Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

nezabudka8
6. sep 2013

@erin365 čo? ja že aspoň ty mi povieš super správu ☹ ja tiež ale mám ešte zapíjať do utorka pokiaľ to nebude silné krvácanie. čo teda zatiaľ nie je ale cez víkend príde si myslím. kedy ideš na druhú krv?

vodnari
6. sep 2013

@erin365 je mi to veľmi ľúto.... ☹

adulka1979
6. sep 2013

Samé zlé správy... ☹

erin365
6. sep 2013

@nezabudka8 tiež v utorok... nechápem na čo máme naďalej užívať utros a ísť na opakovaný odber, keď hcg je NULA!!!

bobulab
6. sep 2013

@karin30 aj vy sa držkajte....nie, jedno najkrajsie:D...zdenka:D...možem mat otazku?vkladali mi ho na 21 den cyklu, takže ak bude vsetko ako ma, tak mi to na 28 den prezradi chýbajuca menstruácia?...lebo na krv idem až pondelok a ju cakam piatok...a ako sa cítis?....ja som furt nafuknuta a pobolieva...a este jedna otazka, ono sa tam uhniezdi za kolko dní od transferu? či uhniezdenie prebehne za tých 20 min, čo som tam ležala?neviem, tomuto nerozumiem...

mauerka
6. sep 2013

@erin365 ale nieee 😢

blavabla
6. sep 2013

@erin365 mrzi ma to mooc... ☹

mauerka
6. sep 2013

@bobulab Ms ti moze meskat tak ci tak, si na utrogestane predpokladam, takze aj keby si nebola tehu / co isto budes /. tak ms nepride nacas. Uhniezdenie je za par hodin ale moze by aj o par dni - zavisi od toho, ci si mala PK al. nie . Urcite alenie v tych 20 min co si tam lezala 🙂. Dnes si kolko po ET?

matka177
6. sep 2013

@erin365 je mi to velmi luto

karin30
6. sep 2013

@bobulab neviem presne,ale do troch dní sa uhniezduje.Ja sa cítim dobre akurát ma bolia prsia s toho utrogestanu.To čakanie je najhoršie,stále neviem na čom som ☹ v utorok idem na krv

bobulab
6. sep 2013

@mauerka no dnes mame 0 den, preto este nic o tom riadne neviem a dakujem, vidis, to je logicke s tými liekmi:D

bobulab
6. sep 2013

@karin30 stale ides skor ako ja:P

mauerka
6. sep 2013

@bobulab tak teraz take dva dni take pianko rezim, nech sa poriadne zahryzne a nepusti 😉. potom uz klasicky rezim a nezabudaj veeeela pit este stale - aj 4 litre vody denne

bobulab
6. sep 2013

@mauerka vies, co znamena klud, vcera mi kazali to vyspat a dnes som v robote, lebo musim , ale nic hrozne hlavne sedim, ale víkend mam volný.....

mauerka
6. sep 2013

@bobulab to je v pohode, myslela som take ze nie velmi fyzicku namahu - "kopat zaklady na dom" 😉. ci skalat na zumbe

bobulab
6. sep 2013

@mauerka no ved to:D

nezabudka8
6. sep 2013

@erin365 môžeš mať ešte ten druhý pozitívny. ja už vysadím. ledva mi ho dnes muž zohnal a aj tak si ho už nedám. práve sa mrcha prejavila úplne, ako som užila tabletky o 14tej. takže je to asi zbytočné si dávať. mám príšerné bolesti. len neviem ako ďalej. v pondelok asi zavolám že chcem ísť na transfer na KET hneď. držkám ti moc palce. pekne ho užívaj, ešte máš nádej a v utorok budem na teba moc myslieť.

erin365
6. sep 2013

@nezabudka8 nerobim si nadeje...chce sa mi strasne plakat ale nevladzem! Ak ani v utorok nebude hcg, tiez pojdem na KET.

gelinka75
6. sep 2013

@nezabudka8 na ket sa chodi zvycajne az o mesiac, jeden mesiac nechavaju telo oddychnut, mrzi ma, ze to nevyslo..ale raz to vyjde urcite, ja som mala uz 5 vkladov a stale nemam uspesne tehu za sebou, hlavne je sa nevzdavat .stastne to zeny co im to vyslo na prvy krat a do konca..fakt lebo potom je to uz trapenie

sizo
6. sep 2013

@vodnari Dakujem mojeeee🙂))))))

majkulik
6. sep 2013

@erin365 ooo to mi je luto. . . .

nezabudka8
6. sep 2013

@gelinka75 dakujem za info.neviem ci mozem sama od seba prestat uzivat utros. Takze po dalsej ms budem moct ist.ako je to potom? Ako prebieha priprava na ket? Mas uz toho veru dost za sebou.ale ako hovoris treba verit. Dakujem. Drzim palce

nezabudka8
6. sep 2013

@erin365 nie to nie.ved to je len 9 den.este sa to moze ukazat na ten dalsi test.treba verit!

zuzanka05
6. sep 2013

@tyli Ahoj,no dobre ze si dala napychat vajicka,aspon ti oplodnili,ale nato sa cudujem ze len jedno embryo das vlozit-mne hovorili,ze ja mam rozhodnut,kolko chcem vlozit,aj na ket 🙂 ale dobre nech len podari 🙂 Tak utorok bude vklad?

gelinka75
6. sep 2013

@nezabudka8 ja som na 1 IVF vysadila lieky na 10 den lebo som tiez zacala v ten den krvacat a volala som do centra, ze ci mam brat dalej a sestricka, ze krv je na nule a ked krvacam tak mozem vysadit a tak aj bolo, na dalsiu krv som uz nesla 😝 ket je jednoduchsi, zacnes od 1DC brat estrofem, medzi 10-14DC kontrola a povedia ti kedy je vklad, ale musis ist na konzultaciu pre protokol, treba podpisat u notara suhlas s transferom a este ti daju lieky ku vkladu

vahy1
6. sep 2013

@erin365 taktiež mi to je lúto 😢 ,ale o mesiac to určite víde-musí...

tyli
6. sep 2013

@zuzanka05 uvažujeme dať jedno, ale asi ešte veľa záleží ako sa budú vyvíjať. ideme v útorok, v pondelok mi budú volať. 🙂

maru333
7. sep 2013

@bobulab ahoj, ako po transfere, citis sa okej? drzim ti palce, ja mam v utorok krv, uvidime, dufam ze sa podarilo

maru333
7. sep 2013

@karin30 ahoj, no ako sa citis? robila si uz test?ja nie, nemerujem ☹ bojim sa co ukaze, vsimas si zmeny na sebe?

maru333
7. sep 2013

@erin365 je mi to luto, ale hlavu hore!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre