Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

maruskaaaa
19. apr 2012

@ivka3901 no ja sa tej laparoskopie trochu obávam, ešte som žiadnu operáciu neabsolvovala

elise
19. apr 2012

@ivka3901 pár týždnov nehrá rolu 🙂 dakujem veľmi pekne 🙂

elise
19. apr 2012

@maruskaaaa všetko dopadne výborne uvidiš🙂 ja som sa bála pred punkciou - anestezy a nie je to nič zle, bojime sa toho čo nepoznáme🙂 takže šup šup na laparku aby sa uhniezdilo bábatenko v brušku🙂

maruskaaaa
19. apr 2012

@elise ja ešte dúfam, že bude postačovať aj SIS, že budem mať všetky výsledky z hormonálneho profilu dobré. Laparoskopiu môžem absolvovať aj v Ružinove, mám tam kamoša gynekológa alebo v GF. Neviem, ako to prebieha v Ružinove, či si tam poležím dlhšie ako v GF.

elise
19. apr 2012

@maruskaaaa hlavne je že výsledok zaruči dorbčeka v brušku a pre neho spravime všetko na svete🙂

maruskaaaa
19. apr 2012

@elise veď to si hovorím aj ja, veď v centre sú odborníci, tak hádam im môžme veriť. Dúfam, že to ako 35r.prvorodička zvládnem 🙂 manžel sa smeje, že by som mala začať posilovať, lebo budeme mať dvojičky. No ale ja so svojou váhou 48kg? No neviem neviem 🙂

elise
19. apr 2012

@maruskaaaa zvládneš to ja som rodila som prve som mala 31,5 roka a tehotenstvom na kilečkách priberieš🙂

maruskaaaa
19. apr 2012

@elise verím, že všetko dobre dopadne 🙂

tinasc
19. apr 2012

@elise držím moc palce, teraz to vyjde 🙂

vvia
19. apr 2012

@ivka3901 dakujem aj tebe zelam aby si sa uz tesila z drobca...

nr_martinka
19. apr 2012

@ivka3901 ivi drzim ti strasne palceky aby sa ti to podarilo.

gelinka75
19. apr 2012

@elise no to je dost kil, ja som uz za mesiac brania antiky pribrala 1kg 😠 tak zas 8 kil by som nechcela, ale hormony asi spravia svoje

elise
19. apr 2012

@gelinka75 kašlem na kilá len nech som tehulka 🙂

ivka3901
19. apr 2012

@nr_martinka ahoj tak ty si už takto daleko supéééééééééééééééér teším sa s tebou,vieš maťa aj ked sa nám to podarí tak sa budem báť či zas nepotratím v 9 týždni ako minule ☹

silvuska47
20. apr 2012

@maruskaaaa neboj sa laparky..mysli pozitívne že ti pomože sa posunuť do predu k vytuženemu uzlíčku..ja sama som absolvovala už dva krat laparku a som rada že aspon sa mohli doktori posunuť dalej...uvidíš zvládneš to...držím ti palce... 😉

silvuska47
20. apr 2012

@gelinka75 no neviem ako je to u antikoncepcie ale tu zo zdravotného hladiska nemožem užívať tak som zvedava čo mi naordinuju..aké budem mať vysledky to sa dozviem tuto stredu..už nech to je lebo to asi nevydržím to čakanie.. 😠 ešte dobre že sa ideme zajtra svadbovať..troška sa odreagujem... 😀

nr_martinka
20. apr 2012

@ivka3901 ahoj ivi.ja verim ze obavy su tam aby sa to nezopakovalo. ja sa bojim cele tehotenstvo pretoze som uz dva krat krvacala a skoncila v nemocnici ale verim ze to dopadne dobre.musis verit ze tentokrat to babo vydrzi dokonca a ty budes mamina.

elise
20. apr 2012

@ivka3901 podari sa a bábo sa bude držať celých 9 mesiacov🙂

elise
20. apr 2012

@nr_martinka krásne si pokročila dopredu super teším sa davajte si na seba pozor🙂

maco83
20. apr 2012

takže včera sme si boli pre naších drobcov dve máme v brušku dve nám spinkajú v centre studeným spánkom 🙂 jedno sa nám bohužiaľ prestalo vyvíjať ☹ Dúfam, že sa v brušku pekne udomácnia a o desať dní sa dozvieme že sa naša rodinka rozrastie 🙂

elise
20. apr 2012

@maco83 ja idem v pondelok na vklad to by bolo super keby sme boli v rovnskej temičke dátumu pôrodu🙂

maco83
20. apr 2012

@elise no to pevne verím že to tak bude 🙂 budem ti držať palce uvidíš je to krásny pocit ked ti malinké tam vložia a ukážu ti na monitore tu malilinkatu bielu škvrnku aspoň chvílu som sa cítila ako tehotná a najlepší je diazepan 😉 citila som sa ako na kolotoči 🙂

elise
20. apr 2012

@maco83 veľmi sa s tebou teším🙂 som veľmi rada a dakujem za pozitivne správičky ja potom tiež napíšem ked budem mať dorbčekov v teplučku🙂

lea1333
20. apr 2012

@elise DRZIM ,PALCE ,MOJA

maco83
20. apr 2012

Pre všetky babenky ktoré začínajú so stimuláciou nepodceňujte pitný režim pite veľmi veľa aj nasilu a neprestávajte ani po odbere vajíčok aby ste sa vyhli OHSS dôkladne si naštudujte čo to je mám pocit že ja som mu ušla len tak tak, dúfam.

nelly3
20. apr 2012

@maco83
no zase netreba tak nato mysliet lebo vtedy si to clovek akurat privola 😉 ja som sa nato pytala lekara v centre a ten to nerieste a ja osobne som pila o trosku viacej tekutin. takze tak 😉 a fakt som nato uz ani nemyslela 😵

fles
20. apr 2012

@maco83 ahooj konecne sa hlasis ja ze uz co je s tebou ? no hoorila som ti ake to bude dobre.. 😀 😀 a ten diazepan je supis 😀 tak drzim palce a cakaj ako ja teraz : pozitivne 🙂

fles
20. apr 2012

@maco83 ako to ? zle si sa citila alebo volaco hovorili ?

maco83
20. apr 2012

@fles ta bolesť podbruška čo som stále mala po odbere bolo zrejme tým že som prestala piť potom v pondelok som sa nikde dočitala že aj po odbere vajok treba v piti pokračovať. Potom ta bolesť začala ustupovať fakt my bolo tak zle že som celé dni preležala dneska je to už oooooomnoho lepšie 🙂 aj dr. povedala že to bude ustupovať aj prsíčka už prstali bolieť 🙂 včera sa mi sem nechcelo ísť a viac menej som skoro celý deň prespala 🙂 dneska už fungujem normálne, konečne 🙂

fles
20. apr 2012

@maco83 Aha tak zato ta to bolelo, lebo mna nie tak som si to nevedela vysvetlit.. Tak uz mas aj ty po tom 🙂 ked si to tak premietnes co vsetko sme preto spravili aby sme sa sem dopracovali - mohli by nás o tych par dni privitat s dobrou spravou no nie 😉 Ale stale tu pisu ze su baby na pochybach ci nestratia to babo - to je des !!! Konecne si tehotna a po yzvysnu dobu aby si sa strachovala ci o to neprdes - nespravodliveeeeeeeee :-

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre