Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

wewulka
10. aug 2011

@slniecko137 gratulujem 🙂

slniecko137
10. aug 2011

babulky, veľmi pekne vám ďakujem. Zo srdca si želám aby sme všetky boli čo najskôr maminkami 🙂

evavox001
10. aug 2011

@slniecko137 Drzim palce a dufam, ze ta budeme coskoro vsetky nasledovat

tinasc
10. aug 2011

@slniecko137 tak držím palce, nech je všetko ok... super 🙂

elise
10. aug 2011

@slniecko137 gratulujem🙂

slniecko137
11. aug 2011

Dnes som bola u svojej gynekologičky, kedže mi včera hematologička odporučila isť na rizikove. Robila mi aj ultrazvuk, bambulky ešte nevidela len na pravej strane mam 4cm cystu, tak dúfam že neohrozí moje bambulky

misi76
11. aug 2011

@slniecko137 ja mám tiež na pravej strane 5cm cystu, neboj, keď sa ti bude zväčšovať maternica, tak by cysta mohla prasknúť, môj gynekológ vravel, že si to obyčajná vodová a nebudeme si ju všímať, tak o nej ani nepremýšlam, držkaj sa

slniecko137
11. aug 2011

@misi76 pýtala som sa jej že či je ta cysta nebezpečná a hovorila že niekedy sa na začiatku tehotenstva vytvorí taka 2cm a vyživuje plod.... ale že ta moja je prerastená. ...tak som jej povedala že mi vložili 2embrya a potrebuju byť obidve vyživované, takže 4cm sú podľa mňa ok.... tak sme sa schuti aspoň zasmiali.

evavox001
11. aug 2011

@slniecko137 Drzim palce, nech je vsetko OK.

evavox001
11. aug 2011

Ste niektora clenkou Gyn-fiv klubu? Ak ano, ake su v nom vyhody, oplati sa vstupit?

silviami
11. aug 2011

ja som, bola to podmienka, aby ma zobrali do gynekologickej ambulancie, v cene je objednávanie na čas, raz ročne robia deň rodiny, inak neviem, či je tam aj iná výhoda, to objednávanie na čas je výhodné ak si tehotná, ke´d chodíš na viacero prehliadok ako raz ročne

nalada
12. aug 2011

@slniecko137 jeeeeej, blahozelaaaaaaaam 🙂 🙂 🙂

zuzancek22
12. aug 2011

ahojte je tu niektorá ktorá začína so stimulkou koncom mesiaca a má dlhý protokol?

cherrry7
12. aug 2011

@zuzancek22 ahoj mam dlhy protokol,vcera som dostala pregnyl a pojdem na odber prvy krat.

evavox001
12. aug 2011

@silviami Dik za odpoved

nr_martinka
12. aug 2011

@slniecko137 blahozelam 😀

nr_martinka
12. aug 2011

@alibabaa drzim palceky ja som mala 3 krat iui uspesne.sice nedopadlo dobre ale bolo 😀

alibabaa
12. aug 2011

@nr_martinka dakujem 🙂

ivka3901
12. aug 2011

@nr_martinka ahoj už máš schválenú tú žiadosť na IVF?na koľké ideš?my ideme 31 augusta do brna na prvú konzultáciu tak uvidíme. 🙂

nr_martinka
13. aug 2011

@ivka3901 ahoj ivi tak ja mam za sebou prvy neuspesny pokus a to doki stale tvrdil ze nevidi dôvod preco by som nemala zostat tehotna a nic.teraz pojdeme az na buduci rok.chcem si od vsetkeho oddychnut.drzim ti palceky a daj vediet ako si pochodila v brne.

slniecko137
14. aug 2011

dobre ránko 🙂 . Dnes som si robila testík, či čiarka silnie a bola už pekná viditeľná. Budem si už musieť aj dávať pozor na to čo zjem, ráno o štvrtej ma zobudili také strašné bolesti brucha až som sa preľakla. Pomohol espumisan a prechádzka po byte.

wewulka
15. aug 2011

Ahojte, dnes som bola na kontrole 12DC a dr. povedal, ze endometrium 7mm takze dalsia kontrola ma caka v stredu dufam, ze uz bude lepsie, ani neviem kolko ma mat.

misi76
15. aug 2011

@wewulka minimálne 9 mm by sliznica mala mať, tak držím palčeky, nech ešte riadne dorastie a bublinka sa pekne uchytí 😉

misi76
15. aug 2011

Mňa tento týždeň čaká skríningový UTZ, tak som zvedavá, či drobci roztiahnu nôžky a budeme vedieť na čo sa máte tešiť, i keď to tuším.

Ozaj kočky Demeeri už má tuším drobčeka, podrobnosti neviem, dúfam, že sa nám ozve. 😀

wewulka
15. aug 2011

@misi76 dakujem 🙂 , tak na dorastenie ma este 2dni a potom este par dni do vkladu tak by mohla byt aj viac ako 9mm

bibi11
15. aug 2011

Ahojte baby, chodí niektorá z vás k mudr. drábekovi? Dnes som u neho bola a stačilo mi....Dúfam, že sa k nemu už nedostanem... 😖 😖 😖

misi76
15. aug 2011

@wewulka jasné že bude, ja som mávala tak od 10 -12 mm a pozri, už mám bruško ako balón 😀

wewulka
15. aug 2011

@misi76 tak sa uz tesim kedy sa demeeri ozve 🙂

wewulka
15. aug 2011

@misi76 tak to je potom ok, este mi povedal, ze mam cystu na lavom vajecniku, ale ze to nebudeme teraz riesit. Viem, ze aj ty si uz pisala, ze mas cystu.

misi76
15. aug 2011

@wewulka ano, tiež mi obvodný povedal, že si ju nebudeme všímať, tak si ani neuvedomujem, že ju mám, vraj je obyčajná vodová a môže sa vstrebať alebo prasknúť. Ach tie hormóny, čo všetko nám na tele a tele zanechajú ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre