Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

lubka0506
11. júl 2010

@andyynkoo FB a sk...

nechsazadari
11. júl 2010

@solinka blahoželám ku krásnej správičke! @ katuliks, @michaelag- jááj, ale vám je takým multisrdiečkovým. Kati, je super byť aj dva v jednom, no nie? 😀 Šetrite sa a krásne si toto zázračné obdobie užite. Nech už je kvalita fotiek zo sona akákoľvek, rozhodujúca je kvalita, čo máte pod srdcom 😉 pac a pusu

tuzimpobabatku
11. júl 2010

ahojte dievčatá...prosím vás, neviete mi povedať, či je v gyn five dovolenka? teda či Mudr. Harbulák v auguste ordinuje? díky

babulka555
12. júl 2010

@nr_martinka aj ja chodim k Drabekovi 🙂 ma trochu chladnejsi pristup, ale inak je ok 😉

katuliks
12. júl 2010

@nechsazadari Dakujem moja.Som taka stastna.Dnes som bola u svojho doktora a zatial je vsetko o.k. Az teraz som si uvedomila,ze 2xneuspesne IVF nebolo pre mna take tayke na psychiku ako teraz to tretie uspesne.Teraz sa len bojim aby to dopadlo dobre a hlavne ked som uz bola aj v nemocnici.Teraz je to pre mna vsetko dost narocne...strach aby vsetko dobre dopadlo.Zatial rastieme..uz mame 8,3mm a budeme pokracovat.

henika30
12. júl 2010

Ahojte!katuliks móžem sa ta na niečo opýtat,Po ET ta nebolelo nič?lebo ja zajtra budem mat ET a teraz ma všetko bolí,jak keby som mala dostat menzes. ☹ ☹ ☹ aj prsia ma stašne bolia ☹ ☹ Dakujem

katuliks
12. júl 2010

@henika30 ahoj,to je v poriadku.Mna tiez bolelo podbrusko a prsia.To je vsetko z tych liekov.Neboj vsetko je tak ako ma byt a dobre to dopadne 🙂

lubka0506
12. júl 2010

ahojky pipinky 🙂 dnes som volala do GF,embryjká sa prestali delit takže mrazit nieje čo ☹ teraz len dúfat že sa uchytí to čo je v brušku 😒 ☹

nr_martinka
12. júl 2010

@babulka555 dakujem za info .navrhol mi inseminaciu a tak som zacala teraz uzivat lieky.tak uvidim a poviem ti ze man zo vsetkeho obrovsky chaos a ked citam tieto prispevky tak som uplne mimo.

bublina_dd
12. júl 2010

@henika30 - zajtra sa držkaj, hlavne mysli pozitívne, všetko dobre dopadne. Potom sa ozvi ako si dopadla... 🙂

lubka0506
12. júl 2010

@henika drž sa a neboj bolo to v pohode 😉

henika30
12. júl 2010

Ahojte baby!Velmi pekne vám dakujem za podporu 🙂 🙂 😉 😉 Určite sa vám ozvem,že ako som dopadla,ale myslím si že všetko bude ok 😉 😉 😉 😉

annamary27
13. júl 2010

@solinka tak si to predsa dokázala,gratulujem ti pipinka k tehotenstvu 😀 😀 😀

annamary27
13. júl 2010

@katuliks , @michaelag -gratulujem Vám k srdiečkam v brušku. 😀 😀 😀

katuliks
13. júl 2010

@annamary27 Dakujem moja.

michaelag
13. júl 2010

@annamary27
Ahoj, dakujem 😉

michaelag
13. júl 2010

@nechsazadari
Slavka, srdiecko, dakujem velmi... 😉

babulka555
14. júl 2010

ahojte pipinky 😉
chystate sa niektora na KET?
tehulkam gratulujem 😀

moncici
14. júl 2010

Ahoj neviete mi poradit či môžem biť som dva týždne po inseminácii včera som si našla kvapku krvičky na nohavičkách,mala som ist na krv už v pondelok ale ako si nestíham v robote ved hadam nevadí ked týžden potiahnem 🙂 dakujem

bublina_dd
14. júl 2010

@babulka555 - ja som bola na KET 02.07. A už čakám len na výsledky, na krv idem 16.07... Kedy sa chystáš na KET 🙂

silvika83
14. júl 2010

@michaelag @katkakratka,@katuliks

Ahoj aj ja som rada že som vás videla.
My máme jedno ale aj to nám na začiatok stačí 🙂
Teším sa a nič nerobím len oddychujem a ani nebudem až do konca. Takže dúfam že všetko prebehne ako má.
Až na to že mi je trošku viac teplo ako mi bývalo inokedy ale to vydržím.

Tak sa teším s vami a pekne oddychujte a nič nerobte....

papa mamičky 🙂 🙂 🙂 😉

babulka555
14. júl 2010

@bublina_dd ideme teraz na dovolenku a potom by som chcela ist do GF. Ake lieky si brala?

kikus77
14. júl 2010

Baby,
predpisali mi dlhy protokol- od 24 dna, v pondelok mam zacat pichat diphereline. Viete mi povedat kam sa to picha? Na protokole ma napisane, ze sa to picha podkozne a zdravotnou sestrou.

bublina_dd
14. júl 2010

@babulka - ešte beriem, estrofem beriem od 1 DC to je príprava sliznice maternice a od 14 dňa, resp. keď pôjdeš na kontrolné sono pred KET tak sa začneš brať utrogestan, oba lieky minimálne do krvi, ak budeš tehu, tak dokonca 1. trimestra. Ja beriem 12 tabl. za deň. 6+6 🙂 🙂 🙂

bublina_dd
14. júl 2010

@kikus77 - mne to pichala sestrička v centre podkožne do brucha... 🙂. Ale keď budeš chcieť ona Ti to ukáže, ak to zvládneš, tak to môžeš pichať aj sama 😉

kikus77
14. júl 2010

@bublina_dd ,

dakujem za info
Takze aj Diphereline, Gonal aj Pergoveris idu do brucha?

bublina_dd
14. júl 2010

@kikus77 - tiež som mala tieto lietky a všetky mi boli pichané podkožne do brucha... 😉

kikus77
14. júl 2010

@bublina_dd

tak to moja polovicka nezvladne ☹

bublina_dd
14. júl 2010

@kikus77 - neboj, môj o tom nechcel ani počut, ja so tiež neni masochistka, tak som chodila do centra, mám to kúsok od práce. Cez víkend mi to pichala známa, ktorá je zdravotná sestra... Ešteže sa to dalo takto vyriešiť... 🙂

solinka
14. júl 2010

@annamary27
moja zlatá ďakujeme🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre