Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

och
1. jún 2009

inak damy vsetko naj k dnesnemu krasne dnu 😀 😀 😀

sylvyka
1. jún 2009

och podobne 😀

mayka
1. jún 2009

och mala soj 100 chuti to nejako nazhrnat do toho pohara. Ale videli ma kolegovia. tak som si to nemohla dovolit. Ale aspon to po mne splachli vedrom vody. 😀

och
1. jún 2009

😀 no aky zlaty 😀 😀 😀
prave ma prvy krat naplo 😲 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mayka
1. jún 2009

och langos je tazky, a gratulujem k tehu priznaku

ja mam zato ten mc dnald este stale v krku a nie nei stravit ho. Sakra tak mi treba nenazranej. 😀

sylvyka
1. jún 2009

dnes nas tu je akosi menej kde su vsetky ? 😉

och
1. jún 2009

fuj damy ale fakt to tu zanedbavame 😠

krakulka
1. jún 2009

No kde ste? Ja som tu. 😀 😀 😀 Som bola v meste a na trhu som si kupila mlady hrasok. 😝 Teraz som si uvarila cesnacku, este si spravim dobry salatik a ako dezert si dam hrasok. Mnam. 😀

och
1. jún 2009

krakul prilis vela zeleniny na moj vkus 😀 😀 😀 😀 😀

pojdem aj ja do toho mcdonaldu na cokoladovy sejk 😀 😀 😀 a rovno si aj auto upracem 😝 po roku 😝

krakulka
1. jún 2009

Och, to nebyva casto. Ale ked pojdes do mcdolnaldu, dala by som si cheesburger, hranolky a van. zmrzlinu s cokoladou. ☹
Baby, vy mate taku vyhodu, ze mate v meste McD. ☹ ☹

krakulka
1. jún 2009

Tak dobru chut Och. 😀 😀

nelly3
1. jún 2009

ahojte 🙂 dakujem za rady, som objednana drabekovi na buduci tyzden, ako to bude prebiehat? 😵

och
1. jún 2009

no takze takto som skoncila : double cheesburger, mc fish, mc chicken, hranolky kecup kola a cokoladovy sejk 😲 😀 😀 😀

chruminka
1. jún 2009

ahojte

mayka tie tlaky v podbrusku mavam este stale aj ja niekedy mam pocit ze uz uz explodujem a doky na kramaroch sa na mna nechapavo skeril,ze co si myslim,ze vsak su tam dve tak sa to tam natahuje roztahuje ....
ale je pravda ze v robote za compikom mi byvalo evela horsie!!!Mne je najlepsie ked vylihujem na gauci s nohami hore alebo ked chodim

Krakulka my sme mali len 5 oplodnenych embryjok dve nam vlozili po PK a ostatne s zial zastavili vo vyvoji takze mrazaciky nam neostali,ale ani ich nebudeme potrebovat tak ako ich nebudes potrebovat ani ty!!! 🙂

och ked si uz pisala o tom obocku ......tak ja som si uz cca 4 mes.nefarbila vlasy vyzeram ako bosorka uz by sa veru aj ostrihat patrili a o obocku ani nehovorim odkedy odisla moja kozmeticka na matersku a ja som tehu tak chodim po svete ako strasidlo,ale uz sa tiez chystam daco s tym urobit.... 😀

Corine ja som na zaciatku musela stale a vela jest....som bola normalne v soku ze kolko sa do mna zmesti a najhorsie bolo vymyslat ze co jest aby sa to neopakovalo,bola to hruza kedze som musela jest kazdu hodinu!!!!!
A to som este schudla 2kg a ani som nezvracala,a teraz papam uz trosku menej ale ovela viac ako ked som nebola tehu a stale neviem pribrat stale sa motam okolo tej mojej vahy 57kg ,uz sa aj zacinam bat ci je to ok

Inac babulky v piatok vecer som prvy krat citila v bruchu na pravej strane take jemnulinke steklenie akoby mi mravce behali pod kozou a zevraj to su uz deticky 😵,odvetdy este par krat posteklili ale ci je to naozaj ono to neviem

och
1. jún 2009

chrumik ahoj 😀 no gratulujem konecne si ich aj citila nie len videla 😀 😀 😀

nelly no pridete tam aj s partnerom a budete sa rozpravat o problemoch kotre mate a poznate, o tom cim ste si uz presli a ake testy po pripade mate za sebou a mozno ta drabek posadi aj hned na kozu a urobi ti utz po pripade niake vytery,partnera posle na spermiogram a objedna vas na dalsiu konzultaciu niec hrozne 😉 😀 😀 len sedis a kvakas 😀 😀

som hnusne nenazrane prasa 😝

chruminka
1. jún 2009

och citam ze same "zdrave" dobre vecicky papas,aspon nemam vycitky svedomia ked si dam obcas vyprazany syr s hranolkami 😝 ....som fakt zavysla na syre!!!

sylvyka
1. jún 2009

chrumi ahoj aj ja som zavyslak na vyprazanom syre 😀 hadaj co si dam ak idem sa dakam najest ? ...

och
1. jún 2009

chrumik no mam ja velke vycitky mne nikdy nechutila zelenina ani ovocie a teraz je to este horsie 😅 normalne mi slzy tecu ked mam jest ze papriku aaaaa normalne ma striaslo 😖

sylvyka
1. jún 2009

ja zas nemozem mlieko ani citit som sa snazila vypit pohar ale urobilo to viac skody ako osohu ☹

chruminka
1. jún 2009

ja mam zeleninku celkom rada ale teraz momentalne nemusim napr.dusenu 😒 ani zapekanu s cestovinami....akurat tak v polievke mi chuti alebo surovu aj to len mrkva a rajciny ine nic,dokonca ani spenat a brokolicu co som mala rada nemozem jest,ale syr....tak to mi ostalo,len skoda ze nemozeme jest aj hermelin ataketo syry lebo aj tie milujem a sylvy moj drahy ma uz obcas nervy ked ideme papat von a ja si dam uz zasa syr 😀 😝

mayka
1. jún 2009

och nestvi ma s tym sejkom. Ale ti poviem mc donald si tak skoro nedam . Do piatej mi lezal v zaludku. Hnusak jeden. A na ten jahodkovy sejk ma chut teda nepresla. Asi tam budem musiet ist znovu. Ale ja zasa ten mc donald casto nejedavam . Ale nastvana som. Asi to budem reklamovat ze do akych podnosov papierovych to davaju. Blbci. Oni zato mozu. 😀
😢

chruminka si predstav ze aj ja som citila dnes take mravcenie v bruchu. a 2x. Som z toho mimo, lebno kazdy mi hovoril ze to budem citit neskor. Ale nikto ma tentokrat nepresvedci ze to boli creva. Toto bolo mravcenie 2x za sebou. 😀
Tak krpec krpaty uz mamu chce kopat tak skoro. To bude hyperaktivne po muzovi. Krpec jeden.

Och uzivas aj kyselinu listovu aspon ked nepapas zeleninku a ovocie? Inak ja zeleninu tiez moc teraz nemusim. Ale zato ovocie je mnaaaaam. Nikdy som ho tolko nepojedla.
Ale teraz vela jedavam rajcinky cherry a papriku s pastekovym chlebom. No tu pasteku by som si teda mala odpustit. Sakra. Vraj to neodporucaju. No ja neviem .

😠
A hlasim ze dnes som si kupila sisky s marhulkovym dzemom. Vyborne cerstve. 😀 Jednu som zjedla a jedni si este setrim nma zle casy. Len aby mi nezoschla. Ale este som plna z to bicmacu s hranolkami a mozarelovymi kuskami. fuuuuj
no nazrala som sa ako take prasaaaatko.
a nesadlo mi to.
veru tie syry chybaju aj mne. Hlavne ked idem okolo koliby kde predavaju cerstvy syr ovci . A za taku zincicu by som zivot dala.

och
1. jún 2009

mayka 😀 😀 😀 papam tie vitaminy babyplan 😀 tak aspon nieco, inak potom mcdonalde mi je teraz tiez tazko ale to z toho ze som ho zhltla ako malinu 😝 bleee 😝 😝

baby poradte mi niaku dobru tehu knizku nech si moze aj starky precitat 😀 😀 😀

chruminka
1. jún 2009

ja mam pozicanu od kamosky devät mesiacov otazok a odpovedi,ale to sa moc mojmu drahemu nepaci (nie su tam skoro ziadne obrazky )
a potom som si kupila este jednu taku ze velky sprievodca tehotenstvom od pocatia k porodu a ta sa mi zda super je tam aj kapitola po porode ze zoznamte sa so svojim dietatkom.....a tu cita ja moj drahy ,dokonca je tam kapitola priprava otcov na rodicovstvo 😀

och
1. jún 2009

chrumik to znie vyborne 😀 😀 😀 asi pojdem na nakup do knihkupectva 😀 😀

fuj strasne hnusne grgam 😝

krakulka
1. jún 2009

chruminka si ma potesila, 🙂 🙂 lebo moj starky ma vyplasil. ☹
ja som vam tie dobrotky z mcdonaldu nezavidela a ani som nechcela, aby vam bolo tazko. 😨 pravem tie dobrotky. Och ty si vazne vsetko co si pisala aj zblajzla? My sme sa stavili po transfere u mc, a zjedla som 1 a 3/4 z cheesburgera a mala som dost. no ale vy ste tehulky, to je asi ine. 😀 😀 😀 😀

krakulka
1. jún 2009

preklep, chcela som napisat: prajem vam tie dobrotky 😝

matiasko
1. jún 2009

ahoj Krakulka 🙂 🙂
moc moc t 🙂 gratulujem k tvojim embryjuskam super 🙂 🙂 🙂
az sa mi slzicka z ocka vykotulala.dlhsie som sa neozvala ale kupovali sme si bytik
tak som mala ine starosti. povedai sme si z muzickom ze to vyskusame az v septembri ale ako tu citam
ako to babam vychadza tak som sa rozhodla ze po rocnej kontrole ktoru mam tento mesiac a dopadne dobre tak sa objednam na konzultaciu. moc vam dzim palceky aby sa vam to teraz podarilo 😉

mayka
2. jún 2009

😉

mayka
2. jún 2009

😉 Dobre ranko pipinky.
nejako ma odtail konik vyhadzuje 😠

och
2. jún 2009

no dobre ranko cicusky 😀 😀 😀
krakul hej som prasa a zjedla som to vsetko 😝 😝

no mam za sebou dalsi utz a neni som o nic mudrejsia 😕
jeden prcek je velky ma 1,96cm a vyzeral ako snehuliak no a ten druhy bol tak vysoko zaryty zase ze nie ze sa ho nedalo ani len odmerat 😖 tak teraz nevieme ci je v poriadku alebo ne a dalsi utz az o dva tyzdne 😅 asi ma dovtedy mrdne 😵

taka som z toho zase vykolajena a nespokojna ze som si foto zabudla vypytat 😠 tapa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre