Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

mortiiss
21. jún 2012

Kočky - si to teraz pripominam , mne rozhodnutie k IVF vnukla tato pesnicka :

https://www.youtube.com/watch?v=XkXeb2UA3zc


straaaasne je krasna, je sice pre tatkov, ale aj ja ...

a podotykam, ze nie som ziadna citlivka - 20 rokov pocuvam ten najtvrdsi metal ... 😀 ale tato vec ma dostala...

evulik222
21. jún 2012

@mortiiss dufam,ze mas pravdu 😀 a ze 1. jula napisem, ze boooze, tohto som sa bala? 😀
@gelinka75 @maruskaaaa nebojte sa, ked sa vam ho nepodari odfotit, skusim to ja, ked tam uz budem 😀 😀

evulik222
21. jún 2012

kocky, ja koncim pre dnesok, dakujem za rady, som rada ze som sa sem vobec prihlasila 🙂 majte sa pekne, vsetky sa drzte a myslite pozitiiivne, paaaa

maruskaaaa
21. jún 2012

@evulik222 ale chcem pekný, profesionálny záber, nech vidím aj jeho biele zúbky 🙂

mortiiss
21. jún 2012

@evulik222 ahojky 🙂

gelinka75
21. jún 2012

@evulik222 cauko a prid zas 🙂

gelinka75
21. jún 2012

@evulik222 to pichanie je nic, od sestricky viac boi au au 😀

lubkaeck
21. jún 2012

@dadenka111 a nestretli sme sa my dve ráno? či to sa mi len na tu kocku podobas? 😲 ale aj tak tí silno držím palceeee, nech sa lapne aspoň jedno 😉
@gelinka75 neboj za take dlhé čakanie ta isto odmenia tvoje vajka 😉

lubkaeck
21. jún 2012

ja som stretla černocha v tej budove minulú kontrolu, no či bol uspavac to neviem. aaaale veľa mi nechýbalo, aby som sa nerozosmiala, som si na vaše debaty hneď spomenula 😉

tinka9075
21. jún 2012

@pancuska ahoj ja chodím k Harbulákovi a je celkom fain ja som spokojná 🙂 🙂

elise
21. jún 2012

@ivka3901 ako krvička tehulka si že?

ivka3901
21. jún 2012

tak ahojte baby už sme doma a mám zlú správu krvička negatívna a je mi strašne do plaču,že naša nádej na bábätko sa rozsypala 😢 😢 😢 😢 😢

dadenka111
21. jún 2012

@evulik222 Dakujem a ano kratky protokol ako pises. Gonal F, Luveris, Cetrotide.

dadenka111
21. jún 2012

@ivka3901 to nieeeeeee. my sme strasne verili,ze si uz tehuka. To ma mrzi. ☹ Nemam slov.

maruskaaaa
21. jún 2012

@ivka3901 ahoj mojka, aj mne je to ľúto 😢 Ale ideš ešte na 14 deň na krvičku že? Možno sa to môže ešte zmeniť. Viem, že niektorým babám tu sa to stalo

dadenka111
21. jún 2012

@lubkaeck ja som tam bola 9:15 , ale bola tak omamena tym diazepamom a utrogestanom, ze som asi nikoho nevsimala. Stretla som tam akurat babenku co bola som mnou na OPU, sedela vedla mna a predstav si, ze ma uplne prehliadli 😀 volali mi na mobil a kedze som mala na ticho, tak volali MM, ten akurat bol nieco vyzdvihut, tak im povedal, ze tam uz dlho sedim a cakam 😀 ze som mimo z toho diazepamu

ivka3901
21. jún 2012

@maruskaaaa no asi tak,že ked sa normálne rozkrvácm tak nemusím,ale ak nie tak mám dojsť,ale ideme aj tak do centra,lebo som tam nechala inekcie čo mi vystali a to je pekne aspom 100 eur a to im tam nenechám 😠

maruskaaaa
21. jún 2012

@dadenka111 viem si ťa živo predstaviť 😀 😀 😀 celá ja, ja som bola tiež mimo z diazepamu, ale ja som doma vyvádzala hovadiny (pred úkonom SIS). Som sa strašne rehotala. Ozaj a černoška si nevidela? Ako vlastne ten vklad prebiehal?

ivka3901
21. jún 2012

@maruskaaaa to vážne sa to niektorým stalo?no normálne neverím ako sa može stať zázrak 😕

maruskaaaa
21. jún 2012

@ivka3901 Ivka, možno ešte nie je všetkému koniec. Možno na ten 14 deň sa to potvrdí. Jaaaaj budem ti držať palce aby mrcha neprišla a aby vyšla krvička pozitívne

maruskaaaa
21. jún 2012

@ivka3901 no ja som na koníkovi od marca a čítala som to tu určite. Jedna baba mala to isté, už bola z toho smutná a na 14 deň bola krvička pozitívna

gelinka75
21. jún 2012

@ivka3901 ahoj, to co, ja som tiez verila, lebo aj duchovia boli a takto ☹

elise
21. jún 2012

@ivka3901 pozitivne myslenie kolko si mala hcg?

ivka3901
21. jún 2012

@maruskaaaa tak sa budem tajne dúfať a hm ako píšeš može sa stať aj zázrak 🙂 chcela by som si s tou babou pokecať,že ako to všetko zvládala 🙂

ivka3901
21. jún 2012

@gelinka75
@elise no hcg som sa vobec nepýtala v tom sklamaní ☹ vidíš gelinka asi to bol veľmi slabý duch

gelinka75
21. jún 2012

@ivka3901 a co budete robit dalej? vyskusate v brne?

elise
21. jún 2012

@ivka3901 mohlo byť hcg nižšie neboj bude to dobre

maruskaaaa
21. jún 2012

@ivka3901 skúsim to niekde vyňúrať, ak sa mi podarí, tuším som to tu v tejto našej téme čítala. Ja som ju totiž prečítala celú (celých 824 strán). Ked to nájdem, určite ti dám info

ivka3901
21. jún 2012

@gelinka75 mojka no tento rok ani na budúci určite nie o 2 roky mi končí 10 ročná poistka a to je akurát na IVF tak dovtedy sme si povedali,že to necháme tak máme toho dosť už 4 roky sa trápime a stále len smútok a plač najmä z mojej strany aj drahý je smutný a upokojuje ma,ale já sa musím vyplakať a bude mi lepšie 🙂 vieš čo pojdeme na novom aute na dovolenku do talianska,já sa vrátim do práce konečne po 3 mesiacoch a aspom si porobíme baráčik a možno sa stane zázrak akomaruskaaa písala 🙂 ale budem vás dalej sledovať ako sa mi máte 😀

ivka3901
21. jún 2012

@elise mojenko fakt neviem som sklamaná veľmi,ale zabudla som sa opýtať či utrogestan mám brať dalej 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre