Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

miskab
3. júl 2011

@elise drz sa zlatko,,, starsne moooc ti drzim palce.... myslim na teba ......

miskab
3. júl 2011

@yoyo123 ja som bola u pani Kopacikovej pri Piestanoch . myslis tu?

tinasc
3. júl 2011

@elise oddýchni si... a daj vedieť...

pici
4. júl 2011

ahojte. tak krv za mnou.. o druhej mame ortiel.. ale som s tym vysporiadana.. ide sa dalej. sestricky mi sucitne a milo oznamili, ze "zuzka, este ste len na zaciatku" ... tak diky brona :D

yoyo123
4. júl 2011

@miskab ano,myslím tu čo je vo Vrbovom pri Pieštanoch 😉

danka483
4. júl 2011

@pici v každom prípade držím palec 😉

miskab
4. júl 2011

@yoyo123 no tam som bola, partnerovi dala kvapky na spermie, vitaminy, aj mne vitaminy caje som mala pit s materinu dusku spavat na bruchu .... ale som z toho nic neskusila lebo sme uz isli na IVF tak sme nestihli ani by sa to prirodzene nepodarilo si myslim......aj som jej povedala ze ideme na IVF a ona ze dobre v poriadku ze mame na to ist a ze ked budem tehotna mam k nej prist a ona mi pomoze babo udrzat aby sa nic nestalo.ale partner bral to co mu dala kvapky a vitaminy sme kupili co kazala sice vitaminy som aj ja brala. aj sa tam chystate?

yoyo123
4. júl 2011

@miskab neviem čo mám spravit,asi tam pojdeme pozriet,ale až neskor,teraz sa mi nič nechce 😒

miskab
4. júl 2011

Ahojte pipinky tak druha krvicka pozitivna 😀 26.7 na ultrazvuk 🙂

tinasc
4. júl 2011

@miskab no a aké bolo hcg? nepýtala si sa?

miskab
4. júl 2011

@yoyo123 sak vyskusajte ona ze vraj vela parom pomohla otehotniet .

miskab
4. júl 2011

@tinasc jeeeeeeeeeejha nepytala ,, a nevadi necham sa prekvapit na ultrazvuku kolko ich tam je 😀 ci dve alebo jedno,,

miskab
4. júl 2011

@pici no co moja ako?

miskab
4. júl 2011

@nr_martinka no co moja ako? dobre to prebiehalo? kolko bolo vajok?

pici
4. júl 2011

je to negativne.. ideme dalej 😉

elise
4. júl 2011

babulky po kyretáži som, narkoza v pohode. psychika trošku zlá☹ ale inak v pohode. ležala som na izbe s jednou čo bola na umelom pretušení tehotenstva sme si tak povedali že škoda že sa to nedá medzi nami vymeniť ja by som bábo chcela a prišla som onho a ona nie a má ho, vlastne mala ho☹
@misk, ab gratulujem🙂
@pici ako si dopadla ty?

tinasc
4. júl 2011

@elise oddýchni si, daj sa trošku dokopy, zase bude dobre...

miskab
4. júl 2011

@pici 😢

misi76
4. júl 2011

@pici ☹ , škoda že moja rada nezabrala
@elise oddychuj ako len budeš môcť, hlavne psychicky, držkaj sa

miskab
4. júl 2011

@elise toto nechapem ta co chce babo nemoze a ta co nechce tak ho ma ..... to je co toto za spravodlivost 😠 zlatko drz sa aj ked je to tazke 😒

pici
4. júl 2011

@elise no dopadla som tak ako som ti hovorila... ty sa drz

fibi21
4. júl 2011

@miskab jeeeeeeeeej Misi strasne silno moc ti gratulujem 🙂 huraaaaaa...to je skvela spravicka ....tehulôčka zlatááááá 🙂 super takto to ma byt ....beriem si z teba priklad 🙂 a v septembri sa k tebe pridam ...hadam 🙂

miskab
4. júl 2011

@fibi21 dakujeeeeeeeem zlatinko 😀 jasne ze sa pridas coskro 😉

fibi21
4. júl 2011

@pici ☹ ....samozrejme ze ideme dalej 😉

elise
4. júl 2011

@pici to mi je ľúto☹ ale spolu sa nám to podarí určite🙂
@miskab tiež som sa z toho zamýšlala že ja ked bábenko chcem, tužime po nom robíme všetko preto aby bolo a ked tu je tak sa nevyvýja a druhá ani nechce bábo podarí sa a predsa ho ide "zabiť" prerušením tehotenstva, je to nespravodlivé☹ a ešte na dôvažok nás obe dali na pôrodnícke oddelenie kde boli bábenká a tehulky pred pôrodom, na gynekologii nemali voľné izby

nr_martinka
4. júl 2011

@pici to je mi luto ze to nevislo. ☹

nr_martinka
4. júl 2011

@miskab ahoj .super 😀 tak nebolo to az take strasne ako som cakala len ta cesta domov.tri krat pauza a vracala som.mala som 15 vajicok zajtra budem vediet viac.som zvedava kolko bude ok.a dufam ze chitim od teba tehulkovsky virus 😀 😀

annamary27
4. júl 2011

@miskab gratulujem 😵 😵 😵 😵

annamary27
4. júl 2011

@nr_martinka pekná úrodička,držím palce,nech je aj pekne kvalitná 😎 😎 😎 😎
@pici ahoj,je mi ľúto,že to nevyšlo ☹ ,a čo teraz?ďalší Ket v blízkej dobe?

miskab
4. júl 2011

@elise je to strasne nespravodlive , kazda z ans si pretrpela svoje k vytuzenemu miminku a aj tak sa niekomu nedari je to smutne moooc...
@nr_martinka tak je dobre ze si to zvladla v pohodicke zajtra daj vediet
@annamary27 dakujeeeeeeeeeem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre