie tablety,tak ja som kúpila to celé 180ks balenie za 119eur ,tých 96ks by som ti pustila za 50eur,nech sa mi aspon niečo z toho vráti. 😀 Keby dačo pošli adresu do IP.

henika30
23. sep 2010

@annamary27 Ahoj!No v tom máš pravdu 🙂 🙂 🙂 Tak ti moc,moc držím palčeky 😉 😉 😉 😉 😉

michaelag
26. sep 2010

@annamary27
Ahojky, super, tak aspon nieco by mi odislo, i ked nie vela, nieco predsa. Ja som mala uplne inu liecbu, no Diphereline a Pregnyl mam. Velmi dakujem za ochotu, ze ma toho zbavis 🙂. Inak sa mame stale rovnako 😉.

nr_martinka
26. sep 2010

@karing tak ako?boli ste u toho Brezovskeho?moj Petko bol v bratislave a odporucil mu Profertil tak sme ho kupili a asi sa dostanem do Bratislavy v januari.

balinka
26. sep 2010

ahojte babulky 😉 davali ste si niektora z vas robit genetiku v GF?ak ano,co ste za to platili?musi sa to robit iba v CAR,alebo sa moze aj normalne u svojho dokiho? 😉 😉

yeliel
26. sep 2010

@balinka ahoj moje...sice nedavala som si robit genetiku v GF lebo ani neviem ci tam ta moznost je..ale tvoj gynekolog ti moze dat odprucenie ne genetiku a v takom pripade neplatis nic..mne to robili na Americkom 😉 🙂

annamary27
26. sep 2010

@balinka ahoj,mne to robili v GF,výsledok bol do mesiaca,aj ked vraveli,že to bude asi 3mesiace trvať a neplatili sme nič.Neviem presne meno tej pani doktorky,ale viem,že robí v GF pondelky od 15.30 a vtedy sme boli aj u urologa,nech to máme jednou cestou.Na papieri je napísané NOVOPHARM s.r.o.,Železničná nemocnica s poliklinikou ,Šancova 10,Bratislava,tak asi chodí do GF robiť odtial.

balinka
26. sep 2010

@yeliel dakujem pekne za info 😉

balinka
26. sep 2010

@annamary27 dakujem 😉 budem sa informovat 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre