Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

ivka3901
6. jún 2012

@gelinka75 to áno já som zakaždým mala len krátky protokol 😉 je to určite dlhšie pichanie a všetko dlhšie trvá,ale zas musíš to brať z toho hľadiska,že budeš mať viacej vajíčok a bude aj KET potom no já som zvedavá čo so mňa vytiahnú 😀 no musím končiť,lebo idem variť mužíkovi a navečer príde kamoška s frajerom mi zafarbiť vlasy tak sa ozvem zajtra pa pa zaťiaľ

ivka3901
6. jún 2012

@sheronka ahoj ako si natom?ešte si picháš?či?

kklaudia
6. jún 2012

Ahojte, dlho som tu nebola...už som po odbere, v pondelok mi vybrali 27 vajok, z toho bolo 15 zrelých a 13 máme oplodnených. dala som predĺženú kultiváciu, takže v piatok, alebo v sobotu je vklad...Bože to je rýchlosť, ani si to nestíham uvedomovať... 🙂

gelinka75
6. jún 2012

@kklaudia pekna uroda, drzim palce nech to prebehne super 🙂

kklaudia
6. jún 2012

@gelinka75
Ďakujem, a ty ako si na tom?

jomini
6. jún 2012

@dadenka111 ahoj, mna z gonalu bolele tiez hlava, krize a prve dni aj od zaludka zle..nmo dr. mi povedala, ze tu bude nejaky virus..nie gonal

gelinka75
6. jún 2012

@kklaudia mna caka OPU tak o 2 tyzdne odhadujem, takze este dlhy cas 😀

gelinka75
6. jún 2012

@jomini mne bolo brutalne zle z antiky a povedala mi dr. ze to nevadi, ze musim ju brat dlhsie aby som si zvykla, takze vidis, na vsetko maju odpoved 😉

jomini
6. jún 2012

@gelinka75 asi tak 😒 no pravda je ze gonal splnil svoj ucel, sice som bola tyzden k.o...

gelinka75
6. jún 2012

@jomini tak to je dobre, ked to pomohlo 🙂

jomini
6. jún 2012

@gelinka75 embryjka uz mame a tento mesiac KET 🙂

maco83
6. jún 2012

@ivka3901 teším sa stebou a držím palce v piatok a mysli na to že nie je dôležitá kvantita vajok ale kvalita radšej jedno kvalitné ako dvadsať o ničom 😉

martina2207
6. jún 2012

Baby, chcela by som vedieť váš názor. V pondelok som bola na KET a dala som si PN bo mám dosť stresujúcu robotu a po prvom ET som šla na druhý deň hneď do roboty. No moje krvné testy boli negatívne takže som skončila s totálnou depkou. Tentokrát som sa rozhodla že využijem PN nakoľko v ten deň sme mali aj pohreb takže som sa potrebovala dať psychicky do poriadku. Chcela som len týždennú PN ale moja obvodná lekárka mi povedala že mi kľudne napíše celé 2 týždne až do krvičky teda tak teraz neviem do kedy to mám ťahať doma. či ten druhý týždeň má nejaký význam.

lea1333
6. jún 2012

@ivka3901 fuha no pekne a ja sa stazujem ze trcim v zapche 😀
a ty tak to cestujes 😒

malik
6. jún 2012

ahojte. chcem sa spýtať, neviete či sa v GF dá platiť cez terminál?? Či len v hotovosti?

tinasc
6. jún 2012

@malik dá sa aj kartou 🙂 aspoň kým som ja chodila 😉 dúfam, že to nezmenili 🙂

given
6. jún 2012

@malik Myslim, ze sa da aj kartou.

given
6. jún 2012

@martina2207 Podla mna zostan PN 2 tyzdne. Este sa dost napracujes do dochodku. A keby nieco, nemusis si potom vycitat, ze si sa ponahlala do roboty. Stres je svina, pekne oddychuj. Drzim palce!

malik
6. jún 2012

@given
@tinasc vdaka. Ja som tam bola naposledy v r. 2010.. a teraz som si neni ista... 😒 ... čaka nas posledný KET, tak treba doplatiť rok za mrazanie... 😅

dadenka111
6. jún 2012

@jomini No tak to mam fakt z toho. Dnes druha injekcia tak dufam, ze sa to nebude zhorsovat. Aj si si davala paralen alebo volaco na bolest? Doobeda to bolo dost tazke, ale nejak som to zvladla. Vela som pila a musela som si dat dve kavy. Mam pocit, ze ta poobedna zabrala a dalo sa to uz vydrzat.

jomini
6. jún 2012

@dadenka111 aj mne sa to stupnovalo, po tyzdni to preslo, ked som pridala luveris, stimulacia bola dost dlhaaa..
davala som si 1 ibalgin, vela pila a stale spala 😉 drzim palce

dadenka111
6. jún 2012

@jomini fuuha, tak snad to prezijem. dakujem 😵 na kontrolu idem az 8DC v pondelok. Podla toho budem mat nasadeny Luveris a Cetrotide. Do kedy si si pichala stimulku?

sheronka
6. jún 2012

@ivka3901 Ahoj. Ešte pichám. Mám za sebou 17 injekcií Dipherelinu a 3 dávky Gonalu 112,50. Pondelok som mala prvú kontrolu, našli mi cystu na pravom vaječníku, tak som bola aj na krv a poobede volala o výsledky či možem pokračovať ďalej. Zatiaľ pokračujem. Cez víkend ďalšia kontrola. U teba to ako vyzerá? Isto ma predbehneš 😉

jomini
6. jún 2012

@dadenka111 v aprili, ja som mala len dipherelin, gonal a luvelis, dlhy protokol, pichala som 23 dni - gonal 13 dni
ET sa nam nepodaril, zostali nam dvaja drobci a tento mesiac ideme na KET 🙂

dadenka111
6. jún 2012

@jomini dakujem za info, tak to drzim palceky nech to vyjde a mate dvojnasobnu radost. 😉

jomini
6. jún 2012

@dadenka111 dakujem aj ja drzim palceky, budu deticky 🙂

gelinka75
7. jún 2012

baby no tak mrcha dosla presne podla mojich vypoctov, dnes 1DC, zajtra idem na kontrolu 😅

mistisa
7. jún 2012

@gelinka75 ajoooj mojka 🙂 ako sa mi mas? no pekne a to si co mrchana dovolila? ja som tak ako si neviem chichi 🙂 http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Mistisa84/gr... no neviem neviem 🙂 🙂

gelinka75
7. jún 2012

@mistisa teraz bola ocakavana, lebo od toho zavisi dalsia stimulacia, dufam, ze bude posledna mrchana 😀 😀 ja uz picham 5 dni diphereline, videla som tvoj graf, nechapem preco sa nedvihla teplota, ked si mala ovulku, ale su zeny co reaguju oneskorene, tak este moze stupnut 😉

mistisa
7. jún 2012

@gelinka75 noo tak potom ju posli kade lahsie a nech uz ani nechodi okik? daj jej dovolenku pekne 🙂 no nechapem ani ja hm.ale ked tam videla tekutinku tak musela ovula byt hm.uvidime 🙂 😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre