Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

vanilka1802
11. aug 2010

@henika30 gratulujem k jednemu drobciatku.

babulka555
11. aug 2010

@henika30 dakujem 🙂 a opatruj sa, teda vas 😎

kikus77
11. aug 2010

Ahojte pipinky, vcera som bola na punkcii, 9 vajicok. Dnes som si volala a zrelych bolo 8, ale oplodili sa len 4. Vraj mame 4 embryjka a zjtra transfer. Vraj pri takom malom picte sa neodporuca predlzena kuktivacia ☹ Tak sa na zajtra bojim, a este viacej vysledku!!!

veroncsika
11. aug 2010

@henika30 Blahozelam Ti! Preco si nedala fotku na internet aby sme aj my vydeli bábätko. Daj na seba pozor aj na maličkého. A ako sa máte? 🙂 🙂 🙂 🙂

annamary27
11. aug 2010

@kikus77 drž sa moja,určite všetko dobre dopadne,hlavne pozitívne mysli 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kikus77
11. aug 2010

@annamary27 strasne moc Ti dakujem za podporu 🙂 🙂 🙂

evickav
11. aug 2010

@kikus77 - kamoška mala len 3 embryjka,dala so urobiť predľženú kultiváciu,lebo podľa mňa je väčšia šanca na otehotnenie,,, jednoducho tam zavolala,že sa nemôže dostaviť na ten transfer,lebo má nejaké rodinné problémy a oni jej to urobili (tiež najskôr nechceli),,, dnes má krásne dvojčatá 🙂 ,,, je prirodzenejšie dať do maternice už viac bunkové embryjko,aj prirodzene to tak je,že je v maternici až na 4-5 deň,potom sa ľahšie uhniezdi,,,držím palce 😀

annamary27
11. aug 2010

@evickav u nás v centre robia PK iba od počtu piatich oplodnených vajíčok.

evickav
11. aug 2010

@annamary27 - ona bola tiež v GF,ale jednoducho si postavila hlavu a prišla na ET až o 2 dni a mala len tie 3 embryjka,vyhoveli jej,aj keď pôvodne nechceli,ale iné im nezostávalo,,, veď kam by dali tie embryjká??? tak počkali a jej sa to vyplatilo 😀

evickav
11. aug 2010

@annamary27 - aby son nezabudla,samozrejme si to priplatila

nechsazadari
12. aug 2010

Ahojte babenky, my sme mali 4 embrijká a keď som sa spýtala, či môžem dať PK, tak povedali, že sa to ešte dá. Dve sa zastavili, dve vkladali. Ale dvojčiatka budem čakať až pri druhom pokuse na jeseň 😀 Aj ty @ annamary27, že? 😉

hanka1111
12. aug 2010

Ahojte dievčatá.
Chcem sa spýtať, v cenníku Gin-fivu je napísané pri metóde ICSI, že v prípade neúspešného oplodnenia touto metódou sa nič neplatí. Teda ak bude napr. 10 oocytov a 5 z nich sa touto metódou neoplodní, platí za iba 5? Či sa to neplatí iba v tom prípade, keď sa všetkých 10 neoplodní?
Dúfam, že ste to moje vysvetľovanie pochopili 😝 IVF - ICSI nás čaká v septembri, tak by ma toto veľmi zaujímalo...Ďakujem za odpovede 🙂

henika30
12. aug 2010

@veroncsika ahoj!dakujeme.máme sa celkom dobre!len občas mi je zle od žalúdka,ale vydržím to! 😉 😉 😉
A tešíme sa že sa nám to podarilo,a adúfame že všetko bude ok! 😉 😉 😉 Zajtra idem k mójmu gynekológovi takže budem vediet viac 🙂 🙂
A ty ako sa máš?

nr_martinka
12. aug 2010

@karing tak to by bola sranda keby sme sa tam stretli.ja pojdem na krv a ultrazvuk v pondelok a mam taky dojem ze aj tak pojdem dva dni posebe a treti den inseminacia.som zvedava ako to zase bude.a tebe dali na recept dve tie injekcie alebo jednu.mne v lekarni vydali iba jednu.tak a teraz neviem co.ked pojdem na krv tak sa spitam sestricky.alebo mi to dokaslali v lekarni.

karing
13. aug 2010

ja som dostala tri ampulky Pregnylu..takže ešte mi 2 zostali..ja tiež nemám recepty ani na clostilbegyt ale robím v lekárni ,tak nemám problém si požičať..uvidíme..možno sa stretneme 🙂dáme si snád vedieť

darla27
13. aug 2010

@hanka1111 platis vsetko co pichnu isci, aj to co sa im nepodarilo oplodnit.
aj ked v cenniku maju ze isci s neuspesnou fertilizaciou sa neplati , platit to davaju kazdemu co ja viem.

nr_martinka
13. aug 2010

@karing tak to si budem musiet pondelok vypitat recept.som zvedava ci mi ho daju.

karing
14. aug 2010

určite ano..trošku počkáš a uvidíš

karing
14. aug 2010

ahojte babenky..co si myslite o zumbe?ja som bola iba raz ale musim povedat ze nieco uzasne ..citim sa lepsie,vitalnejsie..moze mi to nejako uskodit ked chodim na IUI?

annamary27
14. aug 2010

@karing to by ti vedeli asi povedať v centre či je to dobré na to chodiť.Ja ked som chodila na IVF tak som sa ich spýtala,či môžem chodiť na lymfodrenáž a ony mi odporučili,že radšej nie,lebo to pichanie hormonov je zaťažujúce na organizmus a neviem ako zareagujem.

karing
14. aug 2010

no ja len užívam clostil a pichám jednorazovo Pregnyl..tak hádam nič zložité na organizmus..iba vyvolávačka ovulácie..skúsim..dnes idem a v utorok na krvi sa spýtam a inak dakujem za radu

solinka
15. aug 2010

@henika30 blahoželám 🙂

annamary27
15. aug 2010

@solinka ako sa mávaš? 😀 😀 😀 😀 čo robí chrústik v brušku? 😉

jejo
15. aug 2010

@annamary27 ahoj, uz si zdrava? ja som sa vratila z vikendu u rodicov a napila som sa tam tak schuti studenej vody a teraz mam pocit akoby som mala v krku hrcu,
Menzes sme zatial nedostali ale dnes som zacala trosicku spinit,, tak to asi zacne. A boli sme u bylinkarky, napisem do IP.

annamary27
15. aug 2010

@jejo ahoj,no dnes v noci ma chytil strašný kašľavý záchvat,nepomáhala voda ani cmulanie cukríkov ale spomenula som si na Stodal -homeopat.sirup,ešte som v nom trošku mala,dávnejšie som ho užívala.Tak ten mi zabral,dnes som vybehla do roboty urobiť objednávky a akurát lekáren vedla mna mala pohotovosť ,tak som si kupila sirup do zásoby.Lekárnička mi vravela,že taký kašel aký mám trvá aj 3týždne,tak ešte dám šancu tomuto sirupu.
Ja studené nepijem,ani nejem pre istotu,aj keby som moc chcela,hlavne dnes v tom dusne.

zukrik
15. aug 2010

Ahojte pipinky
Prepáčte ale dlho som tu nebola.Mala som trochu problémy ale už som v pohodičke.
Už sa na vás teším ale musím sa tu trochu popozerať a spoznať nové pipinky chi.

yeliel
16. aug 2010

🙂 cavelo pipinky ako sa tu mavate? 🙂 davno som Vas necitala 😉
@kikus77 drzim prsteky moje 🙂

henika30
16. aug 2010

@solinka dakujem ti velmi pekne! 🙂 🙂 🙂

slniecko01
16. aug 2010

@zukrik ahoj, ale my sme sa presťahovali do temy tehotenstvo - tehotné pipiny z GF 😀 no je vidno , že si tu dlho nebola hehe
https://www.modrykonik.sk/forum/spolocny-termin-miesto/tehotne-pipiny-z-gynfivu-2/

a všetkým snažilkám prajem veľa šťastíčka, aby ste boli čoskoro aj vy tehuľky. Ja už mám síce vyše polročnú Nelku, ale aj tak nejaké tie uslintavé vírusiky posielame 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

veroncsika
16. aug 2010

@henika30 Ahoj moja drahá! Zabudla som sa spítať že nakedy si vypísaná? Napíšeš my to. Musím ponáhať lebo idem na poobednú. Ahoj, a dávaj na seba pozor!!!! 🙂 🙂 😀 😀 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre