Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

slniecko01
6. júl 2009

Luciamk to by bolo super keby sa ti to podarilo. Skus si zavolať do GF či môžeš prísť na krv. A čo by na teba zazerali. Čím skôr pôjdeš tým skôr budeš vedieť na čom si 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
zázraky sa dejú

sylvyka
6. júl 2009

lucia to je brutal super sprava ja by som isla svojmu gynekologovi a no som mimo z takej spravy gratulujem fu ha musim to predychat 😀 😀 😀

babulka123
6. júl 2009

luciamk.. vo Ferticente sa to teraz stalo 2 babam.. cakali na mrchu aby mohli zacat stimulku a ... uz sa jej nedockali.. takze ano stava sa... psychika robi vela...
velmi sa tesim a chod k dr. nech ti zoberie krvicku.. drzim palce..

callex
6. júl 2009

luciamk..to by bolo super,priam maly zazrak ze nejaka sikovna spermia si nasla cestu pokrutenym vajcovodom.bez k lekarovi na krv a daj nam rychlo vediet.

zukrik
6. júl 2009

Ahojte pipinky 😀 😀
Luciamk,to je super,zavolaj do GF a objednaj sa na krv. 🙂
Tiež som počula,že sa to už stalo,ale to je super nie? 😀
Držím ti palčeky a ozvy sa ako si dopadla. 🙂

luciamk
6. júl 2009

jaj babulky.. také mám zmešané pocity, ani si neviete predstaviť.. už som volala do GF, idem ráno na krv, potom Vám dám vedieť...
A hrozne dááákujem za podporu.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pahu
6. júl 2009

Lucia, gratulôujem potichučky 😀
Nádherná správa,aj paličky 😉

labutienka
6. júl 2009

ahojte pipinky

ahooooooj pahuuuu 🙂 🙂 🙂 ako sa máááš???

rienok
6. júl 2009

ahojte pipinky, tak som tu so spravou ako som slubila
bohuzial tento pokus bol neuspesny ☹ no nic snad nabuduce

sylvyka
6. júl 2009

rienok 😔 je mi luto drzkaj sa

rienok
6. júl 2009

sylvyka dakujem za podporu... ale nie som jedina ktorej to na 1. pokus tak snad na ten 2. ak to zvladne moj manzel...ten je na tom horsie ako ja 😒

sylvyka
6. júl 2009

rienok ved ano aj nam sa to podarilo az na 2 pokus dufam ze to dotiahnem do uspesneho konca vo stvrtok ma cakaju vysledky z amnio tak cakam a cakam
a manzel to zvladne drzim palceky

callex
6. júl 2009

rienok...drzte sa, neklesajte na duchu..ono sa to podari.bol by v tom cert aby sa to pipinam z GF nepodarilo ked tu je tolko tehu virusikov.

ja som dnes cely den vahala ci zavolam do GF ci uz maju odpoved z apolla...az som si povedala ze nebudem volat a otravovat pockam do zajtra.a v tom zmeskany hovor z GF.volali ze mam potvrdenu ziadost.huraa..od aprila bolo aj na case.
tak som sa hned objednala na konzultaciu.tam mi asi daju instrukcie co a ako dalej?protokol a podobne?ci budu este nejake odbery?
Stenova robi len utorky....uz mi hrozil termin az 14.8...to by som nevydrzala..a tak som poprosila kolegynu ci ma 14.7. zastupi na ten cas co budem mimo.nastastie nemala problem.
tak som zvedava co ma caka.

nelly3
6. júl 2009

ahojte 🙂
callex tak sme na tom podobne, mne tiez volali, ze mam schvalenu 🙂 idem sa zajta objednat na dalsiu konzultaciu, ja mam tiez apollo a mne ju schvalili za necely mesiac 😉 ja chodim k drabekovi tak som zvedava ze kedy mi daju termin.

rienok
6. júl 2009

ahojte callex a nelly3
drzim Vam palecky... nech vam to vyjde na 1. šup 😉

callex
6. júl 2009

rienok...dakujem..ja si ani inu moznost nepripustam 😉
nelly3..gratulujem ku schvaleniu..u mna by to tiez netrvalo dlho keby som mala v apolle vsetky potrebne dokumenty.daj vediet ako pokracujes a mozno sa raz stretneme na chodbe 🙂

juj krasne sa rozprsalo.parada

nelly3
6. júl 2009

rienok diky moooccc 😵
callex ja si myslim, ze sa urcite stretneme, najblizsiu dobu tak budeme chodit o cosi castejsie. ty si z blavy?

callex
6. júl 2009

nie som z blavy..privydala som sa zo senickeho okresu do nitrianskeho. 😎
z jednej diery do druhej. 🙂
a ty?

nelly3
6. júl 2009

ja tt ako v pase mam 😎 ja sa velmi bojim ako budem reagovat na stimulaciu, ja mam este k tomu aj 4 cm cystu, ale lekar povedal, ze nie je potrebne ju teraz pri IVF vybrat, no neviem, dufam, ze nebudem mat nejake velke bolesti 😠

callex
6. júl 2009

ja radsej na to nemyslim ako budem reagovat...lebo od strachu by som asi nikam nesla.ak by lekari uznali za vhodne ti cystu odstranit tak by tak urobili.
alebo sa popripade spytaj aj ineho gynekologa na nazor.

luciamk
7. júl 2009

Dobré ránko Pipinky,
Idem z GF a som tak nahnevaná... včera som tam volala a povedali mi, že mám dnes ráno prísť na krv...
Prišla som tam, pani na recepcii dlhšie blond vlasy, hrozne milá, tešila sa keď som jej povedala o čo ide a poslala ma na krv. Keď som vošla do 2. hneď ma zrušili ani som si nesadla... že ak som otehotnela prirodzenou cestou tak už nie som ich problém.. tak ako čítate... a ešte tá hrozne "milá" sestrička dodala.. že oni tu liečia neplodnosť ak som si nevšimla, až ma pri srdci pichlo.. tak som jej povedala, že viem čo to je a posledné dva roky som si užila dosť.... Ako keby som sa mala cítiť vinná, že sa podarilo, bez nich...

chruminka
7. júl 2009

luciamk takze ti krv nezobrali?! 😨

luciamk
7. júl 2009

Chruminka .. nie poslali ma preč...

luciamk
7. júl 2009

že nech si to riešim s mojim gynekológom...

chruminka
7. júl 2009

podla mna je to neprofesionalne,vsak este ani nemaju istotu ci si alebo nie si tehu (ja verim ze si!!!! 🙂 ) ,ale ak by to nahodou tak nebolo tak by si predca u nich pokracovala v liecbe ci lepsie povedane v ich bisnise 😖

chruminka
7. júl 2009

luciamk tak kasli na nich chod k svojmu gynekologovi a uvidis ze si tehu aj bez nich !! 😵
Ja by som na tvojom mieste uz do GF nesla!!!Nikdy!! Racsej potom do ineho centra.My sme tiez boli rozhodnuty ze ak sa nam to na prvy krat nepodari tak menime centrum,vobec sme neboli spokojny v GF!!!Ale uz sme nechceli vymyslat ked sme zacali s injekciami.

luciamk
7. júl 2009

No veď to chrumika.. ako môžu byť tie sestričky tak necitlivé, veď každá tam ideme s tým, že nemôžeme mať dieťa... no ale cítila som sa presne ako hovoríš, ak sa potvrdí, že som tehotná... tak zo mňa nebudú mať nič... a tým som pre nich nezaujímavá 😠

sylvyka
7. júl 2009

no ranko piinky luci ja som ti pisala ze treba ist gynekologovi v gynfive neriesia take veci asi ... no a ostatne centra to je podla mna jedno je to vsetko jeden velky biznis do ktoreho obycajny clovek nevidi ...
ale ja viem ze ty uz nebudes muset navstivit ziadne centrum cmuk cmuk daj vedet ako si dopadla kedy ides na tu krvicku a tes sa uz od zaciatku je to super pocit 😀

luciamk
7. júl 2009

Ahoj Sylvyka, ja viem , ale keď som včera volala do GF tak mi povedali že mám ráno prísť na krv....

K môjmu gynekológovi idem zajtra, ale sestrička mi povedala, že teraz mi len predpíše dufaston a krvička bude až v 10tt... tak neviem ... hrozne by som si chcela by istá 😉

babulka123
7. júl 2009

NECH ZIJE GF... sukromne centrum vychvalovane... maju sa co este ucit.. .
luckamk..co k tomu dodat.. je to sila.. ale nenarobime s tym nic,.. my este ako stara partia bab z jedneho cyklu alebo tak co sme boli kusok po sebe - PAHU, Loginka, Gregy, Vika, Sivusa, Petronela, vsetky sme odisli.. nie kvoli profesionalite lekarov ale kvoli pristupu.. juuuuj nechcem sa rozculovat ale taaaak ma to mrzi..

sylvyka.. je tam aj normalna standardna gynda.. takze .. je to len o voli.. ale .. coooo .. nemaju z nej prachy preto ju nezobrali..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre