Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

misi76
12. apr 2011

@babulka123 zlatko len sleduj sleduj 🙂 🙂 🙂

@wewulka presne tak, žiadny stres

no ja zajtra mám ešte kontrolu, tak dúfam, že piatok pôjdem

wewulka
12. apr 2011

baby, mam trochu strach z tej prvej injekcie 😅 aj napriek tomu, ze to nic nie je

pici
12. apr 2011

@wewulka zlatinko nestresuj.... caka ta asi plno injekcii.. tak sa skus na to pozriet trosku z hladiska aka si silna a co vsetko svojmu drobcekovi obetujes hm? neboj .. bude to fajn...

pici
12. apr 2011

@tinasc dam si vlozit dvoch krpcov...

babulka123
12. apr 2011

@wewulka ja som pri 1 inekcii pustila neskutocny plac doma.. manzel na mna s nedoverou pozeral ci to tak bolelo.. tak som mu povedala ze ani nie, vobec som to necitila.. tak ze co revem? tak som mu povedala ze jednoducho musim .. z principu.. a to som sa stelovala na tu inekciu asi hodinu .. hehehe
neboj vsetko bude dobre, rychlo si zvyknes na konci ti to snad aj chybat bude.. heheheh

moja pomoc bola ze ak som cititla ze musim plakat tak som plakala.. dala som to von zo seba a bolo dobre.. .
si silna holka a zvladnes to .. neboj .. drzim palce

babulka123
12. apr 2011

@wewulka a misi by ti vedela hovorit o tom ako som stresovala.. hehehehhe

wewulka
12. apr 2011

@babulka123 @pici baby ste zlaté, ďakujem za povzbudenie 🙂

pici
12. apr 2011

@wewulka ani mne nebolo vsetko jedno ale urobila som si z toho ritual a naozaj mi to potom aj chybalo....

annamary27
12. apr 2011

@pici ahoj,máš super úrodičku 😀 aj so super výsledkom oplodnenia 😀 ,nech sa im len pekne darí a nech sa ivf podarí hned na prvýkrát. 😵 😵 😵

pici
12. apr 2011

@annamary27 dufam ze ostanu aj do piatku nejake a bude to dobre ?:D

wewulka
12. apr 2011

@pici asi tak o hodinu idem na prvu tak dam potom vediet. Skusim si z toho spravit aj ja nejaky ritual, aby to bolo jednoduchsie 🙂 Ale budem sa musiet cez den niecim zamestnat, aby som stale na to nemyslela. Som na tom ako ty, som nezamestnana- teda zatial este cerpam dovolenku, vyhodili ma ako nadbytocnu, ale aj sa mi to vlastne hodilo pretoze mam klud a mozem sa sustredit na babatko 🙂

pici
12. apr 2011

@wewulka PRESNE TAK. to je vyborne. nebudes mat stres len cestu za babatkom.. a uvidis ze pride coskoro.. drzim moc palce. ja som si myslela ze najviac boli ked ihlu zasuvas a prd... iba ked sa pichnes a to sa da... moj doky sa smial ze som americky vojak ked sa sama picham... a to jemu som utekala ked mi do zadku pichal....

miskab
12. apr 2011

babulky kto vam picha injekcie ? chodite k sestricke ci doma manzel?

wewulka
12. apr 2011

@miskab mne to picha znama

elise
12. apr 2011

@wewulka necitila som zatial žiadne príznaky pri pichani in jekcie dnes som mala druhu

wewulka
12. apr 2011

@pici @babulka123 baby, už mám za sebou prvú včeličku, vôbec to nebolelo 🙂

elise
12. apr 2011

ja si interne idem vybaviť až ked budu vysledky z krvy, dnes som dala až 5 ampuliue, ešte musí isť manžel na krv ale ja dufam že to stihneme

tinasc
12. apr 2011

babule, chcem sa opýtať, že môžem začať s prvou injekciou napríklad aj o šiestej večer? je to asi jedno kedy sa pichá prvá injekcia, len potom sa musí stále v rovnakom čase? lebo sa mi rysuje, že by mi to mohla známa pichať, lenže tá je doma iba večer... potom by som nemusela do centra...

tinasc
12. apr 2011

@wewulka sama si sa pichla?

wewulka
12. apr 2011

@tinasc nie pichala mi to znama, ukazala mi ako sa to ma pichat, ale zajtra k nej pojdem znova pretoze si to sama nepichnem. Ja som nad tym nerozmyslala, ze kedy presne si to mam dat pichnut, dohodli sme sa na siestu pretoze vtedy je uz ona doma z prace. Mne v centre povedali, ze sa to nemusi pichat v rovnaku hodinu, ale ze ked si to pichnem rano tak by som si to mala stale pichat rano, ak si to pichnem na obed tak si aj dalsiu mam pichnut na obed a tak isto vecer - aspon Diphereline, ale myslim, ze to plati aj pre ine.
Ty si teraz zacala pichat prvu ci uz ich mas viacej za sebou ?

tinasc
12. apr 2011

@wewulka ešte som nezačala, len sondujem čo a ako, začínam 27. lebo mala som začať už minulý týždeň, len som dostala menzes...

wewulka
12. apr 2011

@tinasc aha, ja ze zaciname spolu 🙂

tinasc
12. apr 2011

@wewulka no škoda, ale aspoň budem mať z koho ťahať skúsenosti 🙂 😉

wewulka
12. apr 2011

@tinasc 😉

tinasc
12. apr 2011

@wewulka a ako máš nastavený protokol? teraz picháš diphereline a potom?

elise
12. apr 2011

@wewulka my asi začíname spolu ja som mala dnes druhu injekciu včera mi v centre pichliu prvu, mne bude pichať švagriná

wewulka
12. apr 2011

@elise ano my sme tak narovnako, to je super 😉 snad sa stretneme aj na nejakej kontrole. Mas tiez dlhy protokol ?

elise
12. apr 2011

@wewulka ano mám dlhý protokol, čakám na menzes tak potom mám prísť vyzerá to tak že asi pôjdem v piatok alebo v pondelok, uvidím. dufam že sa tam stretneme 😉

wewulka
12. apr 2011

@elise aj ja cakam, teraz som 25DC, mavam 37 dnovy cyklus, ale baby pisali, ze mrska moze prist pri pichani aj skor tak som zvedava

elise
12. apr 2011

@wewulka ja som dnes 27 den cyklu, brala som antikoncepciu 21 dni tri regol od prvého dna menzesu a na kontrole v pondelok kde sme začali s protokolom mi doktor na ultrazvuku povedal že menzes ešte príde že mám vyskú sliznicu, že to bude silnejšie tak uvidím

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre