Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

och
1. jún 2009

nooo priznaky absolutne ziadne 😀
som bola vonku v sobotu a prisla som o jednej domov 😵 😵 😵 skoro som skoncila na diskoteke 😕 xixi sme sa nadajali nealko drinkami jedna basen a nasmiali az mam krce v licach este teraz 😀 😀 aj som si brigadicku zohnala nech nesedim doma 😀 😀 😀
no a stavba asi tak ze sme si konecne vybrali dom a dnes idem za architektom nech to hodi na papier aby sme mohli zacat 😀 😀 😀 😀

krakulka
1. jún 2009

Nasich 5 embrii sa po PK zastavili vo vyvine. ☹ Mame zmrazenych 5 embrii hned po ICSI. Tak aspon nieco.

och
1. jún 2009

krakul nechcem byt hlupa ale dve deti ti nestacia? 😀 😀 😀

mayka
1. jún 2009

krakulka, aj 5 deti staci, no nie? Ste aj tak bohati. 😉

sylvyka
1. jún 2009

krakul hore hlavku 😉 tie v brusku su tie prave 😉

mayka
1. jún 2009

och no pekne. Od mala tie deti ucis hyrit. Ale ved nech vedia co ich caka. hehe
No idem trosku pracovat lebo je to so mnou viac ako zle.
Zatial papa

krakulka
1. jún 2009

Dakujem Vam babule, lebo ma muz teraz vobec nepodporil. Vraj, ze zla sprava.... No este ten jeho pesimizmus mi chyba.
Ja si tiez hovorim, ze tie v brusku su tie prave. Teraz budeme mat dve deticky a za rok - dva si prideme pre dalsie do GF. 😀 😀 😀 Som rada, ze vas tu mam. 🙂 🙂 🙂
Och, jasne, ze stacia, aj ked chcem tri, ale uspokojim sa s dvomi. 😝

och
1. jún 2009

mnaaaam papam langos so smotanou syrom a kecupom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 mnaaaaam

och
1. jún 2009

nooo a kde ste vsetky zrazu zmizli? 🙄 dnes budem strasne vela upratovat 😝

krakul asi aj ja spotrebujem vsetkych mrazacikov a uvidime kolko ich bude 😀

sylvyka
1. jún 2009

no och ja by som na tvojom mieste neupratovala
no ja neviem ci spotrebujem vsetkych este 8 ma tam caka ale budem sa snazit 😉

krakulka
1. jún 2009

Och, robis chute 😀 😀

krakulka
1. jún 2009

idem na chvilu von, asi bude prsat, ale to nevadi 🙂

corinne
1. jún 2009

Ahojte pipiny.No u mna zacali nevolnosti ale zatial nevracam,ale otvorila som kos a manzel tam hodil niejaky obal z niejakeho silne zapachajuceho syra ☹ ale zadrzala som to 🙂 Och zajtra ides o ktorej hodine?Budem drzat palce.Je tu niekto kto bol 14den po ET na krv a o tyzden opät?Sondujem ci naozaj bude 2,lebo na inom fore je kocka co mala hcg1620 ale prirodzene a je len 1 a ja som mala 16den 1219hcg.Myslite ze je niejaky rozdiel v tabulkach ci IVF alebo prirodzene?V Blave som si vyhladla kocik ale len pre jedno,tak mam dilemu,kde supnem to 2 babo 😀 Prajem vam dobru chut 🙂

och
1. jún 2009

sylvy keby si videla co tu je za strasny bordel 😝 😝 😝 aj seba musim dat dokopy 😝 hlava mastna, obocie ako breznev no fuj 😝 😝

krakul a na olovrant budu slivkove gulky so struhankou 😀 😀 😀

sylvyka
1. jún 2009

corine ja myslim ze jedno a dobre uchytene 😀
och no a manzel?

corinne
1. jún 2009

Och odloz mi aspon 4gule,startujem 😀 cakaj ma.Akurat som hovorila manzelovi,ze ked to bude tak dalej pokracovat tak ma trafi,kazde 3 hod.mam chut na nieco ine 😀 vcera na obed segedinsky s knedlou,o 15h hranolky s majonezoua kecupom 🙂 o 17h cestoviny s omackou bolognes,3 nektarinky 🙂 preboha ked budem pokracovat tak tak sa doplazim aj k 100kg 🙂 takze babätko/a budu mat krasnu tucibombu maminku 😀 Ja sa bojim aj tesim na UTZ v stredu,len neviem ako zvladnem cestu vlakom 30min a este k tomu vstavam o 5.45 ☹

corinne
1. jún 2009

Sylvyka preco si to myslis?ale ja som bola na kontrolnom odbere 23den po ET a hcg som mala cez 17 tisic 🙂 a sestricka ceska co robi v Care tak mi povedala ze je to super vysoke,tak preto mam pochybnosti

sylvyka
1. jún 2009

corine aj ja som musela vstavat o pol piatej ked som chodievala do gf a to bola zima a tiez vlacikom a pozri ze 18 tt 😉 a tes sa na utz bude to neskutocne jeej aj ja idem v stredu na utz a do poradne som zvedava ako sa dari malinkemu 😉 dufam ze dobre lebo 2 dni citim ze tam ozaj je 😀

sylvyka
1. jún 2009

pockaj corine idem sa zahrat na detektiva 😉

och
1. jún 2009

corine ahoj 😀
ja si tiez myslim ze mas len jedno 😉 ty si mala 16 ET hcg 1219 a ja na 14 den ET hcg 2924 a mam dve 😀
ono hcg rastie dost dlho a maximalna vyska tusim 70 DC kedy uz nerastie je niakych 450 000 hcg 😀 😀 takze bez paniky 😀 😀

sylvy manzel eee to si radsej urobim sama 😀 😀

sylvyka
1. jún 2009

28 den je horna hranica az 56 500 a hcg rychlo stupa 😉 ale ak budu 2 tak sa budem tesit s tebou 😉 😀

corinne
1. jún 2009

dakujem za info a pekny den neviem ako je na SK ale tu u nas svieti slnko ale je silny vietor ☹

sylvyka
1. jún 2009

tu vobec nie je pekne ☹ aj ja ti prajem krasny dnicek papa a ozvi sa v stredu 😉

och
1. jún 2009

dokelu zase mam o kiloviac 😀 😀 ze 64,3 kg 🤐 mala by som prestat zrat 😀 😀 😀

sylvyka
1. jún 2009

ha och ani nepoviem kolko mam ja 😀 ale o vela vela viac

och
1. jún 2009

oktak si idem dat este jeden langosik 😀 😀

mayka
1. jún 2009

och nerob fory, ved si ako madarska vyzla. 😀

ja mam uz teraz 68,5 kg. Na vysku 168 cm je to veeeela. Ale co uz sa chovori ze dobreho vela nenarastie ale ja tvrdim opak. 😀

baby som dostala chut na bic mac tak som si isla kupit do mc donaldu a k tomu colu a jahodovy sejk a ako som ja blondina vystupovala v praci z auta tak sa na mna ta kola vyliala a sejk zostal na dlazbe. Taku chut som na neho mala. SOm zahresila ako pohan a bolo. Cele gate mam mokre od koly a este ja do topanok sa mi vylialo.
😠 Niekto mi to urcite zavidel. ☹
Teraz snivam o tom jahodovom sejku za 1,5 eur. 😢

mayka
1. jún 2009

ach mam to ja ale zivot. 😀

och
1. jún 2009

mayka 😀 😀 😀 😀 ja som v stave takom ze by som ten sejk zo zeme slamko chlipala 😀 😀 😀

sylvyka
1. jún 2009

no presne ja by som bola schopna och urobit to iste a este si ist kupit novy 😀 so zufalym vyrazom by som tak aj dobehla

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre