Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

tinasc
4. jún 2012

@annamary27 fostimon môžeš aj do brucha aj na krabičke aj v návode je to napísané, ja som po dvakrát pichala fostimon do brucha 😉

annamary27
4. jún 2012

@tinasc ááááá,jááá si nechám do riťky 😉

tinasc
4. jún 2012

@annamary27 oki sedí vec, ako len Ty chceš 🙂 mne sestrička vravela, že aj do svalu aj do brucha to má rovnakú účinnosť 🙂 tak veľa zdaru pri pichaní 🙂 🙂 🙂

annamary27
4. jún 2012

@tinasc šak aj mne to hovorila dr.Stenová,že ked do brucha tak krátka ihla a ked do svalu dlhá,ke´d už bude mať všetko moja mama v rukách,tak nech pichá 😉 😉 😉

tinasc
4. jún 2012

@annamary27 zaujímavé, po prvýkrát Stenová pripustila, že do brucha, mne vždy tvrdohlavo tvrdila, že len a len do svalu a keď som sa kukala tak ľútostivo na sestričky, tak mi povedali že však aj do brucha sa to môže, žiadny problém... no keby som mala vždy niekoho zháňať na pichnutie injekcie do svalu, tak by som sa pekne nabehala 🙂 keďže nikoho z okolia takého nemám 🙂 😉

lubkaeck
4. jún 2012

@martina2207 no do svalu, aj minule IVF som si pichala do svalu 😉

lubkaeck
4. jún 2012

@tinasc vravim ja som sa pichavala sama v pohodli gaucu, ale teraz neviem, aj kila mi ostali nejake - sa bojim ze sa tolko neotocim v pase 😀

martina2207
5. jún 2012

@annamary27
@tinasc
@lubkaeck baby, ja som pichala do brucha a všetko v poriadku. mala som krásnu úrodu. 40 vajíčok plne dozretých a kvalitných z toho 26 embryi. no len moja maternica hapruje a nechcú sa zahniezdiť. verím že teraz sa to ale podarí.

lubkaeck
5. jún 2012

@martina2207 fuha, tak to si riadne zarodila 😕 😕 😕 ja som dala 22 a 16 zrelych a bola som rada 😉 no tak dufam, ze sa uz chytia - aj ti dali nejaky prednison, alebo hematologia? ze preco sa nechcu chytit?

tinasc
5. jún 2012

@martina2207 tak to ti gratulujem k takej úrode 🙂 mne zakaždým zostali iba dve embryjká na vklad... 😉

martina2207
5. jún 2012

@lubkaeck trošku som to prehnala. toto je len môj druhý vklad. takže to bude v pohode. dúfam a verím že sa chytia.

given
5. jún 2012

@martina2207 Paradna uroda! To sa museli riadne narobit tety embryologicky .Ved ty si im tam obsadila cely mraziaci box 🙂 🙂
Drzim palce, nech sa chytia, teda aspon jedno.

martina2207
5. jún 2012

@given 6 som darovala tak hádam niekomu pomohli

lea1333
5. jún 2012

@ivka3901 inak aj moj drahy je presvedceny ze to vyde na 100% ty chlapy ale su pozitivne naladeny 😀 a bodaj by mali pravdu lieky su uz doma tak uz len mrcha mi chyba 😉

ivka3901
5. jún 2012

@lea1333 akurát sme prišli z blavy z centra no nič som sa nedozvedela,lebo ma pozerala Behúňová a tá je skúpa na slovo 😒 tak pichám dávku 225 GONAL a pergoveris a zajtra zas na kontrolu inak aj predoperačné mám už vybavené a medzitým sme kúpili ešte aj auto no super nie? 😀

given
5. jún 2012

@ivka3901 O ktorej si asi bola? Ja som bola az okolo 8:30 a to uz tam nebol skoro nikto, len jeden manzelsky par a inak uz len muzi. Mna pozeral Drabek, tiez je to vraj OK, nic viac nepovedal, ale to mi staci. Gonal mi ponechal tych 225, tak ako mas aj ty. Plus od zajtra aj Luveris.

ivka3901
5. jún 2012

@given my sme boli okolo 7 45 hodke,to sme sa potom minuly 😉 a to tam zas bolo národa a ani som nepočula dr.Behúňovú ako volá moje číslo 😉 ,ale zajtra ideme zas a asi tam prídeme až okolo 8 15 hod to bude ok si myslím,ale zas sme boli rýchlo vybavený dneska to som sa čudovala 🙂 mne dávajú dávky raz 225 gonal potom včera a predvčerom som mala dávku gonalu 150 iui plus pergoveris a dneska som volala a zas mi dali dávku 225 iui tak som zvedavá čo spravia zajtra 😒

lea1333
5. jún 2012

@ivka3901 tak to jesuper 🙂 si bola na ult?

ivka3901
5. jún 2012

@lea1333 no na krvičke a na ultrazvuku a teším zajtra zas letieť do blavy ráno 😀

gelinka75
5. jún 2012

caute co je tu noveho? 😀

gelinka75
5. jún 2012

@annamary27 mne napisala dr. stenova, ze menopur aj fostimon moze ist pod kozu

vvia
5. jún 2012

@martina2207 jasne ze bude vsetko ok. ved to mrna v brusku sa urcite uz tesi na maminu neboj :*

vvia
5. jún 2012

@martina2207 inac aj mne raz svokra pocudovane pichala nieco do brucha co bolo napisane na letaku do zadku ale tak ked v gynfive povedali do brucha, tak bolo do brucha. 😀

stenlyhozienka
5. jún 2012

@gelinka75 čau,my picháme,picháme 🙂

gelinka75
5. jún 2012

@stenlyhozienka ved aj ja, uz treti den a cakam na mrchu, podla mna pride najskor zajtra alebo stvrtok 🙂 a ako pokracujes?

given
5. jún 2012

@gelinka75 uz si naspat zo sluzobky?

gelinka75
5. jún 2012

@given hej uz som doma konecne, dnes som miesala davku v kupelke na hoteli, kolegyna vedla v izbe, no stres, co ti poviem 😀

martina2207
5. jún 2012

@vvia jáj zlatko, kiežby si mala pravdu ale už to neberiem tak automaticky ako naposledy. len sa bojím čo ten včerajšok spôsobil. hm

given
5. jún 2012

@gelinka75 zvladla si to, teraz uz pekne v pohodli domova 🙂

gelinka75
5. jún 2012

@given dnes to nebolelo, asi neni jedno kam to picham a ty co? uz si bola na kontrole?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre