Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

ericka007
19. dec 2010

@balinka
Aha. Tak to som nevedela. Ale asi zavisí aj od dávky akú si pichneš či nie?

balinka
19. dec 2010

@ericka007 urcite to zavisi od davky 🙂 budeme tehu a hotovo,ved su vianoce 😉

ericka007
19. dec 2010

@balinka
jasnéééééé 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

alabu
19. dec 2010

@ericka007 prave som volala s kamoskou ktora ma termin porodu 24.12 😀

@balinka tak teda ako? 2 tyzdne po vpichnuti pregnylu sa moze ukazat..potom by to uz malo byt OK a test by mal cosi ukazat?

alabu
19. dec 2010

@balinka presne🙂))))))))))))))))

balinka
19. dec 2010

@alabu moze pregnyl skreslit testik,ale to nebude tvoj pripad 😉 mysliet pozitivne 😉 😉 😉

ericka007
19. dec 2010

@alabu
To je aké dobré, že dieťatko priamo pod stromček 🙂

alabu
19. dec 2010

@ericka007 vsak..uzasne...kebyze sa mala narodi na Vianoce tak 27 ich pojdeme pozriet do porodnice 😀

alabu
19. dec 2010

@balinka tak zeby som aj ja testla? doparoma baby ste ma nakazili 😀

ericka007
19. dec 2010

@alabu
práve čítam tému https://www.modrykonik.sk/forum/ideme-na-to/pregnyl-ako-dlho-v-moci-2/
a po 11až 13tom dni je to už viditeľné .Takže vo štvrtok to asi risknem.

alabu
19. dec 2010

@ericka007 tak ja si kupim test tiez a uvidim ci naberiem odvahu 😀

ericka007
19. dec 2010

@alabu
Ok. Na dnes končím bo zajtra treba ísť do práce. Po piatej sa ti ozvem ako som dopadla v GF 😀

alabu
19. dec 2010

@ericka007 ok...papa 🙂

belusa
19. dec 2010

Ahojte som tu nova a mam strach, v piatok som bola na transfere a už dnes ma bolí brucho ale hlavne ma to pichá len na jednej strane, mám obavy či to nieje mimo maternicové je aj toto možné??Prosím poradte mi dakujem

zufalka
19. dec 2010

@belusa ahoj,len sa neboj,ked sa mimi zahryzkáva do sliznice tak to niekedy bolí,možeš mat pocity ako ked máš dostat mrchu.Ja som dokonca aj špinila a bolo všetko ok 🙂 len si pekne hladkaj bruško,oddychuj a neboj,všetko bude ok 🙂

belusa
19. dec 2010

dakujem si zlatá a aj ked to bolí len na jednej strane?Ja už som bola mimo maternicovo preto sa bojím...

annamary27
19. dec 2010

@belusa kočky tu nedávno písali,že vraj sa bruško nemá hladkať,lebo to vyvoláva nejaké sťahy.

balinka
20. dec 2010

@demeeri drzim ti palce a cakam pozitivne spravicky 😉

solinka
20. dec 2010

@annamary27 my hladkáme bruško od začiatku 😉

alabu
20. dec 2010

@ericka007 ahoj, no ako si dnes dopadla? dufam ze lepsie ako ja ☹ nase vajka sa v GF prestli delit ☹ s tymto som vobec nepocitala..tak ma to dost vzalo...aj som si poplakala a teraz uz len dufam ze tie dve v brusku sa budu drzat...dnes ma zacalo brucho boliet ako keby som mala dostat mrchu...tak teraz neviem...viem ze to moze byt priznak zahniezdenia, stale dufam...ale pocut v telefone zle spravy je uplne hrozne a preto som sa rozhodla ze den pred krvickou testujem...nech som na zle spravy radsej pripravena..a ak by boli dobre budem stastna 😉

@belusa vitaj medzi nami...tak si bola na transfer ked mi s ericou...bola si na OPU v pondelok v GF?

@zufalka a ty uz mas potvrdeny pozit. vysledok?

nr_martinka
20. dec 2010

@belusa ahoj ja som bola 2krat na iui a na treti sa to podarilo.nechcem ta strasit ale aj mna bolela strasne lava strana a v siedmom tyzdni po strasnych bolestiach mi na pohotovosti zistili mimomaternicove a dnes som uz bez laveho vajcovodu a asi tyzden po operacii.drzim ti palceky a dufam ze toto nebude tvoj pripad.ahoj

ericka007
20. dec 2010

@alabu
Ahoj moja. Strašne ma mrzí že to vzdali ☹ , ale neboj nič tie čo máme v brušku sú poctivo vybraný géniovia 😀 . U mňa to dve vzdali a dve mi ešte zmrazili, ale ja verím že ich tak skoro potrebovať nebudem 🙂 No a napokon to musí vísť, veď s kým si budem dopĺňať infošky, veď obe sme nováčikovia v materstve 😀 😀

balinka
20. dec 2010

@alabu je mi to luto,ze snehuliacikovia to vzdali ☹ ale najvacsich bojovnikov mas predsa v brusku 😉

balinka
20. dec 2010

mm mi zakazal kupit si,co i jeden test,fnuk ☹ urobim to potajomky 😀

alabu
20. dec 2010

@ericka007 jeeej, super...tak ich mas tusim 8 ze? vyborne..tesim sa s tebou....dufam ze ich nebudes potrebovat ale ak by nahodou ano, tak budem drzat palce 😉 a neboj nic...pisat budeme dalej...potom budes radit ty mne ak by si ma predbehla 😀
ja som sa uz ukludnila, mm mi spravil naladu aby som nesmutila a prave mi dava do stojanu vianocny stromcek tak sa idem vysantit 😀 zial mam bolesti ako na mrchu tak sa pomaly zmierujem s tym ze asi nic z toho, kazdopadne si test kupim a ked mrcha do 26 nepride tak si ho spravim...po tom telefonate mi to prislo tak strasne luto ☹ musim byt pripravena a hotovo 😀

@balinka tak nakupuj natajnasa🙂 kedy budes testovat? uz vo stvrtok?

ericka007
20. dec 2010

@alabu
Nie sedem, ale aj tak stále verím že ich nebudem potrebovať. Ja zatiaľ necítim nič ale mrcha má prísť zajtra. Tým že sa mi to posunulo o 5dní tak je možné že príde až v nedelu. A ty by si ju mala dostať niekedy teraz?

balinka
20. dec 2010

@alabu chcela by som vo stvrtok,to budem desiaty den,ale nervy mi uz pracuju na plne obratky 😲

alabu
20. dec 2010

@ericka007 ja by som mala dostat tak stvrtok-piatok....tak neviem 😒 to je vyborne ze nic necitis....mne bolo rano zase na vracanie...som si musela v aute otvorit okno 😨 ....tak mam z toho take divne pocity 😒

alabu
20. dec 2010

@balinka mi hovor 😀 a to som si myslela ze pohoda...mam za sebou 4xIUI a vtedy som to vobec tak neprezivala....ale teraz ked si predstavim ze som si pichala 28 dni....tak ti poviem ze opakovat sa mi to nechce 😢

ericka007
20. dec 2010

@alabu
Neboj všetko dobre dopadne a to že ti býva zle a bolí bruško, veď každá z nás je iná to nemusí ešte nič znamenať a ani neznamená. Veď sme nejaké bojovnice 😀 takže embrijká majú po kom byť 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre