Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

solinka
29. jún 2010

@annamary27
ahoj zlato 😉
máme sa výborne a aj sa tak cítime ,-len ma už vše bolí čo toľko spíme a sedíme 😀 😀
na krv ideme 6 júla 😉 mali sme ísť v pondelok ale je štátny sviatok,-tak nás prešupli 😀
a ako sa máš ty zlatko ??

solinka
29. jún 2010

@henika30
ahojjjka heni 🙂 🙂
máme sa výborne ,-veľa spíme a oddychu máme toľko ,-že ma už vše bolí 😀 😀 😀
zlatko ani my sme nedali genetiku embryí,-veríme že to bude ok 😉 😉 dr.Behúňová sa ma to spýtala ,-tak ,-že som jej ani poriadne nerozumela 😒že čo to má byť ,-zapísala ,-že nie a viacej mi o tom nevravela
áno je to okolo 2000 eur a toľko sme žiaľ nemali 😒
neboj sa ničoho 😉 držím palčeky ... 🙂

moncici
29. jún 2010

Ahoj neviete mi poradiť som 3 den po inseminácií a mam dosť kyselinu ,može to mat niečo s tým spoločné ,dakujem 😲

annamary27
29. jún 2010

@solinka ja sa mám výborne 😀 😀 😀 ,v piatok odlietam s drahým do Turecka na 12dní a môžme si to nazvať svadobnou cestou,leb v januári toho roku sme sa brali 😵 😵 😵 .Len keby som ti faldy nemala,pribrala som trochu počas tohto IVF kolobehu,ale čo ,šak tam budú aj väčšie slonice. 😀 😝 😝

solinka
29. jún 2010

@annamary27
jééééj tak si to užite 🙂
a veľa veľa sexuuu 😀 😀 😀 😀 bejby sa pri mori zvykne pošťastiť 😀 😀

annamary27
29. jún 2010

@solinka dakujem,tak to som si myslela aj ja posledných 7rokov,že sa pošťastí pri mori počať,ale čo nebolo môže byť.hi hi. 😀 😀 😀

henika30
29. jún 2010

Ahojte!Baby tie injekcie čo picháme to treba vždy v tom istom čase pichat? 😉 😉 😉

yeliel
29. jún 2010

@henika30 ahoj...ano najlepsie je v tom istom case..nemusi to vsak byt na minutku presne 😀

annamary27
29. jún 2010

@henika30 ja som si diphereline a potom neskor aj menopur pichávala večer ,ked som vedela,že sa určite dostanem k mame na vpich.Puregon som si zvykla pichávať sama do brucha ráno,ked som vstala,ale ked som chodila na kontroly počas stimulky,ked sa vlastne čaká čo ti povedia po 14tej hodine,že ako si máš dalej dávkovať a pichať,tak vtedy som si puregon nadávkovala,až po tom telefonáte.

henika30
29. jún 2010

dakujem vám velmi pekne za odpoved! 🙂
Ináč ako sa máte?

andynkoo
29. jún 2010

@annamary27 Ahojj presne ako si napisala.Takze ups ulavilo ma to.No iba hodinku som spala a viac uz sa neda.Sama som postavila a isla som na we trochu som bola slaba.A o pol jednej som bola doma a isla som lahnut a stale sa mi nedalo hajkat.Az o piatej som zaspala a zobudila som hodinku.A uz ma zacalo bolest Jujj-A tebe kolko vajicka zobrali?? 🙂

annamary27
29. jún 2010

@henika30 ja sa mám fajn,už som aj zabudla,že naše 1.ivf bolo neúspešné a teším sa na jesen kedy sa chceme pustiť do druhého pokusu a teraz v piatok letíme s manželom do Turecka,tak tam porelaxujeme a Boh vie,možno ten druhý pokus už ani nebudeme potrebovať.hi hi 😀 😀 😀

annamary27
29. jún 2010

@andynkoo mne zobrali 19,pekná úrodička to bola vraj,ale napichávali len 9 zrelých,7sa vyvíjalo,2mi vložili a mrazákov nemáme,takže druhé kolo musíme začať odznova. 😉

lubka0506
29. jún 2010

ahoj pipinky 🙂 čo je nové???...ja nemám nič nové , zajtra mám kontrolu-krv a sono uvidím na kedy mi to naplánujú... 😅
@anamary 27 uži si dovolenku!!! a štastnú cestu!!! 😉

andynkoo
29. jún 2010

Hmm to fakt.Juj mne zabralo 25 a zajtra nam vsetko povedia takze neviem.Boze je len smutne.Tolko peniazi stoja a nanic je.Boze nervy.Uvidim co zajtra nam povedia

andynkoo
29. jún 2010

@annamary27 Hmm to fakt.Juj mne zabralo 25 a zajtra nam vsetko povedia takze neviem.Boze je len smutne.Tolko peniazi stoja a nanic je.Boze nervy.Uvidim co zajtra nam povedia ☹

annamary27
29. jún 2010

@lubka0506 ďakujem ti a držím pästičky,nech ti ide všetko ako po masle. 🙂 🙂 🙂

annamary27
29. jún 2010

@andynkoo ja som tam ani nezvykla volávať ako niektoré kočky,ktoré sa informovali každý den,že ako to je s delením embrií.Mne zavolali v sobotu,lebo OPU som mala v piatok,povedala ako to vyzerá a potom mi volali až v utorok,že kedy mám prísť v stredu na ET a vtedy som sa opýtala,že ako su na tom.Den pred ET ešte bolo o.k.všetkych 7 a v den ET už len 2.Takže držím pästičky,aby si z tej velkej úrody mala hlavne vela kvalitných ,aby ti ostali aj na zmrazenie. 😵

lubka0506
29. jún 2010

@anamary dakujem 🙂
@andynkoo to sa tam asi aj uvidíme... 🙂

andynkoo
29. jún 2010

@annamary27 Zmrazanie sme nechceli.No hovorila nam Embrigolicka ze mame my zavolat po jedenastej takze tak,A budeme cakat 5 dni aby sme vedeli ako sa vytvoria vajicka.No podla mna už druhy krat tebe urcite podari a budem ti drzat palceky-. Je nervy pichavat inejkcie po lekaroch vybavit atd.Vela zeni sa trapia ktore chcu mat deti a nepodaria.A nechapem tolko cigani maju 11 deti a im nezaujimaju.Ked normalne obycajni ludia a mlady vyhodia dietatku z balkona,do kosa,zabit atd.To je choree.Jej bozee.Nech tebe a mne podari asponn jedno dieta ze?? 🙂

andynkoo
29. jún 2010

@lubka0506 Ahoj uvidime jak dneska som bola zakrok.A ty si kedy bola 😉

annamary27
29. jún 2010

@andynkoo aspon jedno hej a dve naraz/chlapec-dievča/ by bolo ešte lepšie ,hi hi 😀 😀 😀

lubka0506
29. jún 2010

@andynkoo ja som to zle pochopila,myslela som že ideš až zajtra 😉
ja idem zajtra na krv a sono a to ostatné asi až po víkende...
...baby ja mám tažšiu prácu a asi by som potrebovala byt doma,lebo z roboty prídem unatahovaná...ale mne je blbé íst k lekárovi a pýtat si marodku...ako na to???

andynkoo
29. jún 2010

@annamary27 Presne takkkk bolo by fajn aspon dvojicky xiuxix 🙂

andynkoo
29. jún 2010

@lubka0506 Nemala by si precovat ked pojdes na zakrok.Preco by bolo blbe vypitas si od tvojho lekara doma a povies co je dovodu.Nenti zaidna hanba.Ja mozem roobit lebo mam lahku pracu strihavam panskej kadernictvo xix.No asi si mi zle pochopila to nevadi nic sa nestalo.Rada si popisem svami🙂)) 😉

lubka0506
29. jún 2010

Ja som nad tým rozmýšlala uvidím čo bude ...aj tak budem musiet íst asi pre marodku. Ja pracujem vo výrove a vozíme aj 300kg palety a také všeličo,poviem vám pravdu že ani nemám chut sa tam natahovat...
...baby dúfam že zajtra nájdeme cestu do GF na prvý šup... 😀

annamary27
29. jún 2010

@lubka0506 my sme to chvalabohu našli na prvý šup,lebo ja som tam chodila do strednej školy,presne vedla GF. 😀

lubka0506
29. jún 2010

@anamary27 to je dobré ale ja som išla prvýkrát na kontrolu a išla som zo švagrom a hladali sme to tam 2 hodiny,na krv som prišla o 9,50 😀 😀 Potom ked sme išli zasa tak sme prišli na to že sme krúžili stále dokola... 😀 Ked sme boli v nedelu tak už v pohode... 😀

annamary27
29. jún 2010

@lubka0506 ja som sa mojej gyn spýtala či by mi dala PNku po vložení emryjok.Ona,že vraj to nezvykne robiť ale nie je to problém ,ked chcem.Ja som jej tiež povedala o tom naťahovaní v práci,strese.Takže ja som bola od Et na PNke a na jesen,keby som znova do toho šla,tak sa vypíšem už počas pichania injekcií,lebo nechcem byť medzi množstvom ludí a nakaziť sa,tým pádom by mi stopli stimulku a pravdepodobne by som si to potiahla možno až do matesrkej.treba sa šetriť ,ved po tom ako sa krpci narodia si už nevydýchneme 😵

lubka0506
29. jún 2010

@anamary27 máš pravdu,ja sa tiež bojím že ochoriem,ved len zo zapnutej klimatizácie kýcham... A vlastne tvoja gynekologička ta poslala do GF?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre