Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

annamary27
7. dec 2010

@zuzancek22
@demeeri
@hanka1111 kočky,tak hcg kleslo,krpci to vzdali.vedeli by ste mi niektorá napísať ako je to z Ket a kedy by som na to mohla isť,aj ked asi si teraz trochu vydýchneme a necháme to tak a obrátime sa na liečitelov.

guginenka
7. dec 2010

ahojte dievčatá, v novom roku, kt. nás čaká sa chystáme s manželom na ďalší pokus IVF v novom centre - Gynfin. vedeli by ste mi, prosím, povedať vaše postrehy a skúsenosti?
ďakujem

ericka007
7. dec 2010

@guginenka Ahoj. Ja chodím do gynfiv nie dlho ale zatiaľ mám dobré skúsenosti. Prešla som s Pieštan pretože nedostali zmluvy s poisťovnami tak som musela hľadať druhú kliniku. Ale zatiaľ nebanujem. Patrím pod doktora Drábeka ale celý personál tam je príjemný.

annamary27
7. dec 2010

@guginenka ja som tiež s týmto centrom spokojná,aj ked nám dnes potvrdili,že druhé IVF nevyšlo.chodíme k dr.Stenovej.

ericka007
7. dec 2010

@annamary27
Ahoj. Ja prave beriem stimulky a čaká ma prvé IVF. Začala som čítať tuto stránku pred nedávnom aby som sa dozvedela čo ma čaká a ty tu máš dosť príspevkov a rád tak som sa do toho vžila a dnes som sa tešila na to ako dopadneš a mrzí ma že to nebola dobrá správa. Ale si veľmi veľká optimistka a to je dobre. Veľmi ti držím palce.

annamary27
7. dec 2010

@ericka007 dakujem a tu si na dobrej adrese,ked volačo budeš chcieť vedieť alebo budeš mať chuť sa s niečím zdôveriť 😀

pici
7. dec 2010

ahojte baby.. som vo vasej teme nova :D
v januari mame s manezlom termin na konzultaciu k dr.Harbulakovi, mate s nim niekto skusenost?

annamary27
7. dec 2010

@pici mne robil len pri prvom ivf výber vajíčok a vklad embryjok a je veľký sympoš.inak chodím k dr.Stenovej.držím palce,aby ste dobre pochodili. 😉

pici
7. dec 2010

@annamary27
ja som si vyprosila muza... lebo ked by ma dali nejakej zene, tak by ma asi na psychiatriu poslala keby videla moju paniíku vyzliect sa pred zenou :D
no ja sa neviem dockat januara... tolko stran ma toto forum ze to nedocitam ani do konca buduceho roka :D

annamary27
7. dec 2010

@pici moja nechcem ťa strašiť,ale môžeš chodiť k mužovi a počas stimulácie na umelé oplodnenie sa možno dostaneš na kontroly a zákroky k ženám,podla toho kto má vtedy službu.

pici
7. dec 2010

@annamary27
urcite nie :D to im poviem hned na zaciatku. ja som teraz doma.. takze ja mozem hocikedy.. ale medzi nohy sa mi zena pozerat nebude :D mam co robit ze sa mi tam iny muz okrem mojho dokyho co som si na neho uz zvykla po tom vsetkom, bude pozerat a nie to zena.. snad to pochopia.. :D a ked nie, tak to budem musiet prekonat :D

pici
7. dec 2010

@annamary27
akurat pozeram ,,,, ze ti to nevyslo... ako sa citis? ja som dneska bola u dokyho a takej mladej babe povedala sestricka, ze jej tak konecne si tehotna.. a vsetko zle ta obislo.. a normalne som sa skoro rozrevala.. to asi prvy krat po dvoch rokoch snazenia co mi slzy vybehli

annamary27
7. dec 2010

@pici myslím,že to budeš musieť prekonať,lebo na kontroly sa nechodí hocikedy,ale ako ti budu rasť folikuly,ak pojdete na ivf ,a chodí sa ráno medzi 7.30 a 8,30 a to tam býva len 1lekár.Ja som podstupila 2krát ivf a muža som mala na kontrole len raz a ženy 3krát a niekedy kontroluje aj diplomovaná sestra,ked lekár mešká.

pici
7. dec 2010

@annamary27
a to sa kontroluje ako? vnutornym utz? no mozem zacat psychologicku pripravu :D

annamary27
7. dec 2010

@pici tak ja som bola chvílu happy,ked mi po prvej krvi v piatok povedala sestrička,že som tehotná,ale mala som nejaký blbý tušák, a dnes po druhej krvi mi povedala,že to odišlo.minule som krvácala a nevyšlo to,teraz som nekrvácala a tiež to nevyšlo,tak neviem.čo ti poviem,vyplakala som sa a idem dalej,chvílu to bude bolieť,ale už chystáme bojový plán a ideme s manželom k liečitelovi.Máme ešte troch mrazáčikov z tohto pokusu,takže ešte môžme isť aj do centra na jar 2011.
ano robí sa to vnutorným ultrazvukom.

ericka007
7. dec 2010

@pici
Ja chodím dr.Drábekovi ale poslednú kontrolu ultr. mi robil iný lekár.

pici
7. dec 2010

@annamary27
a vie sa pricina preco to nevyslo?

demeeri
7. dec 2010

@annamary27 To mi je lúto.To som ale nečakala od teba. Vieš čo? Ak sa to tentokrát nepodarí,pojdem do iného centra.Už aj viem,kam. 😉

pici
7. dec 2010

@ericka007
no.... iny muz by mi asi tak nevadil.. ale urcite mi nebude vadit aj ina zena... sa prekonam. kaslem na to... mam z toho sice fobiu ale pre babo to prezijem

ericka007
7. dec 2010

@pici
Ja tam nechodím dlho ale celý personál tam je milí takže ti bude úplne jedno kto ťa vyšetrí. Aspoň ja to tak vnímam.

pici
7. dec 2010

@ericka007
ja som trosku prepnuta v tomto... ale prekonam to

ericka007
7. dec 2010

@pici
držím palce 🙂

pici
8. dec 2010

@ericka007
zacnem sa na to pripravovat a bude to ok... kazdy mame z niecoho haluze, tak ja sa napriklad strasne hanbim... no...

annamary27
8. dec 2010

@demeeri dík a ako to je pri Ket?kedy by som mohla na to ísť?

kikus77
8. dec 2010

@annamary27 ahoj moja, velmi ma to mrzi, mala som pri Tebe dobry pocit, ze je to uz na beton. Ja som na KEtko isla hned dalsi cyklus ( v auguste som mala ET a v oktobri KET).

K akemu liesitelovi chodil tvoj manzel ked sa mu zlepsil spermiogram, citala som v inej teme, ze Vam pomohol.

smejko
8. dec 2010

@annamary27 zlatinko,to ma mrzi,ze to drobcekovia vzdali☹ tak velmi som na vas myslela... Skuste akupunkturu a aj ten med s materskou kasickou-viem o pripadoch kedy to pomohlo. Drzte sa. Cmuk

annamary27
8. dec 2010

@kikus77 on je z Nitry,ale viac neviem,ak nezabudnem spýtam sa mm na neho a jeho kontakt.

annamary27
8. dec 2010

@smejko dakujem,ten med sa dá kúpiť normálne v obchode?

hiva
8. dec 2010

@annamary27 ....moja...je mi to strasne luto......velmi som sa s tebou tesila....skoda, ze to takto dopadlo 😒 .....prajem vela sil a optimizmu do dalsieho boja 😉 😵

annamary27
8. dec 2010

@hiva dakujem 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre