Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

bubinko1506
10. feb 2016

@pauliq ahoj, ja som predtym chodila do Ferticentu a odtial som presla do GF k dr. Behunovej. komunikacia je super - vsetko mi vysvetli, v pohode odpovie, mozno som vynimka, ale mam pocit, ze ma snahu prist na pricinu problemu, preco ivf nevychadza
preco to nejde prirodzene vieme, s tym sa neda nic robit, genetika nepusti.

ouroboros
10. feb 2016

@pauliq aj ja som odišla z Ferticentu a neľutujem. Akurát,že GF je oveľa drahší

siinda
10. feb 2016

@miskab ja idem už zajtra , ale este stale malu kojim tak neviem co mi povie. My nemame zmrazene nič,,tak dame jeden pokus a uvidime,,držim palce a daj vediet

miskab
10. feb 2016

@siinda jasne dam vediet, daj aj ty vediet ako si dopadla. 😉 drzim palceky tak idete cele IVF od zaciatku?

misela103
11. feb 2016

Ahojte 🙂 ano ... ale vylakalo ma to ... a uz to mam potvrdene je to v poriadku nieje to vobec problem 😀 a tak ja taka co furt stresujem... 😝 zajtra volam do GF a cez vikend 1 kontrola 😉 uz sa nevieme dočkať ... Krásny deň

janaplt
11. feb 2016

Ahojte, aj my chodíme do gynfivu už nejaký čas 🙂 a ideme v pondelok na prvu konzultaciu k IVF. Co nas čaká? predpíšu mi lieky a tak? som nedočkava 😀

gwendolyn
11. feb 2016

@janaplt ak mate už schvalenu žiadosť z poisťovne, tak už ti predpiše lieky a všetko ti vysvetlia, kedy začať pichať, kedy prísť na kontrolu a tak... ak žiadosť ešte nemate, tak vypišete a ešte si chvilu počkate 🙂

janaplt
11. feb 2016

@gwendolyn no žiadosť už našťastie schválenú máme :D Ďakujem za info 🙂

janie7
11. feb 2016

@ouroboros No moja polovicka tvrdi ze ma podobnu "dietu" formou delenej stravy: zemiakovu kasu v kuchyni a rezen v obyvacke 🙂 No ale sranda je, ze ta moja bez ovocia a zeleniny vazne zabrala 😉

katka17044
11. feb 2016

ahojte prosim je tu niekto kto mal robenu genetiku embryok viete mi povedat co sa da robit s tym ze mi pri jednom chybal chromozom 15 a pri druhom chromozom v mozaike? dakujem

ouroboros
11. feb 2016

@katka17044 to ti musí povedať jedine embryolog a nie holky vo fóre,prepáč

katka17044
11. feb 2016

@ouroboros som myslela ze niekto sa tu najde kto ma s tym istym skusenost... uz som dohodnuta na konzultacii z genetickou ale keby ma s tym niekto skusenost a ako mu to dopadlo bola by som rada

ouroboros
11. feb 2016

@katka17044 tak nech ti to dobre dopadne,drzim palce

katka17044
11. feb 2016

@ouroboros dakujem no uz je toho na mna dost.... budem musiet zase dalsie ivf a vsetko odznova :(

ouroboros
12. feb 2016

@katka17044 a nerobili vám nejakú genetiku spermií alebo iné vyšetrenie ešte pred IVF? Veď uvidíš,čo ti povie geneticka,prečo to tak bolo a aké sú možnosti. Prajem veľa síl

katka17044
12. feb 2016

@ouroboros genetiku spermií ešte nie, práve to, že by som chcela vedieť, či sa dá zistiť či je problém vo vajíčkach alebo spermiách alebo v tom keď sa spoja... tak uvidím, čo nám v pondelok povie

pauliq
12. feb 2016

Dobry den/ ahojte.
Ja by som sa iba chcela podakovat. Vzdy ked pridem do CAR tak som cela hotova lebo sa strasne bojim odberu krvi. A teda neviem ci je to na mne vidiet ci som taka biela ale vzdy, kazdu navstevu sa niektora z Vas na mna usmeje a doda mi tym neskutocne vela energie 😊
Ked som bola prvy krat nevedela som kde je sever a tiez mi vysvetlili ze iba cakam do radu na krv. Su to uplne malickosti ale dokazu neskutocne pomoct.

Dakujem 😊

mamartinka
12. feb 2016

@pauliq to tu o com tocis s tkymito problemami.

ouroboros
12. feb 2016

@mamartinka to TVOJA reakcia je dosť neadekvátna,nemyslíš? Každá si tu prechádzame svojim trápením a úsmev a milé slovo vždy dobre padnú.

mauerka
12. feb 2016

@mamartinka slova ako "asertivita a inteligencia" ti asi nic nehovoria, ze?
Komu pomohol tvoj koment? Dievca mozno dnes preziva tazke chvile a myslis, ze si jej tym "pomohla"?
Normalne sa za teba hanbim.

pauliq
12. feb 2016

Dovidenia
Prepacte ak sa to niekoho dotklo, nemyslela som to zle.... A vsetko dobre Vam prajem ....

mauerka
12. feb 2016

@pauliq ale prosim ta, nie TY sa tu mas ospravedlnovat, takze sa "neluc" 🙂

stanka2612
12. feb 2016

@mamartinka prepac ale nevidim zmysel tvojho komentara,je to krasne,ze sa pauliq takto pekne podakovala "nam babam z gyn-fivu" za zdvihnutie nalady,ked ide na vysetrenie.mozno aj ty si vtedy sedela v tej cakarni... a to ani nevies,ze dnes preziva tazky den (pozri temu "cakanie po embryotranstere")...tak nabuduce skus nebyt hned utocna,aby sa ti to nahodou raz nevratilo...a tebe @pauliq zelam vela sil 🙂 🙂 a neluc sa s nami 🙂

koka231
13. feb 2016

@mamartinka takyto komentar si si mohla nechat pre seba

misela103
15. feb 2016

Ahojte baby včera prvá kontrola... bol tam haburlak.... bol velmi milý 🙂 hovoril že som typ pacientky u ktorej bude platit pravidlo pomaly dalej zajdes... ale ze je to na dobrej ceste 🙂 a na ultrazvuku videl folikuly a najvacsia mala 13. a vcerajsu davku puregonu mi zvysil no dnes je uz nizsia a pribudol mi menopur a cetrotyd.... tie zacnem pychat dnes v stredu dalsia kontrola 🙂 prajem pekny den 😎

lucecita25
15. feb 2016

@misela103 ja tiež idem v stredu do Gyn-fivu za Harbulákom 🙂 ale až poobede na 14:00, idem na konzultáciu, keďže mi IUI 2x nevyšlo ☹

misela103
15. feb 2016

@lucecita25 ja idem na kontrolu rano kedze mi budu brat zas krv... nezufaj.... sak ani ja neviem co ma caka... to nevie nikto... ale ja si myslim ze pre kazdeho je tu nadej... a treba verit... aj ked obcas prepadnes panike spomen si preco to robis... mozno to nevyjde na prvy ani druhy krat... ale raz sa to podarit musi... je to moj nazor... aj ked som len pri prvom stimulovani.... este nepoznam ten pocit ze sa to nepodarilo.... to je pravda... ale raz raz to isto prijde... neboj vsetko dobre dopadne 🙂 hlavu hore...

inak baby neviete mne povedal haburlak ze si mam davat jednu ampulku aj menopur aj cetrotid... a tu vodicku co je ku kazdemu mam zamiesat s tym praskom celu??? 😵 😝 😕

misela103
15. feb 2016

Ešte som zabudla neviem síce či si to mam spajat so stimulkou ale vcera som mala tu vyssiu davku puregon a vecer ked som si lahla spat som citila v oblasti na prsiami taku bolest a ked som si tade prechadzala rukou dost to bolelo.... 😕 😖 moze to byt z tych hormonov??? ma stym niekto skusenost?

lucecita25
15. feb 2016

@misela103 ďakujem za milé slová, si zlatá 🙂 Jasné, vždy treba veriť...síce prvej IUI som moc neverila, že to vyjde, no pri druhom pokuse som verila moooooc-moc a vidíš...si hovorím, že asi moc "tlačím na pílu", asi až príliš intenzívne to chcem a preto to nevychádza 😒
Ja som mala obidve IUI v spontánnom cykle, keďže ovulku mávam. No som veľmi zvedavá na čom sa v stredu s dr dohodneme 😀 Dúfam, že budem môcť ísť na ďalší pokus, prípadne dva pokusy ešte.

zuzsat
15. feb 2016

@lucecita25 na IUI mozes chodit az do prechodu 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre