Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

mamartinka
12. jan 2016

@tamimacko Ahoj.Ako pokracujete a ako to je v Gyn Fiv Bratislava?Ku komu chodite?My rozmislme cez leto a chcela by som Harbulaka.

koka231
14. jan 2016

@ouroboros ahoj ja chodim do gyn fiv nitra

linda10
16. jan 2016

Ahojte baby ja som po jednom et a ket ale neuspesne. Ja cakam na mrchu.Teraz cez sviatky sme sa ale snazili aj prirodzene aj ked tomu Vela nedavam ale clovek nikdy nemoze vediet kedy sa stane zazrak.Mrcha mi mala prist 12steho takze este je skoro meska mi len 4den.Ale tak chcem dufat ze by s to mohlo teraz podarit.Ked som bola na ket musela som pichat fraxiparine.Tak otazka navas je ze dnes som si pichla fraxiparine lebo sa bojim ze ak by som nepichala a zo zhody nahod by sa to podarilo tak by som potratila.Lebo ked som mala et som kvoli tomu potratila.Myslite ze robim dobre?Inak vcera ma zacala boliet podbrusko ako na mrchu a dnes uz nie moze to byt tehu? Dakujem za nazory emoticon

ouroboros
16. jan 2016

@koka231 a ku komu chodis? v akom ste teraz stadiu? ja zacinam teraz niekedy stimulku

tamimacko
17. jan 2016

@mamartinka
Chodim k Dr.Harbulakovi. som spokojna. Ak chces mozeme si pisat v spravach. 🙂 Pekny den

koka231
17. jan 2016

@ouroboros no ja som zacala u dr Vondrakovej ta robi pondelky v stredu je dr Harbulak a v piatok dr Stenova ....mi sme v stadiu ze v pondelok budem 9dc idem na kontrolu a uvidim co mi povedia ...mam dlhy protokol picham diphereline od 24dc ..ty mas aky? Kedy zacinaa pichat

ouroboros
17. jan 2016

@koka231 ja mam krátky (neviem, či to je lepšie alebo horšie), teraz by som mala začať pichať, čakám, kedy to dostanem. inak chodíme k dr.stenovej. a toto je tvoje prve ivf?

koka231
17. jan 2016

@ouroboros ano moje prve a dufam aj posledne 🙂... Kedy by mala dojst?

ouroboros
17. jan 2016

@koka231 tak ti silno držím palce 🙂 no u mňa je to také všelijaké, ale snáď každú chvíľu....🙂 nech už je to za mnou a čakám na výsledku tehu testu 🙂)))

koka231
17. jan 2016

@ouroboros dakujem velmi pekne 🙂 a mozno sa aj stretneme niekedy v gyn five v BA 🙂 ...aj ja uz odratavam kedy uz budem vediet vysledok tehu testu

ouroboros
17. jan 2016

@koka231 my máme za sebou jeden nevydarený pokus vo Ferticente, ale to som ani neverila, že dopadne dobre, tam sme mali taky konflikt s dr. a potom som už bola psychicky úplne mimo...tak to berme optimisticky, hádam to pomôže 🙂))

koka231
17. jan 2016

@ouroboros ale podari sa nam to musime verit 🙂 a bude vsetko tak ako ma 🙂

misela103
18. jan 2016

Ahojte takže v piatok sme boli v gyn-five už máme protokol musime pockat mrchu ktorá bude až zaciatkom februára... potom od 2DC zacnem pychal puregon 🙂 z toho protokolu mam riadne pomotanu hlavu 😵

ouroboros
18. jan 2016

@misela103 Diphereline nepichas? ja mam ten od 2DC a Puregon az od tretieho.

misela103
18. jan 2016

@ouroboros ahoj nie ten nebudem mat ja zacinam puregonom od 2DC

misela103
18. jan 2016

Z toho protokolu som akási zmätená... dr. stenová ma poslala na interné vyš. neviete niekto kto mi to urobí? či môj obvodný alebo gynekologycka? 😖

ouroboros
18. jan 2016

@misela103 mne predoperacne urobila moja obvodná, ale ona je aj internistka. ak je tvoj obvodak bez specializacie, posle ta na predoperacne na interne (to je EKG, tlak, odbery - moc a krv)

ouroboros
18. jan 2016

@misela103 len potom si daj pozor, tie vysledky predoperacneho platia len tri tyzdne, aby si to nemusela opakovat. na výsledky krvi a mocu sa caka dva pracovne dni

koka231
18. jan 2016

Ahojte baby tak dnes 9dc ... foliky 2x13 , 2x10 na pravej strane a 3x10na lavej co hovorila nahlas ostatne neviem a endometrium 8mm sa mi zda .... no a mam vysledky krvy z rana ... taaakze situacia je takato diphereline picham nadalej jednu ampulku ,puregon mi znizili zo 125 na 75jednotiek a pridava sa mi menopur v stredu dalsia kontrola ...pytala som sa kedy by mohol byt odber ze mozno piatok ale asi skor v sobotu nedelu alebo pondelok...uz mam aj predoperacne spravene
#gyn fiv Nitra

ouroboros
18. jan 2016

@koka231 no to vyzerá super, tak držíme palce, teraz si dávaj na seba pozor, nech pekne dozrejú do víkendu 🙂 ani sa nenazdáš a budeš to mať za sebou. a cítiš sa ok? žiadne vedľajšie účinky? aj robíš alebo si doma?

koka231
18. jan 2016

@ouroboros citim sa super len tej vody keby viac pijm 😊 ...pracujem ale mam este 9dni starej dovolenky tak dva dni pred odberom uz chcem zostat doma a setrit sa

misela103
20. jan 2016

@ouroboros Dakujem pekne ano viem uz som si vsetko zistila.... ano aj to viem ze 3 tyzdne pani dr. v gynfive mi to hovorila... zistujem si vsetko dopredu aby som vedela co a ako.... tie vsetky inekcie co som dostala ma tiez desia.... ty si si ich pychala sama? lebo ja zacinam puregonom a na to je take pero co je super ale na ostatne su striekacky.... a este aj ten prasok treba zamiesat.... nechcem nic popliest ani pokazit.... teoreticky aj mam jednu co by mi to pychala, ale zas to treba kazdy den v ten isty cas.... pfuuuu, ale toho je 😝

misela103
20. jan 2016

@ouroboros Ešte jedna otázka papiere od internej a vsetky vysledky im odovzdam na prvej kontrole alebo az potom niekedy okolo dna vkladu....?? 😵

ouroboros
20. jan 2016

@misela103 neboj sa tých injekcií, to zvládneš. ja som to spravila tak, že na pichanie som si kúpila tie najmenšie a najtenšie ihly, také oranžové (to ti v lekárni predajú, pýtaj si ihly na podkožné pichanie, to oni vedia) a ešte som kúpila aj také väčšie a s tými natiahnem tekutinu a dám ju do toho prášku, natiahnem do striekačky a vtedy vymením ihlu...dúfam, že to píšem zrozumiteľne 🙂
jaj a papiere asi vezmem až v ten deň vkladu do BA, čo ja viem.....lebo na kontroly pôjdem do NR

ouroboros
20. jan 2016

baby, keď som dnes dostala mrchu okolo obeda, môžem už zajtra od rána začať s injekciami (mám že od druhého dňa cyklu) ? alebo až ten ďalší deň?

koka231
20. jan 2016

@misela103 papiere asi budes odovzdavat pred opu ak som pochopila tak to mas preoperacne nie, tak to sa odovzdava v den opu ako pojdes do narkozy
@ouroboros ty chodis na kontroly do gf v nitre?....a pokial si zacala uz krvacat na obed tak si ratas 1dc uz dnes takze zajtra 2dc ale ak si si nie ista zavolaj do centra a uisti sa ...kedy mas kontrolu?

ouroboros
20. jan 2016

@koka231 zajtra sa do toho pustím 🙂 nevolala som tam,ale snáď som to dobre pochopila. Kontrolu mám mať na 7-8 deň,tak keďže to nevychádza na víkend,myslím že pôjdem do NR. Ty si na všetky kontroly musela ísť do BA? Prečo?

koka231
20. jan 2016

@ouroboros nie ja chodim do nr na kontroly len na odber a vklad pojdem do BA

ouroboros
20. jan 2016

@koka231 už vieš,kedy budeš mať ten odber?

koka231
21. jan 2016

@ouroboros no asi v pondelok ale v piatok sa upresni a budem viac vediet

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre