Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

nalada
20. jún 2011

@nr_martinka cítim sa úplne normálne, žiadne nové pocity, nič zvláštne... krvička 29.

zuzancek22
20. jún 2011

@nr_martinka inak ja tiež tomuto už nechápem, tuším sa zhoršia aj také veci ktoré pretým boli ok, ja napr. pokial sme nezačali s nejakými hormonmi a pod. tak som mala cyklus ukážkový, normálne hodinky sa dali podla mna riadiť, ale teraz si to chodí ako chce. 😀 dnes som volala s mojim dokim a povedal mi, že mam vyvolávať, oni si ževraj potom pohnu, tak som si povedala, že budúci týžden v pondelok volám. a tebe budem obrovitánsko držať pršteky aby urodička bola čo najkvalitnejšia a nech sa drží 9 mesiacov

pici
20. jún 2011

@nr_martinka neboj sa ty nic. vsetko dorastie tak ako ma

elise
21. jún 2011

@danka483 gratulujem🙂

elise
21. jún 2011

@zuzancek22 ja by som zdravotnu poisťovnu bombardovala telefonátmi treba volať revízneho lekára🙂

wewulka
21. jún 2011

@pici tak to je perfektne 🙂 🙂 🙂

tinasc
21. jún 2011

ahojte, chcela som sa opýtať, ak mi nevyjde utrogestan do ultrazvuku, mám si ísť pre recept do centra? lebo môj gynekológ s tým ešte nič nemá... tak neviem...

pici
21. jún 2011

@tinasc ale on ti to vypise v pohode, aj mne moj vypise ked nemam, moze to

tinasc
21. jún 2011

@pici ja viem, ale keď prídem v obvodnému, tak čo mu poviem na čo potrebujem utroš? hmmm? o to mi ide, to by som už nemusela ani na utz do centra, vyšetrenie by mi urobil rovno on... 😉

elise
21. jún 2011

@tinasc ja som si pýtala na oboch krvných testoch recepty takže mi to vyjde dopiatku po ultrazvuku🙂

tinasc
21. jún 2011

@elise a ja som dostala až na druhom teste... takže mne to nevyjde, takže asi budem musieť skočiť pre recept 😉

pici
21. jún 2011

@tinasc a tvoj obvodnny nevie ze si bola na ivf?

elise
21. jún 2011

@tinasc zbehni do centra pre recepty mne na každý recept dali 3 balenia

tinasc
21. jún 2011

@pici nie nevie 😉

tinasc
21. jún 2011

@elise určite zbehnem... 🙂

elise
21. jún 2011

@tinasc a ty si na pn-ke? kto ťa vypísal? mna obvodná gynekologička, v centre mi pnku nechceli vypísať.

miskab
21. jún 2011

@nalada ajoooj ja dobre a ty?? zatial nepocitujem nic zatial .... 😕 mna to stale laka urpbit si test len este je skoro 😕 neviem ci mam ratat aj predlzenu kultivaciu alebo nie , ci od transferu aby som si mohla urobit test .taka som nedockava jaaaaaj to cakanie je hrozneeee

tinasc
21. jún 2011

@elise nie som pn 😉 ale však v centre mi to dajú, to by nemal byť problém...

elise
21. jún 2011

@tinasc v centre ti to sestrička v pohode vypíše povedz že už nemáš a 3 balíčky ti predpíše🙂

tinasc
21. jún 2011

@elise jasné 🙂

miskab
21. jún 2011

@nr_martinka ahooj moja ,,, drziiim ti moooc palceky neboj vsetko bude v poriadku, to pichanie ti ubehne rychlo. drz sa , a pi veeeela vody ak ti mozem poradit.

lalia123
21. jún 2011

Babenky, sli ste po transfere do prace, ci ste si vzali dovolenku? Ja som mala transfer vcera, dnes som este na home office, ale mam takeho chrobaka v hlave, ci som predsa len nemala ostat doma...(uz len preto, nech si to potom nevycitam... 😔 ) Poradte...

ivuskam
21. jún 2011

@lalia123 ahoj,tak ja som bola na et v marci..bolo to nase prve..vsetko dopadlo dobre,teraz som v 14 tt a sme statstny..ja som zostala doma,povedala som si ze budem az do prveho ultrazvuku a ked sa potvrdilo tehotenstvo tak som isla za svojim obvodnym s tym,nech ma vypise..a od vtedy som pn a aj zostanem..netreba ryskovat..drzim palce aby vsetko dobre dopadlo.. 🙂

miskab
21. jún 2011

@lalia123 ja som zostala doma aspon tyzden do prvej kontroly , ja som mala transfer v nedelu, 🙂 len pekne oddychuj... 😉

pici
21. jún 2011

@tinasc aha tak to som nevedela... moj vie

danka483
21. jún 2011

@miskab odporučam nerobiť test mne vyšiel negat a potom som mala depku a vidíš zadarilo sa 😉

nalada
21. jún 2011

@miskab ahooooj, ja vyspávam do jedenástej a vy tu už debatíte - hihih. Zatiaľ nič nové, vôbec nič. Na test je skoro, a mohol by Ti teraz vyjsť falošne pozit, lebo si dostala HCG (Pregnyl). Treba počkať. Ja sa asi nechám prekvapiť, ak vydržím, nebudem testovať. 🙂
@lalia123 po ET aspoň pár dní kľudu - ležať, nohy vyložené, panva podložená, veľa piť. To sú rady môjho gynekológa.... 😉

nalada
21. jún 2011

@pici ahoj, ničo nové?? Si o deň "dopredu", tak vyzvedám... 😉

nalada
21. jún 2011

@elise ako? ešte stále Ti je tak zle?

pici
21. jún 2011

@nalada nie nie. vobec nic... oddychujem :D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre