Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

miskab
1. sep 2016

@clarissa77 ked dostanem rept tak skusim sa opytat tu na Mk ci nema niekto a predaj take lieky . dakujem 🙂

baby24
1. sep 2016

Babulky prosím vás Bol z Niektorej z vás mm na spermopacku?? Ak áno treba tam absenciu pohLavnu vlastne zisťuje sa tam iba či má nejaké protilatky proti spermiam dna v spermiach atď... 🙂

misela103
2. sep 2016

@miskab Dipherelline mam ja teraz plus gonal a luveris... teraz mam dlhy protokol... pri 1 ivf som mala soft puregon menopur a tretie si uz nepamatam...

miskab
2. sep 2016

@misela103 a kolko si platila za lieky ak mozem vediet ?

misela103
2. sep 2016

@miskab uz som ti to pisala ale 350,- EUR 😉

miskab
2. sep 2016

@misela103 dakujem 🙂

miskab
3. sep 2016

Babulky prosim Vas pozerala som si v elektronicke poste ze mam schvalenu ziadost a lieky tam mam napisame tieto prosim vas kolko budem za ne platit ?
DIPHERELINE 0,1 mg, plv iol 7x0,1 mg + sol.
FOSTIMON HP 75 UT, plv iol 10x75 UT+solv.
MENOPUR, plv iol 10 amp+ solv.

narciska3
4. sep 2016

Ahojte kocky, buduci tyzden ma uz caka odber vajicok. Prosim, ako to prebieha? Bude sa so mnou rano pred odberom este so mnou rozpravat lekar? Dakujem.

janula2003
4. sep 2016

@narciska3 dojdes na kolku ti povedia aj s partnerom, on odovzda materialle, ty si das pyzamko a chvilku si pospis, odoberu a ani sa nenazdas a si hore..chvilu s odpocines a dojde embryologicka, ona ti porozprava a ty jej povies co a ako chcete, potom bude mat instrukcie sestricka a za cca dve hodky po opu pojdes domov, len so sprievodom,,a to ke vsetko

narciska3
4. sep 2016

@janula2003 s doktorom teda nebudem pred zakrokom hovorit?

clarissa77
4. sep 2016

@narciska3 dnu ta vezmu asi okolo 8:30 - 9:00 a budes este cakat kym bude lekar volny. My sme tam cakali do 10:00 az potom nas zacali po jednej brat. Samotny odber trva asi 15 minut. Potom lezis chvilku na boku. Nesmies pit este asi 2 hodinky. A manzel bude mat casuuuu, tak nech si urobi nejaky program. Pustili nas okolo 12:30 domov.

clarissa77
4. sep 2016

@narciska3 nie, s doktorkou az nakoniec, pred odchodom.

janula2003
4. sep 2016

@narciska3 a naco potrebujes hovorit s doktorom?

sonulienka13
5. sep 2016

Takze dnes vysledky s genetiky na jednotku!!!! Len vrodená Trombofilia. Ktorá neovplyvňuje počatie. Inac vsetko v poriadku.Takze je to len v tej imunologii a v tých pozitivitach protilátok voči ovariam.tak hadam Prednison zaberie ako ma emoticon Šťastná som baby!!!!! Juuuj emoticon v stredu do GF s výsledkami a ak sa nezadari prirodzene tak v novembri KET 😘😘😍😍✊✊✊✊🍀🍀

narciska3
5. sep 2016

@clarissa77 Oki, dakujem a prajem vsetko dobre. 🙂

narciska3
5. sep 2016

@janula2003 🙂 iba som chcela vediet co ma caka.

janula2003
6. sep 2016

buduci tyzden mam ist na OPU a moj muz dnes dostal antibiotika...co teraz????? riesil to niekto?

misela103
6. sep 2016

@janula2003 tak predsa??? ohh :-/ skus volat do GF ved na to tam su

ria294
6. sep 2016

Ahojte, tak včera som bola na akupunktúru, že vraj som na tom po zdravotnej stránke dobre 😉 napichol mi aj bod na ušku, že vraj na plodnosť, napisal si nejaké semiačka atď na hormonálnu funkciu 😉 tak verím, že mi to nejako pomôže, dnes som volala do GF , že koĺko si mám pripraviť € ... lebo v piatok si idem po lieky na stimuláciu cca 750€. A výskedky HP po 3mesiacoch, čo som užívala dhea a ešte veĺa vitamínov k tomu sa mi AMH z 0,22 zvýšil na 0,3 a FSH z póvodných cca19,3 znížilo na 10,1. Tak sa už aj teším na stimuláciu a ivf 🙂

narciska3
6. sep 2016

@janula2003 Ahoj, prosím, môžem sa spýtať, čo Ti v GF povedali? Docela by ma zaujímalo, čo v takej situácii sa odporúča.

bubu37
6. sep 2016

Dievčatá,pobočka aj v Žiline
http://www.gyn-fiv.sk/zilina/

janula2003
7. sep 2016

@narciska3 cauko...no tak som sa dnes pytala, ked som bola na usg a doktorko, ze radsej nech si pride dat zmrazit spermie, kym tam dole este antibiotika nedosli, aj ked si mysli, ze by to nemal byt problem, lebo ich bere na mandle, ale pre istotu, nech dojdeme...

sonulienka13
7. sep 2016

Ahojte babulky emoticon takze dnes návšteva GF dopadla super.Na budúci mesiac začíname emoticon na KET!!!!!! Budú sa vkladať 2 embryka-5 dňovej blasty.ak prežijú rozmrazenia.a ak to nevyjde,tak v novembri hned na druhe IVF.ale dufam ze nebude treba 😉drzim Vám všetkým tiez palceky!!!!👍🍀🍀🍀🍀✊✊✊

clarissa77
7. sep 2016

@sonulienka13 o kolkej si tam bola, ze sme sa nestretli? Tak budem drzat palce ✊🏼✊🏼

sonulienka13
7. sep 2016

@clarissa77 zlatko na 13:15 som bola.aj ja som ta vykukala a nic ☹ dakujem zlatko.aj ja tebeeeeee!!!!!😘😘😘😘✊✊🍀

mkatkam
7. sep 2016

Ahojte baby,vypada to tak ze mi prva injekcia vyjde na buducu sobotu. Potrebovala by som,aby mi aspon prvu pichla odbornicka. Neviete,ci pichaju aj cez vikendy? Volala som tam poobede viackrat na to sestrickovske cislo a nikto to nebral.. Skusim asi zajtra znova.

clarissa77
7. sep 2016

@sonulienka13 ahaaa...to som uz bola doma 😉

misela103
9. sep 2016

Ahojte baby ja este stale pycham vcera som bola na kontrole podla vsetkeho buduci tyzden odber a mne dr povie ze su stale v stadiu prebudzania vsetky su male len jedno jedine je vacsie aj to je na hranici ☹ som zvedava co bude cez vikend musim ist na kontrolu nadramec...

mkatkam
9. sep 2016

@mkatkam caute,tak mi povedali,ze ak prva injekcia vychadza na vikend a treba ukazat ako sa to namirsava, tak treba prist v piatok. Ze tak to robia bezne. Len pisem aj ostatnym,aby ste vedeli.

janula2003
9. sep 2016

@mkatkam daj su youtube a nepotrebujes nikam chodit, nie je to nic zlozite, netreba z toho robit zas taku vedu, pichas to len do tuku pod kozu nie do zily :D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre