Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

nr_martinka
23. júl 2011

@pici ved uvidime.ja v kutik duse verim ze sa to hadam zlepsi.ked nie aspon uz nech viem co a ako.

nalada
23. júl 2011

@nr_martinka myslím, že tá neistota a čakanie, je na tom najhoršie.... Martinka, ak by to predsa bolo mimomaternicové, musela by si mať laparku?

nr_martinka
23. júl 2011

@nalada to mas teda pravdu.asi to zavisi od toho ze kde to je a asi ako je to velke .neviem presne. ale minule som mala v lavom vajcovode a to mi robili laparku.☹((

nalada
23. júl 2011

@nr_martinka jeeeemine, dievča, Ty si si teda vytrpela... Martinka, prajem Ti, nech to dopadne najlepšie ako môže. Nech už konečne skončí toto Tvoje trápenie.

nr_martinka
23. júl 2011

@nalada dakujem si zlatucka.🙂

pici
23. júl 2011

@nr_martinka zlatko a kedy budes vediet vysledok?

tinasc
24. júl 2011

ahojte babulky, naše bábätko sa prestalo vyvíjať v 8tt, mala som byť v 11tt, od 8tt bábu nebilo srdiečko... už som po kyretáži, včera ma pustili z nemocnice... ďakujem vám, že ste mi držali palce...

misi76
24. júl 2011

@tinasc ☹ ☹ ☹

tinasc
24. júl 2011

@misi76 a ty sa ako máš?

danka483
25. júl 2011

@tinasc bože to je hrozné,zlatko opatruj sa.

dasyka
25. júl 2011

@tinasc je mi to velmi luto 😢 😢

misi76
25. júl 2011

@tinasc no bruško mi rastie ako z vody, trošku už ťaží, často musím oddychovať.
Ty len tiež skús čo najviac oddychovať, prebolí a šup na jeseň na KET. Máš ešte mrazáčikov vlastne?

Jáj kočky ako tak čítam, asi všetkým čo prechádzate som prešla aj ja a veľmi dobre viem, aké je to trápenie. Ale pochopila som, že mi trápiť sa nepomôže. Ako som raz napísala, stále treba držať hlavu hore. Ani ja ešte nemám vyhraté a mám čím ďalej väčší strach.

elise
25. júl 2011

@tinasc to mi je strašne moc ľúto☹ ☹neboj jeseň bude naša a budeme na vianoce tehulky🙂

nalada
25. júl 2011

@tinasc je mi to veľmi ľúto. Dúfam, že si v poriadku. Psychike to ešte chvíľu potrvá...ale aj to prejde. Drž sa, musí to byť veľmi ťažké.
@elise jeeej, foto 🙂

tinasc
25. júl 2011

@misi76 mrazáčikov nemáme, o to je to trošku ťažšie.... takže na jeseň, ale nie som si istá druhé ivf...

tinasc
25. júl 2011

@elise ďakujem... no určite budeme... už je lepšie, len tie hrozné kŕče mi to pripomínajú... a ako dlho si krvácala po kyrete? a nevieš kedy teraz môžem čakať normálnu mrchu?

tinasc
25. júl 2011

@nalada áno je to ťažké, už som sa vyplakala, už sa to celkom dá 🙂

nalada
25. júl 2011

@tinasc pôjdeme spolu na ďalšiu stimuláciu 😉

tinasc
25. júl 2011

@nalada hej pôjdeme 🙂 a dúfam, že tentorazy budú vajká aj do zásoby 😀

nalada
25. júl 2011

@tinasc po nevydarenom IVF sa môže ísť za 4-6 mesiacov. Ja som si dala konzultáciu na august, kým sa vypíše a schváli žiadosť, určite to niečo zas potrvá. No a chcela by som tak v decembri, januári, už ako to vyjde aj s mrchou. Vtedy by ma aj z práce uvoľnili... No dúfam, že to doktor celé nestopne a nepovie, že je to u mňa zbytočné. No uvidím. Ty s vajkami nemáš problém, neboj budú aj do zásoby, ale asi ani nebude treba, lebo určite sa Ti to už podarí. 😉 A tehotná dokážeš byť!!! Oddýchni si a šup dotoho 🙂 !

nr_martinka
25. júl 2011

@pici ahoj tak dnes som bola u svojho lekara na kontrole a robil mi ultrazvuk a ze tam nic nevidi a tak teraz budem cakat do zajtra na krv a potom sa uvidi.
@tinasc to je mi luto☹

pici
25. júl 2011

@nr_martinka mojenko... 😖

nalada
25. júl 2011

@nr_martinka budem na Teba zajtra myslieť!

elise
25. júl 2011

@tinasc krvácala som 13 dní a mrcha by mala prísť do 6-8 týždňov. ja mám prísť v septembri na konzultáciu do centra a nasadia náhradný protokol na KET . bude to dobre uvidíš🙂

misi76
25. júl 2011

@nr_martinka však tam ani ešte nemôže nič vidieť, tak ešte nezúfaj.

@tinasc ,@elise ja som po kyrete ani nekrvácala veľa a dlho, je to individuálne, no mne ho robili hneď v 8tt

wewulka
25. júl 2011

@tinasc je mi to velmi luto ☹ ☹ ☹

alabu
25. júl 2011

@slniecko137 ahoj, tak ako to vyzera? mas uz termin na OPU? ja mam zajtra kontrolu tak uvidim..ale ja si myslim ze skor ako cez vikend ja nepojdem...myslim si to podla toho kedy som sla prvy krat..... 😉

slniecko137
25. júl 2011

@alabu ahoj, OPU mám vo štvrtok. Oproti minulému IVF-ku sa mi to posunulo o jeden deň, minule som mala na 14DC a teraz 15DC. Joooj, už sa teším, ... stráášne rýchlo mi to ubehlo

slniecko137
25. júl 2011

@tinasc ahojček, aj mňa to veľmi mrzí, viem čo prežívaš... Ja som mala minulý rok to isté, ani som nechcela tomu uveriť že to srdiečko tam nie je ☹. Dúfam že sa čo najrýchlejšie zotavíš a budeš tehuľka 🙂

tinasc
25. júl 2011

@elise
@misi76 a kedy ste išli po kyrete na kontrolu? lebo mne povedal, že mám prísť zajtra, tak dúfam, že som zle nepočula 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre