Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

jujulinka
21. feb 2012

@katla dakujem za povzbudenie...musim sa k tomu uz odhodlat 🙂 Chystas sa na dalsie, alebo mas zmrazene embrijka?

katla
21. feb 2012

@jujulinka Ked aj pises, ze mas recept, tak sup este dnes do lekarne 🙂 Ja som si aj sama pichala, neni to nic strasne. Ani to neni citit. Moj manzel sa najviac bal, ze budem naladova, ale ja som bola pokojna asi ako pri menzese nie 🙂 Nam ostali zmrazenych 8 hraskov, tak o mesiac by som chcela zacat s KET. V pondelok idem na konzultaciu, tak uvidim co p. Harbulak povie.

jujulinka
21. feb 2012

tak drzim palce, 8 je super 🙂

katla
21. feb 2012

@jujulinka Dakujem. Ano 8 je super. Dufam, ze sa dobre rozmrazia. Teda staci 2 a tie uz nech vydrzia u mna 9 mesiacov.

jujulinka
21. feb 2012

tak tak, no snad nam to vsetkym vyjde 🙂

elise
21. feb 2012

@tinasc skus nasivin sirup je dobrý na nádchu a je to bylinkove mne to do 2dni vždy prejde🙂

danka483
21. feb 2012

@nr_martinka no mi čakáme každou hodinou už by som to mala rada za sebou 😵

nr_martinka
21. feb 2012

@danka483 tak ti drzim palceky aby to vsetko dobre dopadlo.a aby si to mala uz za sebou🙂

ivka3901
21. feb 2012

ahojte baby,no čítam vás a skoro samé tehuľky.já čakám na menzes a mám ísť na hormony nejaké do blavy na krvičku potom sa objednať na konzultáciu a uvidíme čo dalej,ale problém je v tom,že tá mrška nechodí a stále nechodí a už som z toho nervozna 😖

ivka3901
21. feb 2012

@elise držkám palčeky

ivka3901
21. feb 2012

ešte som zabudla,že beriem už skoro 2 týždne prednison a možno to trošku odiaľilo menzes može byť?podľa vásmáte niektorá s tým skúsenosti?
a inak tak potichúčku vám závidím ten veľký počet embryjok,lebo já som mala zakaždým len 2 a žiadne zamrazené ☹

st2
21. feb 2012

kocky tak uz onedlho ma to caka, dnes mi volali z car ziadost mame scvhalenu, v utorok idem na konzultaciu a vobec neviem co ma caka, mam tak trochu aj strach z toho celeho vsetkeho okolo a samozrejme milion otazok okolo

ivka3901
21. feb 2012

@st2 to je super neboj zvládneš to 🙂 aj my sme boli z toho mimo,ked sme išli na 1 krát,veľa krát sme nevedeli čo máme skor vybaviť,ale nejak sme to zvládli 🙂

st2
21. feb 2012

@ivka3901 a treba aj nieco vybavovat 😕 ja fakt neviem co ma caka, a mozno sa vam budu moje otazky zdad aj hlupe ale tak kto sa nepyta nic nevie 😀

tinasc
21. feb 2012

@ivka3901 mne pri prednisone prišiel menzes normálne... takže tak... no a tie embryjká, mne ani pri prvom cykle, ani pri druhom cykle ivf nezostali žiadne embryjká na zmrazenie....

danka483
21. feb 2012

@tinasc ahojky a kedy ideš testovať?

ivka3901
21. feb 2012

@tinasc tak to sme natom rovnako a ten menzes ved uvidíme kedy príde.....a možem sa spýtať ten prednison ti pomohol?koľké IVF si podstúpila teraz?3? sory,ale mám v tom chaos trošku 🙂

ivka3901
21. feb 2012

@st2 no to ti poviem pán alebo pani dochtorka kludne sa pýtaj a zober si debilníček 😉

tinasc
21. feb 2012

@ivka3901 druhý cyklus ivf 🙂

tinasc
21. feb 2012

@danka483 všetko dám včas vedieť 🙂

katla
22. feb 2012

@st2 Takze zacinas? Super! Drzim palce. Kludne sa pytaj aj milionkrat to iste. A na konzultaciu ked pojdes, tak si otazky pred tym aj na papier napis lebo ja zo skusenosti viem, ze najprv plna hlava otazok a polovicu vzdy zabudnem 🙂

st2
22. feb 2012

@katla jj no uvidime aky protokol mi daju, a z toho som tiez jelen ze kedy na ktory zacina, v utorok mam konzultaciu tak mi vsetko povedia

katla
22. feb 2012

@st2 Jasne, tam Ti vsetko povedia. Ja som mala dlhy protokol a ked mi Harbulak zacal rozpravat co kedy, kolko,.... tak som na neho kukala jak puk, ale zapamatala som si zaciatok a potom mi vzdy po odberoch povedali ako dalej.

st2
22. feb 2012

@katla a ked si teda mala dlhy to si na aky den cyklus zacinala

vvia
22. feb 2012

@st2 ja idem v stredu, idem prvykrat na ivf tak som tiez zvedava ako to prebieha, kedy zacnem pichat a tak. dufam, ze to stihnem uz na buduci mesiac, kedze mam uz vsetko , vratane schvalenej ziadosti. inac baby ktore to citate. Dr. mi dala Duphastone na 3mesiace, mam len mesiac za sebou. ona si myslela, ze to bude dlhsie trvat kym mi pridu vysledky z genetiky, ale poponahlali sa. Dufam, ze nebude trvat na dobrati. ja uz chcem ist na umele ☹ uz sa neviem dockat, cim je to blizsie tym som nedockavejsia

vvia
22. feb 2012

@katla mozem sa spytat ktrory den cyklu si zacinala? myslim ten dlhy protokol a kolko to trva? mna to teraz vsetko caka...v stredu uz by som mala vediet, teda buducu

st2
22. feb 2012

@vvia no a ja vutorok a tiez prvy krat IVF, no takze zaciname tak nejak spolu 😝

katla
22. feb 2012

@st2 24 DC som tusim zacinala. Ale to Ti vsetko povedia, kazda mame inak.

vvia
22. feb 2012

@st2 ja som uz mohla byt trosku dalej lebo ziadost mam schvalenu uz 3ti tyzden, len som cakala na vysledky z genetiky a potom Dr.Stenová nemala voľné termíny atd. atd. tak snad sa uz k tomu dostaneme, len neviem co s tym Duphastonom....

st2
22. feb 2012

@vvia jeee aj ja chodim k stenovej, a uvidis ved ti povedia co a ako

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre