Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

majkulik
15. júl 2013

@sizo aj mna je z toho smutno ☹ tieto posledne 2 tyzdne su na H... pekne sa precisti, oddychni si a ja by som skusila Brno. Sestra mi robi na gynde a hovorila, ze tam sa dockali aj take pary, kde to bolo ze uplne zle. myslim na teba. . . drz sa

nr_martinka
15. júl 2013

@zalucia aj mne vysli testy ok aj tak ma poslali na amnio a pritom v rodine nic nemame.Len pre vek ze treba a tak som odmietla.

blavabla
15. júl 2013

@sizo babulka drzkaj sa....

sizo
15. júl 2013

@vodnari Ja viem moja, dakujem🙂))

sizo
15. júl 2013

@majkulik Dakujem mojko🙂))
Ja viem, ja som tiez pocula len dobre na Brno, ale este hovorili aj Gyor v Madarsku.Ja s madarcinou nemam problem, tak sa uvidi....ale tento rok si dam pauzu🙂)

sizo
15. júl 2013

@blavabla Dakujem moja.-)))

matka177
15. júl 2013

@petkaa28 Ahoj ako pokracujete?

majkulik
16. júl 2013

@sizo Brno ci Gyor . . . treba trochu vypnut a potom sa do doho opat pustit. rozmyslala si nad darcovkymi vajickami?

zalucia
16. júl 2013

@nr_martinka mne povedali, že amnio neodporuča, ani kvôli veku, bola som v Trenčíne, my sme počali prirodzene, a dobre si urobila, že si neišla, je tam nejaké percento riziko

sizo
16. júl 2013

@majkulik Taaak.Vypneme si .oddychneme a potom sa pustime dotoho🙂.Nie ja som povedala ze chcem svoje.Akosi sa mi nezda tie darcovske☹.To nie su moje geny.Nemam nic proti tomu ked si davaju ale ja nie☹Svoje je svoje.Ja som vravela ze ani adoptovat nebudem.Mozno po par rokov zmenim nazor...

majkulik
16. júl 2013

@sizo chapem to. Kazdy ma na to svoj nazor. ja osobne tiez neviem, ci by som do takeho niecoho sla- alebo darcovske spermie :-/ aj ti povedali, preco sa neujali? od coho to zavisi?

vodnari
16. júl 2013

@sizo presne ako hovoríš...my sme sa trápili 10 rokov a tiež sme si povedali že keď nám nieje dopriate svoje tak nič. Každý má nato vlastný názor ale my sme rovnako nad tým rozmýšlali.Verím tomu že sa ti to podarí. Držím palčeky. 😉

lesik
16. júl 2013

Babulky,mam za sebou druhe IUI.Ale mam z GinFivu take zmiesane pocity.Neviem to presne popisat,ale pride mi to tam,ako keby to vsetko brali ako na beziacom pase...Hlavne zaplat a chod...Chodim k Harbulakovi a ten mi ani neoznamil,ze mi narastol myom.No zvlastne,vzdy ma pozeral.Teraz ked maL Harbulak dovolenku,som sla k Drabekovi a ten mi to oznamil,ze mam 1,5 cm myom.Ja viem,ze to Harbulak mohol prehliadnut,ale sakris ked si platim za kazde vysetrenie,tak ocakavam aj adekvatnu starostlivost...Mate aj vy podobnu skusenost ci je to vyplod mojej fantazie?

stanka810
16. júl 2013

@lesik moja ja som tiez chodila k harbulakovi a vzdy som mala ten pocit ze sme len tovar...zaplat a dalsi prosim...mne prave druhe IUI vyslo a prve tehotenske sono mi robil prave drabek a to bolo hrozne...neotocil mi monitoer...somral si pod nos dve vety a bola to moja posledna navsteva gf a ani mu buuu ze nech sa dari a dakujeme ze ste k nam chodili

lesik
16. júl 2013

@stanka810 Ano to je to nepochopitelne,ze z nas ziju a takto sa spravaju.Nie vsetky mamicky maju na navstevy takychto centier,niektore odkladaju kazde euro,aby mohli navstivit CAR.Ved tie platby su nekrestansky drahe a clovek by cakal iny pristup...
A mozem sa ta spytat nieco?Ja som mala IUI robene vo stvrtok.Od vcera mam take divne krce,ako pred menzesom.Ked si vkladam Utrogestan,mam na aplikatore trosku krvicky.Nikdy som to nemala.Mam si zavolat do GF?
Dakujem ti velmi pekne a pekny den zelam.

stanka810
16. júl 2013

@lesik fuuu toto ti neviem poradit...ja som ziadnom IUI nespinila...ale vela bab ano ak im tak nieco podrazdili...ale to tak prve dni...ja som pri tom druhom uspesnom mala hrozne bolesti podbruska na 9. den...skus zavolat do gf ci to je ok

stanka810
16. júl 2013

@lesik fuuu toto ti neviem poradit...ja som pri ziadnom IUI nespinila...ale vela bab ano ak im tak nieco podrazdili...ale to tak prve dni...ja som pri tom druhom uspesnom mala hrozne bolesti podbruska na 9. den...skus zavolat do gf ci to je ok

nr_martinka
16. júl 2013

@zalucia no vidis a tu v nr som podpisovala papier ze odmietam.a ked som lezala na gynde na oddeleni tak strasne vela bab na to islo.

dadenka111
16. júl 2013

@bimbo37 jeej gratulujem. este teraz si spominam aka som bola straaasne nervozna kym som cakala v cakarni na potvrdenie srdiecka. vela zdravicka a bezproblemove tehulkovanie prajem. 😉

bimbo37
16. júl 2013

@dadenka111 dakujem moja. pevne verim, ze tento krat uz bude vsetko ok.

sizo
16. júl 2013

@majkulik Nie moja, nic nepovedali.-(((((Ked pojdem na kontrolu, tak sa spytam, ked mam vysledky dobre....

dadenka111
16. júl 2013

@bimbo37 to bude dobreee. nesmies o tom vobec pochybovat. 😉 aj nas krpec bol velky bojovnik a na zaciatku to aj s komplikaciami zvladol. druhy krat ani ty nemozes cakat taku smolku. drzte sa!! 😔
a kludne potiahni s utrosom az do 11-12tt. ja som po potvrdeni srdiecka hned nevysadzala ako mi napisali. od usg som brala po konzultacii s mojou gyndou 2x2tbl. do konca 12tt 😉

sizo
16. júl 2013

@vodnari Ja som sa sama rozhodla takto, ako moj muz nepovedal nic, nechal to rozhodnutie namna😀DD
Proste ja som povedala, ked to nebude, tak to nebude.Nebudeme ani 1 ani posledny, co nemaju dieta.Sice muz ma z 1.manzelstva jednu dceru, takze budem sa tesit potom z vnucat🙂)))

sizo
16. júl 2013

@lesik Ahoj, no ja si myslim, ze vela bab ma taky nazor.ja som si myslela, ze ked platime, tak by sme mali dostat viac.......a tym nemyslim lizanie riti-ale co sa tyka vysvetlenia a starostlivosti.Ja som uz z GF skoncila, este posledky raz pojdem na konzultaciu a nabuduce uz pojdem niekde inde🙂))

bimbo37
16. júl 2013

@dadenka111 dnes som bola u svojho a presne na tom sme sa dohodli, ze od dnes 2x2 utros do konca 12tt a estrofen 2x2 este dva tyzdne a potom ho vysadime. a flaxiparin asi do konca, uz teraz mam cele brucho dopichane, tak dnes mi povedal, ze mozem aj do stehna, tak od zajtra ideme na stehno, hehe. ja o tom ani len nepochybujem, ze by to nemalo dopadnut dobre😊. a ty ako? vsetko ok?

majkulik
16. júl 2013

@sizo do kelu. ☹

sizo
16. júl 2013
majkulik
17. júl 2013

@sizo
@stanka810
my chodime k dr. Behunovej. Neviem, ci je to tym, ze sa pytame ako dementi alebo nasimi vystrasenymi ocami, ale ma na nas velmi velku trpezlivost, vsetko nam vysvetluje krok po kroku. aj ked kym sme sa tam dostali, tak to boli peripetie a ta zenska na telefone bola velmi neprijemna (presuvali nam termin)
ale nemali by sa tak spravat ako tu pisete. mne to tak pride akoby sa nevedeli vzit do tej zeny, ktora ma problem a musi ist na taketo ukony, aby mala babo. akoby nevedeli ake je to tazke - ci financne alebo psychicky. trochu ucty by naozaj nezaskodilo. a aj to, co prezivame, bude vsetko v poriadku? podari sa to? vsetky tie hormony a vsetko co prinasaju . . . .
zvyseny adrenalin je lepsi ako ranna kava

vodnari
17. júl 2013

@majkulik Ja chodím tiež dr. Behúňovej a sme s ňou nadmieru spokojný.....je veľmi milá...keď sa smejem smeje sa so mnou a keď plačem tak plače so mnou...je veľmi ľudská a chápavá.

majkulik
17. júl 2013

@vodnari no hej, naposledy som ju pocula az von ako sa na mne smiali aj so setrickou. ale to sa necudujem, lebo tie lieky so som v sebe mala so mnou robili kraviny. . . na prvy krat a pohlad som z nej mala zmiesane pocity, ale jej pristup ma velmi upokojil.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre